Viikingid saavutavad pärast jõhkrat 1. poolaja väljapanekut Coltsi vastu rekordilise tagasituleku

Minnesota Vikings on söövitanud oma nime NFL-i rekordite raamatusse, saavutades liigaajaloo suurima tagasituleku 39:36 võiduga Indianapolis Coltsi üle. See on märkimisväärne saavutus, mis ületas 32. aasta Buffalo Billsi meeldejääva 1992-punktilise tagasituleku, kui nad alistasid suurejoonelises play-offi mängus Houston Oilersi.

US Bank Stadiumil oli rõõm ja pidu, kui Greg Josephi 40 jardi värav lendas otse ja tõepäraselt läbi väravapostide, lõpetades eepose hüüumärgiga. Fännid olid meeleheitel ja mängijad olid peaaegu sama õnnelikud.

Ükskõik, mis ülejäänud hooajal ka ei juhtuks, on 2022. aasta Vikingsi CV-s alati “The Comeback”.

Veerandkaitsja Kirk Cousins ​​oli mängu lõpus põnevil ning tema roll 460 jardi söötmises ja 4 touchdownis. "Keskmiste inimestega midagi sellist ei juhtu," Cousins ​​ütles. "Nii, ma olen uhke."

Kui kõik 'attaboy'd on kaugusesse vajunud, tabab laupäevase mängu reaalsus. Raske ja sihikindel mäng teisel poolajal on üks asi, kuid see, kuidas Vikings mängu alguses välja tuli, ja see, kuidas esimesel poolajal heideldi, oli hoopis teine.

See oli mädane pingutus alates alglöögist kuni viimaste sekunditeni ja seda ei tohiks ka unustada. Vastane on selgelt üks NFL-i halvimaid meeskondi. Pärast seda, kui omanik Jim Irsay vallandas Frank Reichi ja palkas novembris meeskonda juhendama kogenematu Jeff Saturday, on Colts teinud mitmeid piinlikke jõupingutusi, mis on jätnud nad liiga madalaima taseme lähedale.

Jah, Colts on sel hooajal võitnud 4 mängu ja on selliseid meeskondi nagu Texans, Bears ja Broncos, kellel on halvemad rekordid, kuid on raske ette kujutada meeskonda, kes mängiks tegelikult kehvemini kui Colts.

See meeskond tuli sisse ja peksles viikingeid 30 minutit. Alates sellest ajast, kui Dallis Flowers 49 jardi avalöögi naases, oli selge, et peatreener Kevin O'Connelli meeskond polnud mänguks valmis. Kuna Vikings näitas oma eelmises mängus Detroit Lionsiga sarnast ettevalmistuse puudumist, on see väga murettekitav.

Üks asi on maanteel lainetavatele lõvidele alla jääda, aga hoopis teine ​​asi on saada kodus peksa Indianapolise nõrkadele.

Esimesel poolajal läks kõik lihtsalt valesti. Colts pidi mängima peaaegu kogu poolaja ilma tagamängija Jonathan Taylorita, kuid suutsid väljakul üles-alla liikuda, kuna Matt Ryan, Zack Moss, Deon Jackson ja Michael Pittman tegid kahju. See pole täpselt NFL-i samaväärne mõrvarite rida. Ryan on suitsuga töötav vanamees ja teised on lihtsalt keskmised jood, kes ei peaks suutma oma kollektiivset tahet maksma panna.

Spetsiaalsed meeskonnad ebaõnnestusid haledalt, blokeeritud punt tõi kaasa touchdowni ja Cousins ​​aitas esimese poolaja katastroofi kaasa oma teise veerandi vaheltlõikega, mille vaba turvamees Julian Blackmon naasis 17 jardi jardi eest.

Hooaja keskel olid kadunud lootused, et Vikings jätkab võitude kogumist ja on õigustatud kandidaat NFC-d Super Bowlis esindada. Vaatamata 10 varasemale võidule olid nad eksinud. Kaitset tõugatakse regulaarselt ja see kuulus liiga andekaimate üksuste hulka ning keegi ei pidanud neid õigustatud ohuks teha midagi peale kaotuse play-offide esimeses või teises ringis.

Kuid siis juhtus teine ​​poolaeg ja Vikings tegi midagi, mida ükski teine ​​NFL-i meeskond polnud kunagi varem teinud. Cousins ​​oli vastupidav ja meeskonna juhtimisel üsna hiilgav. Dalvin Cook sööstis 95 jardi ja tema hiilgav 64 jardi touchdown pärast neljanda veerandi tabamust oli tagasituleku tunnusmäng. KJ Osborn mängis oma karjääri parima mängu ja Justin Jefferson oli tema tavaline suurejooneline mina.

Kaitse sai lõpuks end maksma, sest kaitsja Eric Kendricks sai kirja 12 tackle'i ja sacki, Za'Darius Smith sundis 2 fumblet, Danielle Hunter 1.5 sacki ja Chandon Sullivan oli kogu väljakul. Teda oleks pidanud tunnustama viigivärava löömise eest, kui ta tabas tabamust ja tagastas selle lõpptsooni, kuid ametnikud peatasid mängu, kuna tajusid, et Jackson oli kontakti tõttu maas. See polnud isegi lähedal.

See oli võit, mis teenis koha rekordite raamatus ja saavutas divisjoni. See ei kustutanud paljusid probleeme, mis sellel meeskonnal on, kuid see on üks, mis elab aastaid.

See on midagi, millele tugineda, sest tavahooajal on jäänud veel vaid 3 mängu.