Hea, halb ja inetu Green Bay Packersi võidust Dallas Cowboysi üle

Mike McCarthy viskas vastikult peakomplekti.

Aaron Rodgers hüppas sama kõrgele kui 38-aastane purk, pumpas rusikat ja painutas.

McCarthy naasmine Green Baysse oli rikutud. Packersi kaotusteseeria oli läbi.

Kicker Mason Crosby lõi pühapäeval lisaajal 28:3 09 jardi värava, tõstes Packersi ebatõenäolise 31:28 võiduni.

Green Bay paranes seisule 4:6, lõpetas esimese viiemängulise kaotusteseeria pärast 2008. aastat ja päästis oma hooaja selleks korraks. Teise poolaja 14-punktilise eduseisu käest libisenud Dallas langes seisule 6:3.

Siin on hea, halb ja inetu Green Bay võidust Dallase üle.

HEA

CHRISTIAN WATSON: Packersi uustulnuk teise ringi valik on valmistanud suure pettumuse suurema osa tema esimesest hooajast, olles hädas vigastuste ja kukkumistega.

Watson jättis pärast põlveoperatsiooni suure osa treeninglaagrist eemale. Ta on reielihase vigastuse tõttu vahele jätnud kolm mängu – ning langes kahest viimasest mängust välja põrutuse ja rindkerevigastuse tõttu. Ja ta astus pühapäevasesse mängu vaid 10 tabamusega.

Watson pidas aga väljatulekupeo pühapäeval, lüües oma karjääri kolm esimest touchdowni ja andes Packersi söödumängule esimest korda elu 2022. aastal.

Watson alistas ühe katte ja tõmbas 58 jardi TD söödu Aaron Rodgersilt seisuga 4:54, mis oli jäänud teisele veerandajale, mis viigistas mängu 7:7. Neljanda veerandi alguses pääses Watson lahti ja tõmbas Rodgersilt 39 jardi TD, mis viis Packersi seisu 28:21.

Ja Watson jooksis 2 minutiga läbi marsruudi ja tabas Rodgersilt 9 jardi TD, mis viigistas mängu 28:28.

Watsonil oli paar varajast tilka, mis osutusid kulukaks. Kuid ta lunastas end enam kui kolme touchdowniga, mis hoidsid Green Bay mängus.

Pärast kuudepikkust nähtamatust näitas Watson, miks Green Bay pääses teise ringi ja kasutas 34.th Üldine valik aprilli mustandis Põhja-Dakota osariigist.

RUDY FORD: Ford sisenes päeva, olles sel hooajal mänginud vaid 12.48% kaitselöökidest. Kuid kuna nurgakaitsja Eric Stokes oli vigastatud reservis, läks Ford algkoosseisu ja säras.

Packers viis slotimehe Rasul Douglase nurgakaitsjasse, turva Darnell Savage'i pesasse ja Fordi turvalisse. Ford tegi oma karjääri suurima mängu paari vaheltlõigetega, mis tõid 14 punkti.

Kui Dallas oli teise veerandi keskel 7:0 juhtimas ja Green Bay 11-st kolmanda väravaga vastamisi, lõi Ford Dallase tagamängija Dak Prescotti vahelt ning lõi 34 jardi tagasi.

Cowboys oli sel ajal skooriulatuses ja asus kahe väravaga juhtima. Kuid Fordi tohutu mäng muutis seda - ja mängu hoogu.

Vaid kolm mängu hiljem tabas Aaron Rodgers Christian Watsoni 58 jardi maanduses, mis viigistas mängu 7:7.

Kui poolaja lõpuni oli jäänud 2:30, katkestas Ford Prescotti teist korda ja tagastas selle 34 jardi Cowboysile 24. Kolm mängu hiljem tegi Aaron Jones 12 jardi touchdowni, mis viis Green Bay 14:7 juhtima.

AUSTAVAD: Packers avaldas enne mängu austust Mike McCarthyle, pannes JumboTronile pealkirja "Tere tulemast tagasi" kõrvale pildi oma endisest peatreenerist.

McCarthy viis Packersi 2010. aasta hooajal Super Bowli meistritiitlini. Ja McCarthy, kes juhendas Green Bays aastatel 2006-18, oli koondise ajaloos pikkuselt teine ​​treener vaid Earl “Curly” Lambeau (1921-'49) taga.

Kuid McCarthy polnud ainus endine Packeri treener või mängija, kes praegu Dallases töötab, keda enne mängu tunnustati.

Teiste hulka kuulusid ründeliini treener Joe Philbin, treeneri assistent Scott Tolzien, kaitsekaitsjate treener Al Harris, erimeeskondade abitreener Rayna Stewart, peatreeneri abi Rob Davis, liinikaitsjate treener Scott McCurley, kaitsesöödumängu koordinaator Joe Whitt juunior, ründeliini abi. treener Jeff Blasko ja kvaliteedikontrolli treener Ryan Feder.

SEDA JA TEIST: Green Bay jooksis 207 kandega 39 jardi – muljetavaldav 5.3 jardi katse kohta. Packers andis varakult tooni, kui esimesel veerandajal sooritas 13 sööstu 65 jardi (5.0) ja löödi ära terve päeva. … Isaiah McDuffie, täites vigastatud De'Vondre Campbelli, oli meeskonna tipptasemel 13 tegelemist. … Aaron Rodgers tegi oma hooaja parima mängu, sooritades 14 söötu 20-st 224 jardi, kolm touchdowni ja mitte ühtegi vaheltlõiget. Rodgers lõpetas samuti 146.7 söötja reitinguga. … Allen Lazard püüdis lisaajal 36 jardi, mis pani Crosby mängu võidulöögi.

HALB

KAATA SEE MEES: Green Bayl polnud Dallase laiaulatusliku CeeDee Lambi jaoks vastuseid.

Lamb sai kirja 11 jardi 150 vastuvõttu ja paari maandumist. See oli esimene kord sel hooajal, kui Lamb saavutas mängus 100 jardi piiri.

Lamb võttis teisel veerandajal vastu kolme jardi TD, mis viis Dallase 7:0 juhtima. Seejärel lõi Lamb kolmanda veerandi lõpus nurgakaitsja Jaire Alexanderi 35 jardi TD-ks, mis viis Cowboysi 28:14 ette.

Lamb on liigas üks ohtlikumaid laiureid. Kuid Cowboys pole pärast seda eriti andekas ja Packers oleks pidanud oma peamiseks prioriteediks seadma Lambi aeglustamise.

KÄIBEMÜÜD: Green Bay tegi kogu 13. aasta hooaja jooksul vaid 2021 pallikaotust. 15. aastal on neid juba 2022.

Teise veerandi keskel vallandas Rodgersi DeMarcus Lawrence ja Jayron Kearse taastus. See oli kolmas kord, kui Rodgers sel hooajal käperdas ja Packers on kaotanud kõik kolm.

Siis kolmandal veerandajal koperdas naasev mees Amari Rodgers ja kaotas punti (sellest lähemalt allpool).

2022. aasta pakkijatel on vähe eksimisruumi ja käibed on osutunud äärmiselt kulukaks.

SEDA JA TEIST: Turvalisus Johnathan Abram, Green Bay mängija, kellega sel nädalal lepingu sõlmis, kutsuti teise veerandi avalöögi pidama. See karistus sundis Packersit alustama sõitu oma 10 jardi joonelt. … Dallase jooksukaitsja Tony Pollardil oli 115 tormamisjardi, kui Green Bay võitlused jooksu vastu jätkusid.

KOLM

AMARI RODGERS: Green Bay teist aastat laia vastuvõtja on olnud Packersi viimase aja jooksul üks pettumust valmistavamaid kolmanda ringi drafti valikuid. Rodgersil on karjääri jooksul vaid kaheksa tabamust ja ta kaotas selle aasta alguses töö Green Bay tagasilöögina. Kuid Packers on jätkanud Rodgersi traavimist pallide tagasitulekute osas, kuigi ta astus mängu keskmiselt vaid 7.0 jardi tagasilöögiga ja on võidelnud palli turvalisusega. Green Bay lojaalsus Rodgersile osutus pühapäeval jällegi kulukaks.

Kolmanda veerandi keskel tabas Rodgers viiendat korda sel hooajal punti ja Dallase Sean McKeon taastus Packersi 45-l. Neli mängu hiljem tulistas Tony Pollard keskelt üles 13 jardi maandusjooksuga, mis andis Dallasele 21. -14 juhtima.

Keisean Nixon asendas Rodgersi mängu tagasilöökidel. Selleks ajaks oli kahju siiski tehtud.