Angel City FC tõmbas NWSLi tavahooaja avaturniirile 22,000 XNUMX fänni

Väljamüüdud 22,000 2022 jalgpallifännist koosnev rahvahulk täitis Banc of California staadioni, et olla tunnistajaks Angel City FC 2. aasta NWSL põhihooaja esimesele võidule. Laiendusmeeskond võitis publikut 1:45. Vanessa Gilles ja Jun Endo skoorisid mõlemad ACFC kasuks esimese XNUMX minutiga. NC Courage'i staar Debinha saaks vastaspoole ainsa värava.

"Tegime esimesel poolajal (Põhja-Carolina) surve juhtimisel väga head tööd. Teadsime, et nad tulevad teisel poolajal tugevalt välja. Nad panevad meid suure pinge alla,” peatreener Freya Coombe. "Meie mängijad kohanesid sellega, kuidas Põhja-Carolina pöörles, eriti keskväljal. Saime end organiseerida, et sellega toime tulla.»

Meeskond ei saavutanud edu riikliku naiste jalgpalliliiga iga-aastasel hooajaeelsel turniiril Challenge Cup. Nad mängisid spoilerit ja kõrvaldasid Portland Thornsi Challenge Cupi playoffidest Christen Pressi penaltilöögiga. 1:0 võit oli frantsiisiajaloo esimene ja pani aluse ajaloolisele mängule reede õhtul.

Kaks järjestikust võitu ennustavad head ACFC müümise väljakuvälise narratiivi kohta. Laiendusmeeskond moodustab jalgpallinimekirja suuruse omanikerühma, kuhu kuuluvad näiteks Mia Hamm, Billie Jean King, näitlejad Natalie Portman, Viola Davis ja GOAT ise. Serena Williams on naiste mõjuvõimu suurendamiseks lihtne müüa.

ROHKEM KONKURSIDESTPride'i partnerlus Heinekeniga on Angel City FC jaoks alles algus

Williams, Davis ja WNBA tšempion Candace Parker kuuluvad mustanahaliste omanike hulka mitte ainult uue klubi jaoks, vaid ka NWSL-i perioodil – tõsiasja, mida mul on uudishimulik jälgida, kuna liiga kasvab 10. hooajal ja pärast seda.

Inglite linna kuulsus tähendas, et iga Los Angelese meeskond võis ja ilmselt peakski selle kõige draama ja kuulsustesse kalduma. Kui aus olla, siis NWSL vajas seda tüüpi ristimist hooajaks. Kuus treenerit ja juhti, sealhulgas just sel nädalal Houstoni James Clarkson, vallandati või lahkusid ametist, kuna uuriti diskrimineerimist, ahistamist, kuritarvitamist ja kiusamist.

Uus volinik Jessica Berman on pühendunud praeguste või ajalooliste probleemide uurimisele. "Selle põhjal teevad nii liiga kui ka ametiühing ühiste uurijatega koostööd, et lahendada päevavalgele tulnud probleeme," ütles Berman. Equalizer.

NWSL-i mängijate assotsiatsioon allkirjastas oma esimese kollektiivläbirääkimislepingu veebruaris ning Berman ja NWSLPA tegevdirektor Meghann Burke allkirjastasid enne ACFC kodumängu väljakul uue CBA.

Natuke teatraalne, kindel, aga ka kriitiliselt oluline.

Sel hooajal on Angel City FC ja NWSL jaoks palju mängus. Kui eile oli mingi märk, siis lootust veel on.Kas fännid tulid Christen Pressi või Uzo aduba, asi on selles, et nad tulid staadionile; 22,000 XNUMX neist tulid vaatama naiste jalgpallimatši.

Parim osa minu jaoks on see, et mängijad tunnevad nihet.

"Ma tean, et see oli alles esimene mäng, kuid ma arvan, et see on hetk, mida ma kunagi ei unusta, ja ükskõik, mis sel hooajal ka ei juhtuks, ei saa keegi seda õhtut meilt ja publikult ära võtta," ütles ACFC kaitsja ja Los Angelino Ali Riley. "Seda tunda oli uskumatu. Ma ei unusta seda kunagi."

Eilne energia meenutas Rileyle mälestust, mida tema ja paljud teised täna professionaalselt mängivad jalgpallurid mäletavad, nagu oleks see eilne päev.

"Käisin 99. aasta maailmafinaalis ja see pani selle idee mulle pähe. Mul polnud aimugi, kuidas see juhtuma hakkab, aga see andis seemne, et võib-olla saan kunagi sellisel laval jalgpalli mängida. Nii et nüüd, et me oleksime siin ja et need väikesed tüdrukud näeksid seda, just sellist nähtavust ja seda, kuidas me valdkonnas oleme erinevate nahavärvide, erinevate kogemuste, erineva taustaga, nii mitmekesise ja kaasava seltskonnaga; Ma arvan, et see on väga oluline ja see on see, mille eest klubi samuti seisab.