Kes astub üles ja võtab Pedri FC Barcelonas keskvälja koha?

FC Barcelona kaotas välisfännidele enam kui kontrolli Camp Nou üle ja kaotas neljapäevase 3:2 kaotuse Frankfurdi Eintrachti vastu Euroopa Liiga veerandfinaalis.

Poolajaks konksult maha jäänud Pedri jääb mängust välja kuni kaheksa nädalat pärast seda, kui reielihase rebend avamise 45 minuti jooksul, mis tähendab, et Blaugrana on kaotanud ka oma parima mängujuhi, kes lõi viie mänguga kolm väravat. villilises vormis enne tema viimast väljasõitu.

"Täna on raske, kuid pole muud, kui oodata," kirjutas 19-aastane noormees sotsiaalmeedias, öeldes, et on "lõpmatult tänulik kiindumuse eest, mille olen viimastel tundidel saanud."

"Olen kindel, et teie toetusega naasen veelgi tugevamana. Nüüd rohkem kui kunagi varem, toetagem meeskonda ja… FORÇA BARÇA!,” lõpetas ta.

Nüüd jääb õhku küsimus, kes astub üles tema puudumisel, sest teisel kohal olev Barca soovib hoida tuju La Liga liidril Madridi Realil, kellega nad jäävad maha 12 punktiga, kuid realistlikumalt püüab ka automaatse kvalifikatsiooni lukustada. Meistrite liiga.

SPORT loomulikult osutavad Gavile ja ütlema et tema aeg on kätte jõudnud. Esinemiste arvult kolmas (39) ja teda edestavad vaid Frenkie de Jong (40) ja kapten Sergio Busquets (43), usaldab 17-aastane noormees selgelt meeskonna esimese treeneri Xavi ja sobiks suurepäraselt partneriks. endine Hollandi koondislane, teise pöördepunkti ees pargi keskel.

Samas lehes on lahing vaba koha pärast Gavi ja tema 2021. aasta kaaslase Nico Gonzaleze vahel, kellest on alates aastavahetusest saanud Xavi kellal teine ​​staar, kuid Gavi 1,831 minutile on 38 mängus siiski 2,445 minutit. olles kirjas kaks väravat ja kaks resultatiivset söötu.

Nokkimisjärjekorras on veel kaks La Masia toodet Riqui Puigist ja Sergi Robertost. Kui Robertol on sel hooajal olnud probleeme vigastustega ja ta taastub hetkel löökidest, siis Puig on Busquetsi kõrval üks kahest mängijast, kes pole sel ametiajal veel operatsioonilaual olnud, on selge, et ei Xavi ega tema eelkäija Ronald Koeman. 380 väljasõiduga vaid 14 minutit, millest ainult kaks alustas.

Kui hooajast on jäänud kaheksa mängu, jääb üle oodata, kes lõpuks noogutuse saab või kas Xavi vahetab ringi, et näha, millised on tema parimad võimalused 2022/2023.