USA jalgpalli maailmameistrivõistluste kangelane Christian Pulisic viidi vigastuse tõttu haiglasse, kuid lubab, et mängib laupäeval

Ameerika ründaja Christian Pulisic viidi haiglasse edasiseks hindamiseks pärast seda, kui ta tabas Iraani väravavahti, kui lõi teisipäevases 1:0 ainsa värava. võit USA-le, mida juba kiidetakse Ameerika jalgpalliajaloo üheks kuulsaimaks väravaks, kuid jalgpallitäht lubas teisipäeval, et on järgmiseks mänguks valmis.

Peamised faktid

USA jalgpalli pressiesindaja ütles Forbes Pulisic viidi "kõhuvigastusega" haiglasse ja talle tehti skaneeringud.

Esindaja jagas Snapchati pärast haiglast hiljem päeval, öeldes: "Nii et olen uhke oma poiste üle, olen laupäeval valmis, ärge muretsege."

Pulisic lõi teisipäevase kohtumise 38. minutil mängu võiduvärava, põrkas seejärel kohe kokku Iraani väravavahi Alireza Beiranvandiga ja kukkus mitmeks minutiks alla.

Pulisic naasis korraks mängu, kuid paistis olevat löögist häiritud ja vahetati teise poolaja alustamiseks mängust välja.

Värav oli vajalik USA jaoks kohustuslikus mängus, mis oleks langenud välja viigi või kaotusega Iraani vastu.

Mida vaadata

USA kohtub kaheksandikfinaalis Hollandiga laupäeval kell 16 ida aja järgi.

Peamine taust

USA domineeris teisipäevase kohtumise esimest poolaega, Pulisici värav oli vahetult enne poolaega vajalikuks läbimurdeks. USA meeskond kinnitas teisel poolajal rohkem kaitset, tõrjudes laine teise rünnakulaine järel, kuna Iraani meeskond püüdis meeleheitlikult viigiväravat, mis oleks võimaldanud neil B-grupis USAst kõrgemal lõpetada ja kaheksandikfinaalidesse kvalifitseeruda. 16-aastast Pulisicit peetakse laialdaselt üheks kõigi aegade suurimaks Ameerika meeste jalgpallitalendiks. Ta mängib Londoni Chelsea klubijalgpalli ja oli osa Chelsea meeskonnast, mis võitis UEFA Meistrite Liiga tiitel 2021. aastal peetakse seda klubijalgpalli suurimaks auhinnaks.

Lisalugemist

USA alistas Iraani – pääseb MM-i kaheksandikfinaali (Forbes)

Havertzi eesmärk: kuidas Chelsea halastamatu täpsus paljastas Man City nõrkuse Meistrite liiga finaalis (Forbes)