USA jalgpallikangelane Christian Pulisic pääses laupäevasesse Hollandi mängu

Ameerika ründaja Christian Pulisic sai loa osaleda laupäevases MM-i kaheksandikfinaali matšis USA ja Hollandi vahel. USA jalgpall, pärast vigastamist lööb ainsa värava teisipäevases kohustuslikus mängus Iraani vastu.

Peamised faktid

Pulisic sai Iraani väravavahiga kokkupõrkel vaagnapõrutuse – vigastust, mida ta kirjeldab kui "väga valusat".

Pulisic jätkas pärast 38. minuti tabamust korraks mängimist, kuid see oli selgelt takistatud, mistõttu USA jalgpallipersonal tõmbas ta poolajal mängust välja ja saatis. ta haiglasse.

Isegi haiglas viibides ütles Pulisic, et ta ei kavatse laupäevast matši vahele jätta, jagas pidulikku Snapchati postitust, öeldes: "Nii et olen uhke oma poiste üle, et olen laupäeval valmis, ärge muretsege."

Peamine taust

Pulisici värava asjaolud ja hind, mille ta selle eest maksis, muutis selle hetkega USA jalgpalliajaloo üheks kuulsamaks skoori. USA pidi teisipäevase matši võitma, et kindlustada kaheksandikfinaali pääsuks piisavalt punkte pärast ainult viigi saamist oma teistes alagrupimängudes Walesi ja Inglismaa vastu, hoolimata tugevast esitusest, samal ajal kui Iraan oleks edasi pääsenud vaid viigiga. Meeskond läheb laupäevasesse matši Hollandiga allajäänutena, pärast seda, kui Hollandi meeskond jõudis 16 parema hulka, võites Senegali ja Katari ning viigistada Ecuadori vastu. Ülejäänud MM-i formaat on väljalangemisturniir, mille kaheksandikfinaalide võitjad pääsevad veerandfinaali.

Üllatav fakt

See on seitsmes kord, kui USA meeste jalgpallikoondis osaleb maailmameistrivõistluste väljalangemisetapil, kus nad on seni meeskonna ajaloos võitnud vaid ühe kohtumise – 2:0 võidu Mehhiko üle 2002. aasta kaheksandikfinaalis.

Suur arv

Vähemalt 294,348 dollarit. Niimoodi palju raha iga mängija USA koondis läheb sellelt MM-ilt koju. Kui nad pääsevad veerandfinaali, tõuseb palk 382,609 XNUMX dollarini.

Lisalugemist

USA jalgpalli maailmameistrivõistluste kangelane Christian Pulisic viidi vigastuse tõttu haiglasse, kuid lubab, et mängib laupäeval (Forbes)

Siit saate teada, kui palju teenivad USA jalgpallurid MM-ilt selle põhjal, kui kaugele nad lähevad (Forbes)

USA alistas Iraani – pääseb MM-i kaheksandikfinaali (Forbes)

USA viigistab esimeses maailmameistrivõistluste matšis Walesiga (Forbes)