Tom Brady võib naasta aastal 2023, kuid see ei tohiks olla Tampa Bay Buccaneersiga

Kui Tom Brady naaseb 24. hooajaks, peaks see olema mõne teise meeskonnaga.

Pärast seda, kui Tampa Bay Buccaneers alistati 35:7 San Francisco 49ersi vastu, sai üks asi väga selgeks – Brady ei kavatse selle meeskonnaga enam Super Bowli võita.

Me saame seda katta, osutades ründeliinile ja üksuse ees seisvatele peamistele vigastustele – stardimäng Tristan Wirfs ja starditsenter Ryan Jensen jäävad endiselt kõrvale –, kuid probleemid ulatuvad kaugemale kui vaid poorne ründejoon.

Kui Brady sai oma 23-aastase karjääri halvimalt kolmanda kaotuse, nägi rünnak järjekordset kehva kaotust, jäi esimesel poolajal väravateta ja andis kolmanda kaotuse tulemusel 4:16. Kõige tipuks sai Tampa Bay kaheksa karistust 62 jardi, võrreldes San Francisco 49ersi kahe 15 jardi penaltiga.

Mängus, mis näitab, kui lohakas on Buccaneers sel hooajal olnud, tühistati Mike Evansi 68 jardi sööt esimesel veerandajal, kuna tackle Donovan Smithi käest kinni hoidis.

"Lühidalt, saime tagumikku löödud," ütles peatreener Todd Bowles pärast mängu. "Mängisime kõigis faasides halvasti. Treenerime halvasti. Meid õpetati välja. Au Kyle'ile (Shanahan) ja tema poistele, nad tegid suurepärast tööd. Meile löödi rünnakul tagumikku, kaitses saime tagumikku."

Väljaspool kindlat kaitseüksust ei paista Buccaneers ühegi aspektiga silma. Söötmismäng on loid ja sõltub tugevalt väljalangemisest jooksjateks Leonard Fournette'ilt ja Rachaad White'ilt, et võidelda ebaefektiivse ründeliiniga. Fournette juhtis Tampa Bay vastuvõttudes (kuus), samal ajal kui White oli kaotuses teine ​​(viis).

Jooksumäng on jätkuvalt kurnatud, White pakub ründerünnakule lihtsalt sidet, mis on harjunud lootma 45-aastasele Bradyle, kes viskab mängus üle 50 söödu.

Pärast 35:7 kaotust San Franciscole 55 söödukatsega oli see viies kord, kui ta on sel hooajal mängus vähemalt 50 söödukatset visanud. Ta sisenes mängu söödukatsetes liigat juhtima (524) ja keskmiselt 44.1 söödukatset mängu kohta. Perspektiivi mõttes on Brady tempos, et visata hooaja jooksul 751 söödukatset.

See arv ületaks 719 söödukatset, mille ta eelmisel hooajal viskas ja ületaks purustada ühe hooaja söödukatsete rekord seadis Matthew Stafford 727 söödukatsega.

Erinevus seisneb selles, et Stafford tegi seda 24. aastal 2012-aastaselt, samal ajal kui Brady teeb seda teist hooaega järjest 40-ndate aastate keskel.

"Kõik peavad paremini mängima," ütles Brady. "Me lihtsalt ei ole väga sageli mänginud ühtlaselt hästi. Me pole seda neli veerandaega mänginud. Oleme seda kohati natuke mänginud. Täna üldse mitte. Mõned mängud, oleme viis minutit hästi mänginud ja 55 minutit mitte. Mõned mängud, mängime poolaja päris hästi. Me pole ühtki mängu pidevalt hästi mänginud.»

Treeneritöö, ründeliin, jooksumäng ja mängu-kutsumine on lihtsalt halvad. Ja arva ära mis? Buccaneers pole Rob Gronkowski ja Antonio Brownita peaaegu nii kuhjaga ründeotsas, et neutraliseerida kõiki halbu jooni.

Meil on siin Buccaneersi meeskond, kes võitleb play-off koha eest mädanenud NFC lõunadivisjonis. See on jaotus, kus nad juhivad vaid ühe mänguga 5:8 Carolina Panthersi ees, kes varem alistas Tampa Bay tagamängija PJ Walkeriga vaid mõni päev pärast Christian McCaffrey vahetamist hooaja alguses.

Kuigi Buccaneers kontrollib oma play-off'i saatust seni, kuni nad alistavad Atlanta Falconsi ja Panthersi hooaja kahe viimase mängu jooksul, on selle nõrga meeskonna jaoks kõik võimalik.

Brady on sel vahehooajal vabaagent. Ja kuigi siiani on ebaselge, mis tema tulevik täpselt toob, mida is Selge on see, et on väga reaalne võimalus, et ta naaseb veel üheks hooajaks mängima. Nagu Ian Rapoport ja Tom Pelissero NFL Networkist teatas vahetult enne Bucsi kaotust, et Brady jaoks on "kõik võimalused" laual - sealhulgas järgmisel hooajal teises meeskonnas mängimine.

As Jeff Howe sportlasest hiljuti märgiti, et veteranist tagamängijal ei tohiks potentsiaalsetest kosilastest puudust olla – 49ers, Las Vegas Raiders, New England Patriots ja Tennessee Titans on kõikvõimalikud maandumiskohad igavikulise ime jaoks.

Brady võib olla eelmisest hooajast sammu kaotanud. Tundub, et tal puuduvad lahtised vastuvõtjad sagedamini kui eelmistel hooaegadel ja on ilmselge, et ta püüab oma 45-aastase keha tabamiste arvu minimeerida, visates lihtsalt mittetäielikke sööte.

Kasu pole sellest, et tema maandumisprotsent (3.1%, asetus 27. kohal) ja jardid katse kohta (6.4 jardi, 30. koht) positsioonil liiga viimase poole.

Kuid see on veelgi enam põhjus, miks Brady peaks otsima meeskonda, kellel on paremad toetajad, et varjata mõningaid oma puudujääke oma karjääri viimasel etapil, kui ta kavatseb veel ühe hooaja mängida.

Buccaneers teeb seda siseneda 2023. aasta vahehooajale üle $ 45 miljonit negatiivses osas, mis puudutab liiga palju meeskonda, halvimalt teine ​​number. See tähendab, et Tampa Bay peab järgmiseks hooajaks tegema suuri samme.

Kui Brady soovib võimalust sõita päikeseloojangusse teise rõngaga, peab ta tegema raske otsuse, et alustada hooajavälist hooaega.