Nende uhkus vaidlustati, Bucks leiavad oma löögi lukustatud kaitsepüüdlustega

Alates sellest ajast, kui Mike Budenholzer enam kui neli aastat tagasi Milwaukee Bucksi valitsusajal valitses, on meeskond ründeväljakul teinud päris muljetavaldavaid asju.

Kahekordse kõige väärtuslikuma mängija Giannis Antetokounmpo juhitud Budenholzeri "Let it Fly" filosoofia on muutnud Bucksi igaõhtuseks tippmasinaks, mis on võimeline lööke peaaegu kõikjalt väljakul, kuid meeskonna edu tõeline alus on väljaku teine ​​ots, kus töö on jama, et takistada vastastel neid samu lööke tabamast.

Ja nagu laskmise puhul, võib ka kaitseesinemine läbida kuuma ja külma spurte, sageli libisedes hetkega, kuid täpselt nagu siis, kui nende laskurid hakkavad kuumaks minema, kui Bucks kuumeneb ja kaitseotsa lukustub, noh … hea õnne.

Cleveland Cavaliersile tuletati seda tõsiasja meelde reede õhtul. Nad tulid Milwaukeesse neljamängulise võitude seeriaga ja läksid poolajale 11-punktilise edumaaga pärast seda, kui tulid põrandalt 44.9% ja tabasid kahe esimese veerandi jooksul 7 19-st 3-punktilisest katsest.

Bucksi jaoks ei olnud see lihtsalt vastuvõetav. Asi ei olnud ainult skooris või koduväljakul saadud kaotuses. Ei, kaalul oli midagi palju olulisemat: isiklik uhkus.

"Ma arvan, et nad (Bucksi mängijad) teadsid, et me ei olnud sellel esimesel poolajal meie parimad," sõnas Budenholzer. "Tegime palju viga. Loobus (63) punktist. Ja mõnikord, kui oleme seda esimesel poolajal teinud, siis ma arvan, et uhkus on sõna, mis lööb sisse. Ma arvan, et grupp on kaitsva otsa üle hämmastavalt uhke ja meil on olnud mõned head kolmandad veerandid kaitses ja ma arvan, et uhkus on osa sellest."

Ja Bucks vastas oma uhkusele suurelt. Nad tabasid 14-st viskest 24, sealhulgas viis kuuest distantsilt, kuid suurendasid veelgi kaitsevõimet, hoides Cavsi 10-l 3-st löögist vaid 18 punktis – sealhulgas kaare tagant tabas 0-4 – ja sundides kuus pallikaotust. Milwaukee konverteeris kaheksa punkti.

"See on tõeline uhkus," ütles tsenter Bobby Portis. Pidime tagasi pöörduma oma põhimõtete juurde ja mängima oma korvpallistiili. See oli lihtsalt lõbus. Seal oli liikumist. Kõik puudutasid korvpalli, kõik jooksid üleminekul ja üritasid korvpalli kätte saada. See on lõbus, kui me nii mängime.”

Keegi ei nautinud pööret rohkem kui Budenholzer.

"Tundus, et kaitsemeetodil oli kiireloomulisus," sõnas Bucksi treener Mike Budenholzer. “Oli tegevust, eesmärki. Poisid olid lihtsalt fantastilised. Ja kui me saame selliseid peatusi, on iga meeskond oma parimas olukorras, kui saate teha palju peatusi ja seejärel proovida mängida kaitsele, mis pole paika pandud. Olen kaitse üle väga uhke, eriti kolmandal veerandajal.

Portis lisas, et Bucksil oli mõnda aega nii lõbus mängida, mis pealtnäha võib olla üllatus, arvestades meeskonna 12:4 rekordit – mis asetab nad idas teisele kohale, nuusutamiskaugusel esinumbrist. Boston.

Kuid alates hooaja avamisest frantsiisirekordilise üheksa järjestikuse võiduga on Bucks kohati tundunud lihtsurelikena, olles viimase üheksa võistlusega saavutanud 4:5. Osa sellest on tingitud vigastustest.

Bucks ei ole veel täiseduga väljakule asunud. Khris Middleton pole sel hooajal veel mänginud, kuna taastub pärast hooajavälist operatsiooni, samuti pole seda teinud Joe Ingles, kes jätkab tööd ACL-i operatsioonist.

Milwaukee on tänu hooajaeelsele säärepingele saanud ka kõigest kaks mängu tippvarumees Pat Connaughtonilt ning isegi Antetokounmpo on mõnikord põlvevalu tõttu kõrvale jäänud.

Need puudumised võivad meeskonna ründeproduktsiooni hävitada, mistõttu on veelgi hädavajalikum, et Bucks suudaks igal õhtul mängida oma kõrgete kaitsestandardite kohaselt.

"Püüame olla üks parimaid kaitsemängijaid liigas," ütles tagamängija George Hill.