Kaks olulist küsimust, mida Xavi Hernandez oma FC Barcelona mängijatele ülevõtmisel esitas

See, et Xavi Hernandez on pärast Ronald Koemani peatreeneri ametikohale asumist novembris FC Barcelona käekäiku täielikult muutnud, on kõigile selge.

Blaugrana seisis eile õhtul Frankfurdis silmitsi ühe oma seni raskeima proovikiviga Euroopa liiga veerandfinaali esimeses mängus noore, kiire ja mänguhimulise Eintrachti meeskonna vastu. Kuid see, kuidas Barca pärast värava löömist võõrustajate vastu tagasi lõi, et hiljem umbes 25 minuti möödudes Ferran Torrese väravast viigistada, andis tunnistust võitlusvaimust, mille klubi kõigi aegade teise esituse liider on oma meestesse sisendanud.

Ja nagu selgus by SPORT Reede hommikul poleks see kõik – sealhulgas katalaanide käivitamine üheksandalt kohalt, kui ta asus La Ligas liidri Madridi Reali järel teiseks – olnud võimalik ilma kahe küsimuseta, mille Xavi ohjad üle võttes esitas.

Esimene oli: "Kas olete nõus koondisesse kandideerima?" ja teine ​​oli "kas olete nõus [matši] 92. minutil sisenema?".

Mängijate suhtumine pärast seda, kui Xavi asus vehkivat riietust juhtima ja selle taaselustas, et saada Euroopa üheks põnevaimaks pooleks, mida vaadata, näitab, et jah, Barca staarid on nendeks asjadeks enam kui valmis.

Kuigi neid ei toodud nii hilja kui noteeritud kellaaeg, tutvustati eelmisi mängijaid Frenkie de Jongi ja Ousmane Dembelet Deutsche Bank Parkis pool tundi varem, 62. minutil ilma kärata ja pöörasid mängu kohe pea peale.

Vaid neli minutit hiljem ühendasid prantslane ja hollandlane Ferran Torrese tasalöögi, mille Dembele alustas ja De Jong lõi Hispaania koondislasega läbi, tehes Frankfurdi kastis libedalt ühe-kahe söödu.

"See oli suurepärane värav, puhas talent mängijatelt: Ousmane, Frenkie, Ferran. Ma kinnitan, et olen tulemusega rahul, sest see oli väga raske maa ja vastane,” märkis Xavi hiljem.

SPORT Samuti pange tähele, et Xavi esialgsele ettepanekule, mis oli tema "esimene suur võit, kuna ta oli saavutanud kogu meeskonna vältimatu kohustuse", ei vastatud "eitavaid vastuseid".

"Kõik ei sõltu taktikast töös, mida ta oma meeskonnaga Blaugrana üksuses teeb," lisab leht.

Pärast kahenädalast puhkust pärast vapustavat 4:0 võitu Madridi Reali vastu Bernabeul El Clasicos on Barca nüüd oma hooaja lõpusirgel ja vajab iga meeskonnaliiget, kes on nende käsutuses, et läbida raske mängude jada. lõpetage 2021/2022 parimal võimalikul viisil.