Hea, halb ja inetu Green Bay Packersi hooajaeelsest kaotusest San Franciscole

Kui sa viimati Green Bay Packersit nägid, kirjutas San Francisco nende kiidukõnet – seejärel esitas.

49ers tuli Lambeau Fieldile NFC divisjoni play-offi mänguks ja saavutas 13:10 võidu, mis lõpetas Packersi hooaja.

Meeskonnad kohtusid taas reedel oma esimeses näitusemängus. Ja kuigi mõlemad pooled mängisid peamiselt varumänge, oli tulemus sama.

San Francisco neljanda mängu tagamängija Brock Purdy viskas Tanner Hudsonile 5 jardi touchdowni, kui oli jäänud 8 minutit, et tõsta 49ersi 28:21 võiduni.

Siin on Green Bay kaotuse hea, halb ja inetu:

HEA

Solvav joon: Packersi ründeliin nr 1 on sel suvel olnud üles ja alla, kuna nad tegutsevad ilma Pro Bowleriteta David Bakhtiari ja Elgton Jenkinsita (mõlema ACL-i vigastused).

Green Bay treener Matt LaFleur tahtis reedel oma parimat üksust paremini vaadata ja mängis nendega suurema osa esimesest poolajast.

Vasakult mängisid suurema osa esimesest poolajast Yosh Nijman, Jon Runyan, Josh Myers, Jake Hanson ja Royce Newman. Teise veerandi lõpus sisestati Zach Tom parempoolses löögis, Newman libises kaitsele, Hanson liikus keskele ja Myers lahkus mängust.

Üldiselt pidas uuendatud esiviisik rohkem kui vastu 49ersi grupi vastu, kes mängis kaks või kolm seeriat kaitses mitu alustajat.

Veerandkaitsjat Jordan Love'i esimesel poolajal ei vallandatud ja Packers kogus kokku 247 jardi.

"Te olete kuulnud mind miljon korda seda ütlemas, mis puudutab liidrirolli. Ma arvan, et on lihtne osutada Dave'ile ja Elgtonile, kes on meie edu saavutamisel nii palju kaasa aidanud ja on suurepärased mängijad ja meil on palju noori poisse," ütles LaFleur. "Kuigi tunneme end grupis hästi, on nende ees veel palju kasvu."

Reedel astus too seltskond ilusa sammu.

JORDAANI ARMASTUS: Kui heidate lihtsalt pilgu statistikalehele ja näete, et Love viskas kolm pealtkukkumist, imestate, kuidas ta sellesse kategooriasse sattus.

Sellepärast

Esimesed kaks vaheltlõiget tulid pärast Tyler Davise ja uustulnuka Romeo Doubi kukkumist. Kolmandal tegi Love halva valiku, üritades Amari Rodgersile palli sundida. Kuid LaFleur ütles selle näidendi kohta, et Green Bayl oli kaks vastuvõtjat valet teed pidi.

Vahepeal viskas Love paar touchdowni – 33 jardi Doubsile ja 33 jardi Danny Davisele. Samuti sooritas ta 13 jardi jooksul 24 söötu 176-st, hoolimata asjaolust, et Packersil olid kõik algoskustega mängijad passiivsed.

"Noh, need olid kolm kahetsusväärset vaheltlõiget," ütles LaFleur poolajal. "Meil oli põhimõtteliselt kaks kukkumist ja siis teisel, kaks vastuvõtjat jooksid valele teele.

"Nii et ma arvasin, et seal on palju head. Ta liigutas palli, ta lükkas palli väljakult alla. Jah, kindlasti, oli paar viset, mida ta kindlasti tahaks tagasi saada. Aga ma arvasin, et kokkuvõttes oli kindel päev. Mulle meeldis tema käsk ja tasakaalukus taskus.

AMARI RODGERS: Teisel mänguaastal oli kohutav uustulnukate hooaeg, tabades vaid neli söötu ja sooritades vähe või üldse mitte.

Rodgers, 2021. aasta drafti kolmanda ringi valik, kujundas sel vahehooajal oma keha ümber, lootes tõestada, et ta pole büst.

"Sel hooajavälisel hooajal püüdsin oma keha korda saada," ütles Rodgers juunis. "Ma kaotasin umbes kuus naela, kaotasin neli protsenti keharasvast. Kaotasin kogu oma torso, nii et tunnen, et jõuan ülikoolis käinud alale nii kaugele, kui tahan olla, et liikuda nii, nagu tahan, ja mängida vastuvõtjat nii, nagu peaksin.

Tulemused olid ilmselged 49ersi vastu.

Rodgersil oli esimese veerandi lõpus 50 jardi tagasilöögi. 2021. aastal tegi Packers NFL-i halvima jardi 17.7 jardi avalöögi kohta, pika tulemusega 41.

Seejärel sai Rodgers neljanda veerandi alguses Danny Etlingilt 22 jardi joonelt lühikese söödu. Rodgers pani 20. palliga ühe eksimuse, lõi 5. palli juures veel ühe kaitsja ja suundus 22-jardi TD-ks, mis viis Green Bay 21:20 juhtima.

Eelmisel hooajal on kahtlane, kas Rodgers oleks sellise mängu teinud. On selge, et tema produktiivne vahehooaeg maksab juba dividende.

"Ta on oma elu parimas vormis," ütles Packersi äärekaitsja Jason Vrable Rodgersi kohta. "Tema mõtteviis on:" Ma olen number 1 mees kõigil kolmel positsioonil. Tal on see asi. Tema marsruudijooks on juba puhtam ja kargem. Ta on treeninud terve hooajavälise hooaja.

SEDA JA TEIST: Kaitseliinis töökoha pärast võitlev Jack Heflin tegi suure mängu nelja soololöögiga. Heflini särav hetk saabus teisel veerandajal, kui ta tabas kolmandal mängul kaotusseisu, mis sundis 49ersit leppima väljakuväravaga. … Turvalisus Dallin Leavitt sundis esimese poolaja lõpus tabamust, mis tappis 49ersi löögi. … Jooksevkaitsja BJ Baylor võttis kolmandal veerandajal vastu 68 jardi. … Nurgakaitsja Kiondre Thomas tegi paar kindlat mängu, et takistada kolmanda veerandi San Francisco sõitu. … Rookie seitsmenda ringi valik Samori Toure oli ülimalt produktiivne – kolm püüdmist 42 jardi.

HALB

sekundaarne sügavus: Green Bay algteadlane võiks olla jalgpallis üks parimaid.

Packer Nation parem palvetage, et rühm püsiks terve.

Kui esimesest veerandajast oli jäänud mängida 4 minutit, tabati Green Bay turvamees Dallin Leavitt tagaväljale piilumas. San Francisco laivik Danny Gray kihutas Leavittist mööda, tagamängija Trey Lance viskas löögi ja mäng kulges 76 jardi ja 10ersi eduseisus 7:49.

San Francisco järgmises sarjas lükkas laiaulatuslik Ray-Ray McCloud nurgakaitsja Rico Gaffordi ründeliinist välja. Keegi ei olnud McCloudist 10 jardi raadiuses ja tagavarakaitsja Nate Sudfeld tõstis 39-jardi TD veterani laiali.

Kui sellised mängijad nagu Leavitt ja Gafford jõuavad 53-liikmelisse nimekirja, on see tingitud nende erimeeskondade võimekusest. Kuid tõsiasi, et mõlemad mängijad on kogu oma karjääri jooksul – ja reedel taas – olnud vastuvõetud võitlusest, ei aita nende nimekirjakohtade pakkumisi teha.

TYLER DAVIS: Robert Tonyan (ACL) ei saa piisavalt kiiresti terveks.

Davis on ümbermängitud tagamängija, kes on Green Bay 1. nädalal esireket. Kuid ta ei aidanud reedel oma eesmärki aidata.

Packers lõi 49ersi 14-st esimese värava ja lõi paremalt kolm söödupüüdjat. Paremalt startinud Davis astus kolm sammu ja murdis sisse.

Love viskas kiirpalli, mis tabas Davist käte vahel ja põrkas õhku. San Francisco mängija Marcelino McCrary-Ball katkestas söödu ja kihutas 57 jardi Packersi 39-le.

Love'ile esitati ametlikul statistikalehel süüdistus pealtkuulamises. Kuid ärge eksige, see valik oli Davisel – ja see lisas vaid narratiivile, et Green Bayl pole algkaliibriga kitsast otsa ilma Tonyanita.

SEDA JA TEIST: Green Bay erimeeskonnad on olnud juba aastaid koomiliselt halvad ja jäid eelmisel hooajal NFL-is viimaseks. Packers tõi sel hooajal kaasa veteranide erimeeskondade koordinaatori Rich Bisaccia, et proovida haletsusväärseid üksusi uuendada. Mis siis avalöögil juhtus? Green Bay kutsuti kinni pidama. … Gabe Brkic, kes tegeleb löömise kohustustega kuni Mason Crosby (põlv) naasmiseni, ei suutnud 32 jardi väravat, mis oli jäänud vähemalt 10 jala kaugusele. … Green Bay kaotas käibelahingu 3-1.

KOLM

KUS ON "PÄRIS" PAKKIJAD? OKEI. Mõistame vajadust hoida oma inimesi tervena.

Kuid mäng-mängult, aasta-aastalt viivad NFL-i meeskonnad selle uutesse äärmustesse. Green Bay tegi seda reedel kindlasti.

Packersil oli 33 mängijat, kes ei riietanud end ja ainult seitse nende alustajatest olid aktiivsed.

Algaja kaitsja Quay Walker oli kaitses ainus alustaja, kes sobis. Rünnakul olid kõik Green Bay algoskustega mängijad passiivsed, kuigi Packersi algründeliin mängis.

Aasta tagasi mängisid Green Bay eesliinid eelhooajal vähe, kui üldse. Siis 1. nädalal tegi New Orleans Packersi 38:3.

Ilmselt usub Green Bay, et see oli kõrvalekalle, kuna enamik selle startijaid oleks reedel tagasi pingil.

"Kui sul on selline hais, nagu meil eelmisel nädalal 1. nädalal juhtus, jääb alati treeninglaagris toimunu teiseks arvamine – kas oleksime pidanud rohkem mängima, kas oleksime mänginud esimest mängu, teist mängu, mida iganes. see võib olla," ütles tagamängija Aaron Rodgers. "Ma ei taha sellele üle reageerida. Matt (LaFleur) samuti mitte.

Peadirektor Brian Gutekunst nõustus.

"Alustame vestlusi teemal "Hei, võib-olla peame seda natuke rohkem nägema ja võib-olla ei pea me seda nii palju nägema," ütles Gutekunst. "Minus on palju Ted Thompsoni.

"Ma näen siin mõnda neist poistest, kes on praegu väga innukad ja mängivad väga hästi, ja te soovite neid septembrini mullipakendisse pakkida ja varuda ning me laseme neil teistel meestel veel võimalusi saada, sest me teame, mida mõned neist meestest suudavad.

Kuigi sellel filosoofial on oma eelised, on kindlasti oht, et Green Bay kordab eelmise aasta 1. nädala segadust.