Hea, halb ja inetu Green Bay Packersi hooaja lõpu kaotusest Detroit Lionsile

Detroit Lionsi playoffide unistused surid 40 minutit enne pühapäeva õhtul Green Bay vastu väljakule asumist. Packersil oli seevastu kõik, mille nimel mängida.

Detroidi treener Dan Campbell aga oma mänguplaani ei muutnud. Lõvidel ja nende vanakooli treeneril oli üks värav ja ainult üks värav.

"Me ei taha, et nad läheksid," ütles Campbell Packersi kohta. "See on meie motivatsioon."

Noh, Lõvid ei lasknud Packersit lahti.

Detroit mängis targemalt, kõvemini ja paremini ning lõpetas Packersi playoffi unistused šokeeriva 20:16 võiduga Lambeau Fieldis.

Green Bay neljamänguline võiduseeria katkes, see langes seisule 8:9 ja jäi esimest korda pärast 2018. aastat pärast hooaega vahele. Detroit lõpetas aasta seisuga 9:8 ning selle võit võimaldas Seattle'il – ja mitte Green Bayl – NFC-d lüüa. seitsmes ja viimane koht playoffis.

Siin on hea, halb ja inetu Detroidi suurepärasest võidust Green Bay üle.

HEA

CHRISTIAN WATSON: Packersi uustulnuk ületas 100 jardi tõkke tänavu kolmandat korda – kõik on toimunud alates 13. novembrist.

Watson tabas viis söötu 104 jardi peale, mida tõstis esile akrobaatiline 45 jardi vastuvõtt kolmanda veerandi lõpus Lionsi 14 jardi joonel. Kaks mängu hiljem andis Rodgers 13 jardi TD söödu Allen Lazardile, viies Green Bay 16:13 juhtima.

MASON CROSBY: 38-aastane Crosby on liigas vanuselt teine ​​​​ründaja, jäädes maha vaid San Francisco Robbie Gouldist (40). Kuid Crosby jätkab kõrgel tasemel esinemist.

Crosby lõi pühapäeval kolm väravat – 22, 49 ja 48 jardi. Crosby üksi tabamus tabas ristlatti 53 jardilt ning pall põrkas tagasi endzone suunas.

Crosby lõpetas hooaja 25/29 väravate löömisega (86.2%), mis on tema 16-aastase karjääri paremuselt viies aasta.

SEDA JA TEIST: Robert Tonyan tabas teisel veerandajal akrobaatilise 21 jardi tabamuse, mis viis Mason Crosby selle öö kolmanda väravani. ... Quarterback Aaron Rodgers kasutas rasket arvestust, et panna Lionsi uustulnuk kaitsemängija James Houston teise veerandi lõpus külje pealt maha hüppama. … Matt LaFleur võitis väljakutse, kui protesteeris 15-jardi Amon-Ra St. Browni vastuvõtu vastu. Püük oleks andnud Lionsile esimese löögi, kuid selle asemel sundis see Detroidit punti tegema. … Rookie esimese ringi kaitsemängija Devonte Wyatt, kes astus mängu sel hooajal 0.5 kotiga, sai oma selle aasta esimese täiskotti.

HALB

HOOLDAMATUD RODGERID: Aaron Rodgers lõi aastatel 13-2019 kokku vaid 2021 vaheltlõiget. Pühapäeval viskas Rodgers oma 12th 2022. aasta vaheltlõige, mis on tema karjääri jooksul teine.

Ainus hooaeg, mil Rodgers viskas rohkem vaheltlõiget, tuli 2008. aastal – tema esimene aasta alustajana –, kui ta viskas 13.

12th 12. vaheltlõige tehti neljanda veerandi lõpus, kui Packers oli 20:16. Rodgers tegi laiaulatusliku Christian Watsoni jaoks sügava löögi, kuid Detroidi turvamees Kerby Joseph luges näidendi suurepäraselt ja võttis Rodgersi vahele.

Joseph katkestas Rodgersi kaks korda ka Detroidi 9. nädala võidumängus Green Bay üle. See tegi Josephist ajaloos esimese mängija, kes Rodgersi kolm korda hooaja jooksul vahele võttis.

PUNANE TSOON, SURNUD TSOON: Packers astus mängu 23. edetabelisrd punase tsooni rünnakul, saavutades maanteid vaid 51.9% 20 sees tehtud sõitudest.

Asjad ei olnud paremad ka Green Bay esimesel öösõidul. Packers lõi 5. värava esimese ja värava, kuid kaks jooksumängu ja mittetäielik sööt lõid vaid ühe jardi.

Seejärel lõi Crosby 22 jardi värava.

KÕIK GAAS ILMA PIDURI: Matt LaFleur kasutas esimest korda fraasi „all gas, no brake” 2019. aasta uustulnuka hooajal. Peale selle, et LaFleur on 2020. aasta NFC meistrivõistlustel närvid kaotanud, on LaFleur olnud sellest ajast peale äärmiselt agressiivne.

Sageli võib see lähenemine aga tagasilööki anda – ja see juhtus pühapäeva varakult.

Packersil oli neljas ja 1 seisuga 32. Green Bay tõi laiali pääsenud Allen Lazardi liikuma, andis talle palli, kuid kaitsja Alex Anzalone kaotas ta ühe jardi kaotuse tõttu.

Packersi kaitse pidas, kuid Detroit sai Michael Badgleylt 37 jardi värava, mis viigistas mängu 3:3.

VÕI SÕRMAD: Green Bay juhtis esimese poolaja lõpus 9:3 ja sõitis kaheväravalise juhtima.

Sekund ja 4 mängul langes Rodgers 8 jardi edu saavutamiseks Aaron Jonesile. Kuid Jones koperdas ja Detroidi Will Harris taastus, kui poolajal oli 1:16.

Jonesi jaoks oli see aasta viies tabamus, mis on NFL-i jooksjate seas enim teine.

SEDA JA TEIST: Packersi paremrünnak Yosh Nijman lubas Lionsi uustulnukale Aidan Hutchinsonile kaks esimest poolaega kotti, seejärel määrati uustulnuka Zach Tomi pingile. ... Detroidis Kalif Raymond püüdis 43 jardi söödu Jared Goffilt Green Bay 1 jardi joonele. Üks mäng hiljem oli endisel pakkijal Jamaal Williamsil oma 16th aasta kiirustav TD. Williams lõi hiljem mängu võitnud TD – tema 17th hooajal, mis püstitas uue Detroidi rekordi. … Wideout Romeo Doubsil oli paar kriitilist langust. … Tagastusäss Keisean Nixon hoidis 19.8 jardi ühe avalöögi kohta.

KOLM

QUAY WALKER: Green Bay uustulnuk kaitsja diskvalifitseeriti neljanda veerandi keskel pärast seda, kui ta tõukas Lionsi meditsiinipersonali liiget.

Detroidi kaitsja D'Andre Swift pälvis tähelepanu, kui Walker tõukas rumalalt ühte Lionsi meditsiinimeeskonna liiget. Walker märgiti ebasportliku käitumise eest lipuga ja seejärel diskvalifitseeriti.

Walker sai ka ebasportliku penalti ja visati mängust välja 8. nädala kaotuses Buffalos. Seal lükkas Walker Billsi kõrvale Buffalo harjutusmeeskonna pingerea Zach Davidsoni.

Walker sai 50 küsimusega Wonderlici testis enne eelmise aasta mustandit kohutava tulemuse üheksa. See heiskas punased lipud mitme peadirektoriga.

Ja kuigi Walkeril on olnud korralik uustulnuk hooaeg, on tema suutmatus oma emotsioone vaos hoida, edasiliikumisel suur probleem.

RASUL DOUGLAS: Lõvid jäid 9:3 taga, kui esimese poolaja lõpuni oli jäänud 2 sekundit ja lööja Michael Badgley lõi 48 jardi värava. Teise veerandi keskel tegi Badgley 46 jardi möödalasku.

Enne Badgley lööki kutsus Packers timeouti ja Douglas tuli seletamatult jalgpalli haarama. Meeskondade vahel oli kerget tõuget, seejärel lükkas Douglas ründemängija Dan Skipperi näomaski.

Douglasele märgiti 15 jardi tarbetu ebatasasuse tõttu, mis lühendas väljakulöögi katset 33 jardile. Badgley tegi seda ja kärpis Green Bay eduseisu poolajal 9:6.