Hea, halb ja inetu Green Bay Packersi kaotusest Tennessee Titansile

Niipalju siis sellest hoogust.

Öelge hüvasti energiaga, mis läbi hoone sumises.

Neli päeva pärast oma aasta parima jalgpallimängu mängimist on Green Bay Packers taas elu toetanud.

Külaline Tennessee tuli Lambeau Fieldile neljapäeva õhtul, ei jäänud kordagi maha ja andis Green Bay jaoks vajalikus võidumängus Packersi 27:17.

Packers kaotas seitsme mängu jooksul kuuenda kaotuse ja jäi 4:7, mis jätab 11.th koht NFC-s. Tennessee võitis kaheksa mänguga seitsmendat korda ja parandas seisu 7:3.

"Olen praegu äärmiselt pettunud sellise esituse pärast," ütles Packersi treener Matt LaFleur. "Ma isegi ei tea, mida öelda. See ei olnud midagi sellist, nagu paar päeva tagasi ja seetõttu oled sa just nii hea kui su viimane mäng ja iga kord, kui sellele väljakule astud, pead sa välja minema ja seda tegema.

Siin on hea, halb ja inetu Titansi võidust Packersi üle.

HEA

ELEMENTARY, MU KALLIS WATSON: Pühapäeva hommikul ärkas Packersi uustulnuk Christian Watson karjääri nulli vastuvõttudega. Täna on tal viis.

Watson sai kolm TD-haarat Dallase Sunday vastu ja veel kaks Titansi vastu. Ja tema tõus on Packeri hiljutise ajaloo üks tähelepanuväärsemaid arenguid.

Watson püüdis neljapäeval esimese veerandi viimases mängus 14:50 hüppepalliga 50 jardi TD Aaron Rodgersilt. Kolmanda veerandi lõpus tuli Watson väljakule ja püüdis endzone tagumises vasakus nurgas 8 jardi TD.

Watsonist sai meeskonna ajaloo teine ​​uustulnuk, kes on kahe mänguga saanud viis touchdowni. Teine oli Max McGee 1954. aastal.

"Ilmselt tahan ma anda oma panuse nii palju kui võimalik," ütles Watson. "Ilmselt mängige, kui minu numbrile helistatakse. Lõppkokkuvõttes pole sellel tähtsust, kui me jalgpallimänge ei võida.

"Ilmselt pean ma jätkama paremaid tulemusi ja meil tuleb ka edaspidi paremini minna. Ilmselgelt ütlesin ma seda eelmisel nädalal – ainus statistika, millest me hoolime, on päeva lõpus W. Kõik muu on selle kõrval teisejärguline.»

TERE TULEMAST TAGASI: Randall Cobb jättis viimased neli mängu vahele hüppeliigesevigastuse tõttu, mille pärast ta alguses kartis, et tema aasta lõppeb. Kuid Cobb oli neljapäeval tagasi rivistuses ja andis suure panuse.

Cobbil oli Green Bay teisel sõidul 24 jardi vastuvõtt, mis lõppes Christian Watsoni maandusega. Cobb taastas sel marsil ka Aaron Jonesi tabamuse.

Cobb lõpetas öö meeskondlikult kõrgeima kuue tabamusega 73 jardi jooksul. Ja Cobb sai ka punti varakult hakkama.

"Cobbi tagasisaamine oli väga oluline mitte ainult meeskonnale, vaid ka minule isiklikult – lihtsalt see suhe, mis mul temaga on, ja austus, mida ma tema vastu tunnen," sõnas Allen Lazard. "Ainult tema energia, tema mahl, ma arvan, et ta tõi meile palju energiat, et aidata meid mängus üldiselt."

WALKER SÄRAB: Tennessee tegi teisel veerandajal muljetavaldava 10-minutilise sõidu. Green Bay 1-jardi joonelt neljanda ja 4 tulemusel möödusid Titans väljakuväravast ja läksid selle poole.

Titans jooksis Derrick Henry keskele, kuid Packersi liinikaitsja Quay Walker plahvatas snapil ja toppis Henry 2 jardi kaotuse.

Walker on oma algaja hooajal jooksu vastu võidelnud. Kuid tal oli suur õhtu 12 tabamusega ja tohutu kaotus neljandaks.

BUTLER tegi seda: Endine pakkija ohutus LeRoy Butleri nimi avalikustati Lambeau Fieldi fassaadil tema tänavuse Pro Football Hall of Fame'i sisseastumise auks. Talle kingiti ka tema Kuulsuste Halli tippsõrmus.

Butler mängis Packersi eest 12 hooaega (1990-2001) ja kuulus meeskondadesse, mis pääsesid seitse korda play-offi, võitsid kolm korda divisjoni, jõudsid kolm korda NFC meistritiitlisse (võitis kaks korda) ja tõid Packersile esimese maailmameistritiitli. 29 aastat. Ta nimetati neli korda (1993, 1996-98) esimese meeskonna All-Pro-ks ja neli korda (1993, 1996-98) Pro Bowli.

Butler registreeris 38 vaheltlõiget, mis on klubi ajaloos enim neljas. Ta kirjutas oma karjääri jooksul 20.5 kotti, mis on NFL-i ajaloos (alates 1982. aastast) turvameeste seas suuruselt viies. Butler on alates 1982. aastast üks viiest mängijast, kelle arvele on 15-le kotile, 30-le vaheltlõigetele ja 10-le tagasilöögile (10). Ta on üks neljast mängijast NFL-i ajaloos ja ainus mängija liigas aastatel 1990-2001, kellel on 35 pluss INT ja 20 pluss koti.

SEDA JA TEIST: Rasul Douglas sai neljanda veerandi vaheltlõike, mis hoidis Packersi 27:17 kaugusel. … Green Bay nurgakaitsja Keisean Nixon sai neljandal veerandajal 24-jardi tagasilöögi. … Väline kaitsja Preston Smith lõpetas 1.5 kotiga.

HALB

LÄBI KAITSE: Keegi ei aja Ryan Tannehilli segi Patrick Mahomesi või Tom Bradyga. Kuid Tennessee tagamängija nägi neljapäeva õhtul välja nagu jalgpalli üks parimaid signaali helistajaid.

Tannehill sooritas 22 söötu 27-st 333 jardi, kaks touchdowni ja ühe vaheltlõike. Tannehill läbis keskmiselt 12.3 jardi söödukatse kohta ja saavutas suurepärase söödureitinguga 127.3.

Tannehillil oli Tennessee esimesel sõidul 14-jardi TD-sööt Dontrell Hilliardile. Ja Tannehill viskas neljanda veerandi esimeses mängus 16-jardi TD noolemängu kitsale otsale Austin Hooperile, et viia Titans 27:17 juhtima.

"Tead, jooksu peatamisele on nii palju rõhku pandud?" Green Bay nurgakaitsja Jaire Alexander ütles. "Ja need levialad kaovad, see lihtsalt ei saa praegu juhtuda.

"Ma arvan, et mõne näidendi puhul oleksime võinud paremini suhelda. Ja sa muretsed jooksu peatamise pärast ja see on vali, nii et see on mõlema kombinatsioon.

AARONI RODGERS: Green Bay tagamängijal olid arvestatavad numbrid, saavutades 24 jardi tulemusega 39/227, kaks touchdowni ja mitte ühtegi vaheltlõiget. Kuid Rodgers ja Packers ei löönud oma neljal viimasel pallivaldamisel skoori, kui neil oli võimalus mängu tagasi saada.

Rodgers ise oli metsikult ebatäpne, jättes mitu korda laiali Allen Lazardi ja teisel viskel Sammy Watkinsil. Green Bay viimased 20 mängu läbisid vaid 45 jardi. Ja selle asemel, et koguda oma meeskonda mängus, mida tuleb võita, kukkus Rodgers krõpsu ajal.

"Ma mõtlen, et eksisin paar viset kindlasti," sõnas Rodgers. «Paar viset jäi mul kindlasti mööda. ... Ma pean palli viskama paremini kui täna õhtul.

KOHUTAV ALGUS: Green Bay mängis eelmisel nädalal neljandal veerandajal ja lisaajal oma hooaja parimat jalgpalli, visates viimased 17 punkti ja pääsedes Dallasest 31:28 mööda. Kuid Packers ei kandnud neljapäeval seda hoogu.

Tennessee tegi avalöögi ja marssis kaheksa mänguga 83 jardi, et saada touchdown. Titans lõpetas sõidu, kui tagamängija Ryan Tannehill tabas jooksja Dontrell Hilliardi 14-jardi TD-ga.

Suur mäng sõitmisel tuli aga siis, kui Tennessee uustulnuk Treylon Burks püüdis 43 jardi taga turvamehe Keisean Nixoni järel kolmandal ja seitsmel. Titans hoidis jalga gaasil ja Hilliard lõi hiljem viis mängu.

PIILUTATUD: Packers tegi head tööd, et Henryt jooksumängus aeglustada, piirates ta 87 jardiga 28 pealeviset (3.1). Kuid Henry tegi neile 45 jardi kahe tabamusega haiget ja viskas ka touchdowni.

Henry lõi kolmandast väravast teise ja värava, kui kolmandal veerandajal oli mängu jäänud 3 minutit. Kui Henry tabas 5 jardi joont, peatus ta aga peenraha pealt ja andis maandumissöödu kitsale Austin Hooperile.

Muidugi ei oodanud keegi, et Henry viskab. Kuid Green Bay'st pärit Krys Barnes ja Rasul Douglas imesid end sisse ja lasid Hooperil enda järel hiilida.

See oli Henry kolmas TD-pääs alates 2019. aastast.

"Nad on seda juba mõnda aega teinud," ütles Kenny Clark Packersi palliviskamise kohta. "Nad tegid lihtsalt suurepärase mängu. Hea mängukõne, nende suurepärane mäng."

SEDA JA TEIST: Patrick Taylor märgiti Packersi esimese avalöögi naasmise eest ja Green Bay oli sunnitud alustama oma 12 jardi joonelt. … Mason Crosby öö esimene lisapunkt blokeeriti. … Darnell Savage, kes liikus eelmisel nädalal ohutusest slotinurka, märgiti teisel veerandajal söödu segamise eest. … Rodgers sai teise veerandi lõpus tahtliku karistuslöögi. Rodgers viskas palli, kui ta oli vaid mõne tolli kaugusel tsoonist ja pääses vaevu kaitselöögist. … Tennessee edestas Packersit 408:271 ja hoidis esimestes langustes 21:15 eduseisu.

KOLM

ESIMENE POOLE DOMINEERIMINE: Titans domineeris esimesel poolajal palli ja kella üle. Titans oli kolmandal löögil 6:9, mis võimaldas neil palli hoida 19 minutit ja 25 sekundit – peaaegu üheksa minutit rohkem kui Green Bay (10:35).

Tennessee jooksis 38 mänguga Green Bay 20-le ja alistas Packersi 171:96. Need 96 jardi kokku olid Matt LaFleuri ajastul kõige vähem, mida Packers on kodumängus saanud.

Titansil oli esimesel poolajal 13 esimest langust, Packersil aga vaid kuus ning Tennessee läks vaheajale 14:6 juhtima. See puudujääk osutus Green Bay jaoks liiga suureks.

"Arvasin, et kaitseme, võitlesime kõvasti," sõnas LaFleur. "Kuid kindlasti ei saanud esimesel poolajal murult maha."

ÜLESMÄNG: Packers astus mängu NFC-s jagatuna üheksandal kohal ja 15.7% tõenäosusega jõuda play-offi, vahendab footballoutsiders.com. Need koefitsiendid langesid 6%-le pärast seda, kui Green Bay kaotas seitsme mängu jooksul kuuendat korda ja langes 11-le.th koht konverentsil.

Tulevane ajakava muudab Green Bay jaoks neljandat aastat järjest järelhooajale jõudmise märkimisväärselt raskeks. Packersil on endiselt vastamisi divisjoni liidrid Philadelphia (8-1), Minnesota (8-1) ja Miami (7-3) ning Detroidi ja Chicago paranemine.

"Praegu on tõesti vaja võita või koju minna ja me peame jätkama võitlust," ütles Clark.

LaFleur lisas: "Me ei ole praegu väga heas olukorras, see on kindel. Nagu ma meestele ütlesin, eksimisvõimalust pole. Periood."