Hea, halb ja inetu Green Bay Packersi kaotusest Philadelphia Eaglesile

Laul jääb samaks.

Ja poiss, kas see on Green Bay Packersi jaoks olnud jõhker ballaad.

Green Bay lootis hooajajärgselt päästa pühapäeval. Nüüd saate pistikust tõmmata.

Võõrustaja Philadelphia kogus kokku 500 jardi, lõi kümnest pallingust seitse värava ja alistas Green Bay 10:40. See oli enamik punkte, mida Packers on lubanud alates 33. novembrist 20, mil Washington lõi nende vastu 2016.

Green Bay kaotas kaheksa mängu jooksul seitsmendat korda – see on esimene kord pärast 2008. aastat.

Ka Packers langes esimest korda pärast 4. aastat 8:2006. Ja ainult kahel NFC meeskonnal – Chicagol (3-9) ja Los Angeles Ramsil (3-8) – on konverentsil kehvemad tulemused kui Green Bayl.

Vigastusele solvangut lisades langes tagamängija Aaron Rodgers kolmanda veerandi lõpus kaldus vigastusega mängust välja. Ja paljulubavalt alanud hooajast on ametlikult saanud meeskonna ajaloo üks pettumust valmistavamaid.

Siin on hea, halb ja inetu Philadelphia võidust Packersi üle, alustades inetutest.

KOLM

KIIRUSTAV KAITSE: Packersi kaitse käitus nii, nagu mängiks nad suure osa ööst lipupalli, ilma et oleks mingit huvi Eaglesi kehalisuse vastu võitlemise või sellega sobitamise vastu. Ja neil, kes nõuavad kaitsekoordinaatori Joe Barry vallandamist, on rohkem laskemoona kui kunagi varem.

Philadelphia jooksis märkimisväärsed 363 jardi, sealhulgas 183 ainuüksi esimesel poolajal. Tagakaitsja Jalen Hurts (157) ja kaitsja Miles Sanders (143) ületasid mõlemad 100 jardi, mis on esimene kord, kui Eaglesil on alates 100. aasta 14. nädalast kaks 2020 jardi jooksjat.

Hurtsi karjääri tipp enne pühapäeva oli 106 sööstujardi. Tema 157 sööstjardi – sealhulgas 102 ainuüksi esimesel poolajal – olid kaitsja poolt Super Bowli ajastu enim viiendal kohal.

Sanders läbis 7.4 jardi läbimisel keskmiselt 143 jardi ühe sooritatud jardi kohta ja sai paar tormatud touchdowni. Kenneth Gainwell jooksis samuti 39 jardi ja touchdowni.

Packers astus öösse 26. kohalth liigas lubatud jardites (135.8). Öö lõpuks oli see arv tõusnud 154.8-ni ja Packers langes totaalses kiirustamises 31. kohale.

JÕHK ALGUS: Vaid kuus minutit pärast mängu oli Packers juba 13:0 augus. Eagles sõitis 75 jardi maandumiseks oma avasõidul, mille peatas Kenneth Gainwelli skoori. Rodgers võeti vahele Green Bay esimeses pallingupallis ja kolm mängu hiljem rebis Philadelphia Miles Sanders 15 jardi TD-jooksu.

HALB

VALUS NII HEA: Eaglesi tagamängija Jalen Hurts näitas, miks ta on üks juhtivaid kandidaate liiga MVP auhinnale.

Hurts viskas märkimisväärselt teravalt palli, sooritades 16-st 28-st 153 jardi ja kaks tabamust. Hurts jooksis ka 157 jardi ja tegi keskmiselt 9.9 jardi ühe ülekande kohta.

"Ta esitab igale kaitsele palju väljakutseid nii taskus kui ka taskus," ütles Packersi treener Matt LaFleur eelmisel nädalal Hurtsi kohta. "Ilmselt on tal palju relvi, kuhu palli visata, ja need tüübid on esinenud väga kõrgel tasemel."

See oli lugu taas pühapäeval, kui Hurts ja Eagles hävitasid Green Bay kaitse.

KAREM AASTA: Rodgers viskas paar vaheltlõiget, viies tema hooaja kogusumma üheksani. See on tema hooaja suurim tulemus alates 2010. aastast.

Green Bay kolmandal ründemängul tõrjus Rodgersi söödu ja lõi Josiah Scott vahele. Seejärel hüppas Green Bay teise veerandi esimeses seerias Eaglesi varukaitse Reed Blankenship Tyler Davise ette ja võttis Rodgersi vahele.

Kolm korda vallandatud Rodgers langes hiljem viltuse vigastusega mängust välja.

RASUL DOUGLAS: Green Bay nurgakaitsja oli 2021. aasta hooaja üllataja, kui ta tänavalt üles tõsteti ja viis Packersi juhtima viie vaheltlõigega – neist kahega naasis ta touchdownide pärast.

Aastal 2022 pole asjad nii roosilised olnud ja pühapäeval läksid need veelgi koledamaks.

Douglas loovutas 30 jardi TD vahetult enne poolajavilet Eaglesi 3. väravaküti Quez Watkinsile, mis viis Philadelphia 27:20 juhtima. Seejärel suitsetas Eaglesi teise poolaja avapalli AJ Brown Douglasele 11 jardi TD, mis viis Philadelphia eduseisu 34:20-le.

SEDA JA TEIST: Keisean Nixon katkestas endzones avalöögi. Selle asemel, et paigale jääda, jooksis Nixon palli välja ja peatati vaid 10 jardi järel Packersi 9 jardi joonel. … Mason Crosby jättis kriitilise lisapunkti tegemata, mis viis mängu teisel veerandajal 20:20 viigiseisu. Crosby pääses ööl 21/22 lisapunktidega. … Packersil oli viimane võimalus pall tagasi saada ja mängu viigistada. Selle asemel kandis Sanders kolm korda 11 jardi ja esimene tabamus, mis lõppes mänguga.

HEA

JORDAANI ARMASTUS: Packersi tagamängija tõugati mängu neljandal veerandajal pärast seda, kui Rodgers kaldus vigastusega lahkus.

Love astus vaid sisse ja juhtis nelja mängu pikkuse 75 jardi maandumist. Armastus läks kolm kolme vastu 3 jardi pikkusel sõidul, sealhulgas 3 jardi TD pass Christian Watsonile ristumisel, mille uustulnuk majja viis.

Love lõpetas öö 6/9 113 jardi ja tagamängija reiting oli 146.8. Ta viis Packersi kahe sõiduga 10 punktini.

Kui Green Bay jääb play-off’i konkurentsist välja, nõuavad paljud, et Love mängiks. Pühapäeval alustas ta suurepäraselt.

CHRISTIAN WATSON: Watsoni neljanda veerandi TD oli tema kuues viimase kolme mängu jooksul. Watsonist sai esimene Green Bay uustulnuk pärast Billy Howtonit 1952. aastal, kes saavutas kolmes järjestikuses mängus touchdowni.

Watson sai kolm TD-d 13. novembril Dallase vastu, kaks Tennessee vastu 17. novembril ja veel ühe Eaglesi vastu. Pärast märkimisväärselt vaikset hooaja esimest poolt mängib Watson sama hästi – või paremini – kui ükski uustulnuk selle aasta laetud vastuvõtjate klassis.

KUS RUDY ON?: Packersi turvalisus Rudy Ford on pärast 10. nädalal algkoosseisu siirdumist avaldanud märkimisväärset mõju.

13. novembril sai Ford Dallase vastu võidumängus paar vaheltlõiget. Pühapäeval kaotas Ford Eaglesi silmapaistva ründaja AJ Browni ja Green Bay kaitsja Quay Walker paranes.

Walker naasis 63 jardi Eaglesi 13 jardi joonele ja kolm mängu hiljem viskas Rodgers touchdowni söödu jooksjale Aaron Jonesile.

SEDA JA TEIST: Packers peatas Eaglesi esimesel veerandajal nii kolmanda ja 1 kui ka neljanda ja 1 mänguga. Jalen Hurts proovis mõlemas mängus esimeseks löögiks hiilida, kuid Kingsley Enagbare ja Rasul Douglas tegid mõlemad tõrjed tulutult. ... Linebacker Justin Hollins, kes sai lepingu vaid kolm päeva varem, vallandas Hurtsi teisel veerandajal. … Keisean Nixoni 52 jardi tagasilöök teise poolaja alguseks oli Green Bay pikim pärast seda, kui Jeff Janis 70. novembril 22 ühe 2015 jardi tagasi tõi. Hiljem saavutas Nixon 53 jardi tagasilöögi neljanda veerandi lõpus.