Hea, halb ja inetu Green Bay Packersi kaotusest Buffalo Billsile

Aaron Rodgers, praegu 18-aastaneth NFL-i hooaeg oli vaid hooaja-aasta proff.

Praegused algajad Quay Walker ja Romeo Doubs olid vaid kuueaastased. Ja peatreener Matt LaFleur oli Põhja-Michiganis tagamängijate treener.

Aasta oli 2006 – ja see on viimane kord, kui Green Bay Packers oli 3:5. Pühapäeva õhtuni.

Kerivad Packers läksid Buffalosse – vaieldamatult NFL-i parimasse meeskonda – ja neid tegi vägev Bills.

Buffalo tagamängija Josh Allen viskas paar touchdowni, Green Bay kaitsel oli taas raskusi ja Bills saavutas 27:17 võidu.

Buffalo paranes seisule 6:1 ja tal on AFC parim rekord. Packers (3-5) kaotas oma neljanda järjestikuse mängu esimest korda pärast 2016. aastat ja jäi NFC põhjas 3 mänguga alla Minnesotale (6-1).

Siin on hea, halb ja inetu Buffalo võidust Packersi üle.

HEA

JOOK MÄNG: Packers tegi kõik endast oleneva, et saavutada jooksu, omada palli ja hoida seda Allenist eemal. Ja Green Bay tegi seda väga hästi.

Packers jooksis hooaja tipptasemel 208 jardi ja tegi keskmiselt 6.7 jardi ühe ülekande kohta. Ja kui kaitse oleks mänginud paremini, võinuks see ründeviis olla piisavalt hea, et tekitada tohutut ärritust.

Aaron Jones jooksis 143 tungiga hooaja tipptasemel 20 jardi ja püüdis ka neli söötu. Jones läbis pikalt 32 jardi ja tegi keskmiselt muljetavaldavalt 7.2 jardi ühe kande kohta.

AJ Dillon jooksis ka 54 jardi 10 kandmisega (5.4) ja mõlemad tagamehed tegid pärast kokkupuudet suure osa kahjust.

Green Bay kogus esimesel poolajal 83 söötjardi, mis aitas tal palli kontrollida ligi 17 minutit. Seejärel jooksis Packers teisel poolajal 125 jardi, hoolimata asjaolust, et nende söödumäng oli viimaste minutiteni ebaefektiivne.

Kui Green Bay järgib seda kava järgmistel nädalatel, võib see siiski päästa selle pettumust valmistava hooaja.

ROMEO KAHTLUSED: Keegi ei vajanud enesekindluse tõstjat rohkem kui Doubs, uustulnuk, kes ei saanud eelmisel nädalal oma neljale sihtmärgile saaki.

Kahtlused oleksid pidanud saavutama just selle 19-jardi tsirkusesaagiga, mis tabas teise veerandi keskel tabamust, mis viis Packersi 14:7.

Doubs keerutas nurgakaitsja Taron Johnsoni ringi, seejärel pidi Doubs ise tagasi keerama, et tabada vinge saak. Doubs tegi hiilgavat tööd, et mõlemad jalad alla saada, hoidis palli kontrolli all ja tegi Packersi hooaja ühe muljetavaldavama tabamuse.

Doubs püüdis neljandal veerandajal ka 26 jardi ja lõpetas öö nelja tabamusega 67 jardile.

SEDA JA TEIST: Nurgakaitsjad Rasul Douglas ja Jaire Alexander said mõlemad neljanda veerandi vaheltlõiked. Allen oli hooaja esimese kuue nädalaga visanud vaid neli vaheltlõiget. ... Rookie Samori Toure tegi oma karjääri esimese touchdowni, tõmmates neljandal veerandajal Rodgersist 37-jaardi.

HALB

CHRISTIAN WATSON: Green Bay teise ringi drafti valikul on olnud masendav aasta.

Watson jättis pärast põlveoperatsiooni suure osa treeninglaagrist eemale. Samuti on ta reielihase vigastuse tõttu vahele jätnud kolm mängu – sealhulgas kaks viimast võistlust.

Watson naasis pühapäeval, kuid kestis vaid kaheksa esitust.

Kolmandal ja 15. mängul tabas Rodgers Watsonit keskmisel ekraanil 12 jardi. Kuid Watson sai Tremaine Edmundsi löögil peapõrutuse ega naasnud.

"Ma arvan, et iga ründe puhul tahate, et kiire mängija väljakul vähemalt ühel teie vastuvõtjapositsioonil avaneks," ütles Packersi äärekaitsja Jason Vrable eelmisel nädalal Watsoni kohta. "Inimesed austavad loomulikult tema kiirust. Ta on tugev, ta on suur. Te kõik näete seda kraami.

"Ilmselt, kui te vaatate linti ja olete kaitse, peate seda kiirust austama, sest ta jookseb inimeste poolt. Ta on taastusravi ja taastumisega suurepäraselt hakkama saanud ning tunneb end suurepäraselt, nii et ma ootan põnevusega, kuhu ta selles mängus läheb.

Watsonil oli enne võistlust hea minna. Kuid nagu liiga palju kordi sel hooajal, oli Watson mängu lõppedes raskes vormis.

KAOTAMISED TAGAJÄÄKID: Green Bay uuskaitsja Quay Walker sai ebasportliku penalti ja visati mängust välja pärast seda, kui ta lükkas Billsi küljejoonel Buffalo harjutusmeeskonna tihke otsa Zach Davidsoni.

See oli mõttetu ja isekas otsus, kuna näis, et Davidson üritas Walkerit kukkumast hoida.

Vaid mõni minut hiljem lahkus Packersi kaitsja De'Vondre Campbell parema põlve vigastusega, jättes Green Bay positsiooni märkimisväärselt kõhnaks.

Ilma Walkeri ja Campbellita mängis Packers teisel poolajal sisekaitsjana Isaiah McDuffie ja Eric Wilsoni.

NELJANDA ALLA RIKK: Neljanda veerandi alguses seisuga 27:10 sõitis Packers Buffalo 26-le ja seisis vastamisi neljanda ja 1-ga.

Green Bay oli terve öö oma suva järgi palli jooksnud ja saatis Jonesi keskele. Buffalo kaitsja Von Miller lasi siiski õhku Packersi ründeliini parema serva, mis tegi nurgakaitsjale Taron Johnsonile võimaluse puutumatult sisse sõita ja Jonesile 1 jardi kaotust heita.

SURVE ALL: Buffalol oli terve öö kohutav surve, eriti keskel.

Tackles Ed Oliver ja Tim Settle avaldasid kogu öö tohutut mõju. Ja kuigi Rodgers vallandati vaid kaks korda, oli ta paljudel tagasilükkamistel sunnitud.

Green Bay mängis ilma vasakkaitsjata Elgton Jenkinsi (jalg), kes oli hilinenud nullist. Ja Jenkinsi asendanud uustulnuk Zach Tom oli kohati üle jõu käiv.

SEDA JA TEIST: … Packersi tagamängija Aaron Rodgers viskas 2022. aasta neljanda vahelejäämise. Rodgersil oli 2021. ja 2019. aastal vaid neli vaheltlõiget ning 2018. aastal vaid kaks INT-d. … Karjääri esimesed kolm hooaega Buffalos veetnud Sammy Watkinsil oli pettumus. kojutulek. Watkins püüdis kolme jardi jooksul vaid ühe söödu. … Keisan Nixon tegi teise poolaja alustamiseks 49-jardi tagasilöögi, mille kustutas Innis Gainesi ootekõne. … Green Bay langes Buffalos kõigi aegade 0:7.

KOLM

KAITSE: Green Bay kaitsel on seitse esimese ringi drafti valikut, sealhulgas kuus alustajat. Hooajal, mil rünnak on üleminekul, plaanis Packers 2022. aastal oma kaitsele toetuda.

No see plaan ei läinud korda.

Green Bay vajas hädasti oma kaitset, et varakult särada, kui ta lootis koos võimsate Billsiga ringi käia. Selle asemel juhtus vastupidine.

Buffalo sooritas esimesel poolajal kolm tabamust, et asuda poolajale 24:7 juhtima.

Allen tabas tihedat otsa Dawson Knoxi 1 jardi TD, leidis Stefon Diggsi 26 jardi ja Isaiah McKenzie sai 7 jardi maandumise.

Buffalo lõpetas poolaja 234 jardiga ja keskmiselt 9.0 jardi mängu kohta. Bills jooksis ka 107 esimese pooljardi ja tegi keskmiselt 8.2 jardi ühe veo kohta.

Green Bay kaitse oli teisel poolajal parem. Selleks ajaks oli aga liiga vähe, liiga hilja.

"Kui head me kaitses oleme?" Packers väljaspool linebacker Preston Smith ütles eelmisel nädalal. "Tahame olla suurepärased ja see on mäng, mis tõestab, kui head me suudame olla ja kui hea kaitsevõime suudame olla, ning näidata oma potentsiaali ja seda, millest me koosneme. Oleme väljakutse vastu.»