Meeskonnauudised ja stardikoosseis

FC Barcelona peab Istanbulis Nefi staadionil alistama Galatasaray, et pääseda Euroopa Liigast neljapäeval veerandfinaali.

Pärast eelmisel nädalal Camp Noul saavutatud väravateta 0:0 viiki, kus Xavi Hernandezi mehed ei suutnud esimest korda 93 päeva jooksul väravat lüüa ja 16 pealelööki läks raisku, püüavad katalaanid vältida lisaaega ja penalteid vaenulikul väljakul, mis on sageli olnud. pühapäevasel kohtumisel El Clasicos Madridi Realiga kirjeldati teda kui "põrgut".

Väidetavalt sõimas Xavi oma hoolealuseid esimesel mängul poolajal nende intensiivsuse languse pärast, mis on sageli näinud, et nad on viimasel ajal vastase vastu tugevalt löönud ja neli väravat löönud. pall”.

"See on finaal," ütles treener. "Me ei saa libiseda, see on kõik või mitte midagi. Vajame rohkem intensiivsust kui esimene etapp."

"Esimene poolaeg mulle ei meeldinud," tunnistas ta. "Teisel poolajal olime paremad, kuid mitte kliiniliselt."

"Osasuna vastu," kelle vastu katalaanid pühapäeval La Ligas 4:0 võitsid, "tappisime mängu varakult maha, sest meil oli intensiivsus ja kiire palliringlus ning homme peab sama olema," märkis Xavi.

"Me ei teinud eelmisel nädalal oma kodutööd ja nüüd peame võitma võõrsil raskel staadionil, kus fännid tõesti toetavad meeskonda, ühed Euroopa parimad. Olukord on sama, mis Napoli vastu,“ märkis ta, et Barca viigistas kodus 1:1 ja vajab seetõttu võõrsil suurt tulemust, mis tuli 4:2 vahele.

Xavi jaoks pole aga probleemiks surve saavutada tulemus, et hoida oma lootusi hõbedale sel hooajal. "Mulle meeldib," ütles ta. "Ma olen konkurentsivõimeline, võitja. Nii ka mängijad. Need on olukorrad, mis meile meeldivad. See on võimalus. Tulime sellest Napoli mängust välja tugevamana ja saame sama teha ka praegu.

"Peamine eesmärk on olla tagasi Meistrite liigas, kuid see on Euroopa võistlus ja me tahame näidata, et suudame Euroopas võistelda," rõhutas Xavi, nimetades Euroopa Liigat "suureks võistluseks".

Barcat üritab seal hoida Marc Andre ter-Stegen, keda toetavad tagaliin Jordi Alba, Gerard Pique, Ronald Araujo ja Sergino Dest.

Keskväljal määrab mängu Pedri ja Frenkie de Jongi taga pöördepunkt Sergio Busquets, kuna Ferran Torres ja Pierre-Emerick Aubameyang moodustavad rünnaku eesliini.