Kas mets peaks muretsema hüplevate vaprate ja nende nelja kaotuse pärast Astrosele?

Ühe olulise mõõdupuu järgi on see metslaste jaoks juba metsikult edukas esimene poolaeg.

Kui juuni täna õhtul lõppeb, on mets tavaliselt saatuslikul kuul katastroofi vältinud – nende 13-12 see kuu on nende esimene võidukas juuni pärast 2012. aastat – ja nad asuvad NL-i idas esikohal. See on sama koht, kus nad lõpetasid aprill ja mai, mistõttu on see esimene hooaeg alates 2006. aastast, mil mets on lõpetanud kõik kolm esimest kuud divisjoni tipus.

Ja seisuga 47:29 on mets 100 võidu tempos – nad pole pärast eelmainitud 90. aasta hooaega võitnud rohkem kui 2006 – ning NL-i parima rekordi võidujooksus on nad vaid protsendipunktidega maas jõumees Dodgersist.

Kuid raske on süüdistada Metsa fänne – kelle jaoks võis piinav mood, millega mets 2006. aastal NL-i vimplist ühe baastabamuse kaugusele jõudis, olla 21. sajandi esimesel kümnendil kõige valusumalt neljas hooajajärgne juhtum – selle pärast, et muretsesin selle üle, mis viimasel ajal valesti läheb, selle asemel, et peaaegu kolm kuud nautida seda, mis on hästi läinud.

Metslased avasid kuu 10 1/2 mängu eduga Braves'i ees, kuid see eelis on vähenenud 3 1/2 mänguni tänu valitsevate MM-meistrite villilisele juunikuule, kes tegelikult jätsid kasutamata võimaluse rohkem edu saavutada. langedes täna õhtul Philliesile 14:4.

Ja üks kolmandik metslaste selle kuu kaotustest tuli pidevalt meistritiitlisse pürgiva Astrose vastu, kes lõpetas kolmapäeval nädala jooksul oma teise liigateed, võites Citi Fieldis 2:0. Need kaotused - ja vaprate tõus - tuletasid meelde kahest peamisest takistusest metslaste vahel ja nende teest kuni oktoobrini mängimiseni.

Kordusmatš Astrosega MM-sarjas kindlasti ei algaks sellega, et Mets alustavad Carlos Carrasco ja Trevor Williamsiga, kes kokku lubasid 14 jooksust 10 2/3 inningu kolmes mängus Houstoni vastu. Ometi on kõike muud kui garanteeritud. Neid mänge – või mis tahes eelneva playoff’i seeria kahte esimest mängu – alustavad Max Scherzeri ja Jacob deGromi tandem.

Kahe viskaja, kes on võitnud kokku viis Cy Youngi auhinda, potentsiaalne paaritamine tekitab mälestusi Randy Johnsonist ja Curt Schillingist, kes viisid Diamondbacksi 2001. aasta meistritiitlile. Kuid kuna hooaeg on põhimõtteliselt pooleli, on duo kokku saanud vaid kaheksa starti – kõik Scherzeri poolt, kes mängis oma tavapärastel standarditel (ta oli 5:1 ERA 2.54 ja 59 lööki 49 1/3 mänguringiga), enne kui sai 18. mail kaldus vigastuse. Scherzer peaks naasma rotatsiooni esmaspäeval, kuid oma karjääri pikima IL-perioodi talumine vahetult enne 38-aastaseks saamist tuletab meelde, et isegi kindlal kuulsuste saalil on probleeme nõrkusega.

DeGromi lühi- ja pikaajaline tulevik – kes ütles, et kavatses sel talvel lepingust loobuda nii enne kui ka pärast märtsi lõpus parema abaluu vigastamist – on muutunud Metsa hooaja kõige huvitavamaks osaks ilma varasemate hetkedeta. äss viskab pigi, mis loeb. Pärast pikka raadiovaikusesse mähitud seiskamisperioodi ning sama pikka ja peaaegu sama müstilist taastusraviülesannet ülestõusmist võivad metslased jõuda punkti, kus nad suudavad ette kujutada, kuidas kaks ässa rotatsioonis umbes tosinaks alustavad. venitus enne playoffide algust.

Muidugi võib deGromil palju valesti minna, sest ta pole alates eelmise aasta 7. juulist (see on täna 51 nädalat tagasi) ühelgi tasemel põhihooaja mängus platsi teinud. Ja isegi kui Scherzer ja deGrom on augustis ja septembris terved, piisab optimaalsest 1-2 kombinatsioonist, et hoida ära vaprad, kelle üllatusena võidetud MM-i võidujooks ilma mitme peamise panustajata andis neile meistritiitli põlvnemise, mis oli kogu aeg väljas. juulil? Isegi pärast esimest poolaega, mis on kulgenud nii hästi kui mettlased võisid oodata, tõotab teine ​​poolaeg pakkuda rahutukstegevat ebakindlust.