Shorthanded Sixers leidis Ben Simmonsi Philadelphiasse naasmisel võiduvalemi

Brooklyn Netsi ründaja Ben Simmons naasis teisipäeva õhtul Philadelphias väljakule kauaoodatud, kuid see ei läinud päris plaanipäraselt.

Hoolimata oma kolmest parimast mängijast ilmajäämisest alistas lühiajaline Philadelphia 76ers Simmonsi ja Netsi 115:106, saades ehk hooaja ootamatuima võidu.

Seda tehes võisid nad komistada valemi otsa, mis võib aidata neil varastada mõned võidud, kuni Joel Embiid, James Harden ja Tyrese Maxey oma jalavigastustest naasevad.

Peale TJ Warreni, kes pole veel Netsis debüüti teinud, ja Yuta Watanabe, oli Brooklyn teisipäeval täisjõus. See paistis juba varakult, kui Nets saavutas varakult 10:2 eduseisu, mida toitis kolm Simmonsi resultatiivset söötu.

Vigastustest räsitud Sixers hakkas peagi tagasi võitlema, hoolimata sellest, et tal oli tohutult talentide puudujääk. Nad lõpetasid veerandi seisuga 31:16 ja säilitasid stabiilse edumaa ka suurema osa teisest veerandajast.

Mängu lugu oli tagasilöögist. The Sixers tuli teisipäeval keskmise tulemusega NBA halvim 7.2 ründelauapalli, kuid need tõmbasid sisse 13 ründelauda esimesel poolel üksi. Nets võttis esimesel poolajal kokku 14 lauapalli, mis aitab selgitada, miks Sixers sooritas 51 minuti jooksul 39 pealelööki Brooklyni 24 peale.

Nets vähendas teisel poolajal seda tagasilöögimarginaali, kui Sixersi viskad jahtusid. Pärast esimese poolaja tabamust kolmepunktiviskest 10:19 ja 45.1 protsenti kokkuvõttes oli Sixers tabanud 6:13 ja teisel poolajal tulistas 41.7 protsenti. Sixers alistas teisel poolajal ründeklaasil siiski Netsi 7:2, kuid kaitses saadud lauapallide osas oli Netsil 19:16 paremus.

Sixers tegi teisel poolajal siiski vaid kaks pallikaotust, mis suures osas takistas Netsil üleminekuperioodil välja pääsemast ja kergeid ämbreid tekitamast. Samuti hoidsid nad välja räigetest probleemidest, saates Brooklyni heategevuseks vaid 13 korda öösel.

Nets astus sellesse mängu NBA-ga halvim kaitselöögi tagasilöögimäär (68.0 protsenti), seega ei pruugi Sixersi lühiajaline domineerimine klaasi üle olla jätkusuutlik. Brooklynil puudub esiväljaku suurus ja kehalisus, mida Sixers kasutas terve öö, hoolimata sellest, et neil oli nulli rotatsiooniga mängijaid, mille pikkus oli üle 6'9 tolli. Eriti hästi mängis kolmanda aasta suurmees Paul Reed, kes sai 19 punkti 7/9 visketest, 10 lauapalli, kolm vaheltlõiget, kaks blokki ja ehk kõige tähtsam - null viga.

Kuni Embiid, Harden ja Maxey naasevad, on Sixersil palju väiksem veamäär. Õhtutel, kus nende viskajad ei ole kuumad – nad kukutasid teisipäeval 50.0 protsenti kolmepunktivisetest (16/32) –, peavad nad ära kasutama poolväljaku ebakõlasid ja hoidma palli rünnakul liikumas.

Võib-olla ei olnud ükski Sixersi mängija teisipäeval selle lähenemisviisi sümboliks rohkem kui Tobias Harris.

12-ndat aastat mänginud veteran oli esimesel poolajal suures osas nigel – ta viskas kuus punkti 3/8 (sügavalt 0-2) ja kolm pallikaotust –, kuid ta ärkas ellu meeskonna rekordiga 18 punktiga 7. 13-st tulistamine teisel poolajal. Kui Nets üritas talle külge kleepida väiksemat kaitsjat, nagu Joe Harris, kasutas ta oma suurust enda kasuks ja tagandas end lähilöögile.

"Ilmselt peab ta harjuma – meie meeskonna kõige rohkem – sellega, et ta ei puuduta palli nii palju kui varem," ütles Sixersi peatreener Doc Rivers selle hooaja alguses, enne kui meeskonna vigastusprobleemid tekkisid. "Ja ma tõesti arvan, et ta üritab seda teha. Ta tabab ja laseb päris hästi. Tahad teda ikkagi postitusel esile tõsta, kui tal on matš.

Harris lahkus teisipäevasest mängust põgusalt hüppeliigese vigastusega, mida tasub järgnevatel päevadel jälgida. Viimane asi, mida lühiajalised Sixers endale lubada saavad, on teise startija kõrvalejäämine. Kuid kui Harris aega maha ei jäta, võib tema vormitavus olla Sixersi päästev arm, kuni Maxey, Harden ja/või Embiid naasevad.

Harris sisenes teisipäeva õhtul, visates keskmiselt vaid 14.7 punkti mängu kohta, mis on tema madalaim näitaja alates hooajast 2015-16. Ta on ülekvalifitseeritud 4. valikuna, kuid see on roll, mida Sixers vajab, et ta mängiks enamikul õhtutest, kui nad on täisjõus. Ta võib ka laieneda ja võtta endale rohkem esiletõstetud rolli, mida ta Netsi vastu tõestas.

Harris ja Reed polnud aga ainsad, kes teisipäeval hästi mängisid. Sixers sai tugevaid mänge ka De'Anthony Meltonilt (22 punkti, kuus kolmeset, neli lauapalli, neli korvisöötu, kolm lauapalli), Shake Miltonilt (16 punkti, kuus lauapalli ja viis resultatiivset söötu) ja Georges Niangilt (16 punkti, viis lauapalli). neli kolmeset ja kaks resultatiivset söötu). PJ Tucker sai põrandalt 0-6 ja tegi mõned häbiväärne NBA ajalugu protsessis, kuid tema kaitse oli Kevin Duranti vastu peamise osa ööst võtmetähtsusega.

Sixers suundub nüüd Charlotte'i, et minna vastamisi 4:14 Hornetsi meeskonnaga ilma tähtkaitsja LaMelo Ballita. juba välja kuulutatud vasaku hüppeliigese nikastusega. Pärast seda on neil kaks järjestikust maanteemängu Orlando Magicu vastu, kes saab kolm päeva puhkama, kuid kellel on palju vigastusi.

Simmonsi naasmine Philadelphiasse lisas teisipäevasele mängule mahla – sama palju kui Sixers võib proovida seda eitada- mis võib muuta kolmapäevase kohtumise põhjatoitva Hornetsi vastu lõksumänguks. Kui Sixers jätkab klaasi domineerimist ning oma pallikaotuste ja vigade piiramist, võib neil õnnestuda võitu röövida seni, kuni kolm staari naasevad.

Kui pole märgitud teisiti, on kogu statistika NBA.com, PBPStats, Klaasi puhastamine or Korvpalli viide. Kogu palgateave kaudu Spotrac or RealGM. Kõik koefitsiendid kaudu FanDueli spordiraamat.