San Francisco 49ers peab NFC-s võitlemiseks tegema vigu

Üks sõnumeid, mida San Francisco 49ersi peatreener Kyle Shanahan oma mängijatele järjekindlalt jutlustab, on "kauem õigesti tegemise" tähtsus.

Shanahan on kindlalt veendunud, et kui tema meeskond teeb õigeid asju piisavalt kaua, toob see lõpuks kaasa võidu. Tema 49ersi mängijad tegid 7. nädalal Kansas City Chiefsi vastu palju asju õigesti, kuid paraku ei teinud nad neid piisavalt kaua, et lüüa maha heauskne Super Bowli kandidaat.

49ers kaotas Levi staadionil 44:23 Chiefsile, Kansas City purustas paljude arvates NFL-i parimaks peetud kaitse ja kasutas ära San Francisco järjekindlaid vigu mõlemal pool palli, et palli ära lüüa. neljas veerand. Shanahani meeskond juhtis esimesel veerandajal 10:0 ja jäi neljanda veerandi alguses siiski alla 28:23.

San Franciscol oli vähe probleeme palli liigutamisega agressiivse Chiefsi kaitse vastu, sest mäng lõppes 444 netojardiga keskmiselt 6.2 jardi mängu kohta.

Kuid 49ersi järjekindlaid edusamme, kui neil oli palli käes, kahjustasid sageli ebaõnnestumised täitmisel, mis ei võimaldanud neil sammu pidada võimsa Chiefsi meeskonnaga, kes on vaieldamatult halvim vastane, kelle vastu selliseid vigu teha.

Chiefs karistas 49ersit vigaderohke esinemise eest rünnakul ja kaitses ning pärast kaotust, mis langetas San Francisco tulemusele 3:4 ja NFC Westis esikohalt kolmandaks, on üheks peamiseks Ninersi küsimuseks, kas nad suudavad. tee vigadele lõpp ja naaske õigele teele, et tekitada teisel poolajal hooaeg järelhooajal.

Penaltid olid 49ersi kaotuse võtmetegur. San Francisco sai 10 jardi jooksul 80 vastuvõetud penaltit, kusjuures pallide hoidmine pani Ninersi regulaarselt keppide taha ja sundis neid pikemaks löögiks Chiefsi meeskonna vastu, kellel õnnestus plahvatuslike mängudega palli väljakult kiiremini liigutada.

San Francisco mängis ka punases tsoonis vaid kaks viie vastu, viskas Kansas City territooriumil liiga sageli sööte, kotti ja penalteid, mis jättis 49ersi väravate vahetamise ja tabamuste vahetamise, mis lõppes alati tõenäoliselt lahingu kaotamisega.

Tagakaitsja Jimmy Garoppolo tegi kõige rängema punase tsooni vea, tekitades meeleheitel tõusu kolmandaks pärast seda, kui Kansas City oli tabanud punti, et viia 49ers sügavale Chiefsi territooriumile. Suure surve all ei suutnud Garoppolo kuumalt lugeda Jeff Wilson juuniorit, kelle George Kittle'ile mõeldud söödu võttis Joshua Williams hõlpsalt ära.

Wilson oleks tõenäoliselt sisenenud lõpptsooni, kuid Garoppolo otsus takistas 49ersil vähemalt poolajal väravat löömast ja juhtima tagasi minemast, selle asemel et ühega maha jääda.

Garoppolo püüdlused palli väljaviskamise nimel, kui San Francisco palli Kansas City 50. poolel oli, oli 49ersi jaoks masendav teema, kuid need probleemid poleks võib-olla olnud nii olulised, kui kaitse poleks ka pidevalt mängus hakkama saanud. kriitilised hetked.

49ers loovutas 35 jardi 3. ja 20. mängus, mis andis Chiefsi tulemuseks 28:16 ja võimaldas Patrick Mahomesil sooritada 57 jardi pommi Marquez Valdes-Scantlingile 3. ja 11. -35, kusjuures Kansas City lõpetas selle sõidu maandumisega, et asuda 23:XNUMX juhtima peaaegu kohe pärast seda, kui San Francisco oli vähendanud kaotusseisu ühele punktile.

Kansas City viimane touchdown sündis siis, kui Juju Smith-Schuster jäeti kolmandal mängul täiesti lahti, et hüpata 45 jardi lõpptsooni.

Lihtsamalt öeldes, mängu kõige olulisematel hetkedel oli neil ilmselgelt võimalus võita, 49ers ei teinud õigesti, selle asemel tegid nad vigu, mis, välja arvatud punase tsooni probleemid, mis on tema ametiajal vahetevahel probleemiks olnud, ei olnud. iseloomuga Kyle Shanahani meeskonna jaoks ja need osutusid lõpuks kulukaks.

49ers lootis, et nad draftis Trey Lance'is Mahomesiga võrreldava tagamängija, kuid pärast hooaja lõppenud vigastust peavad nad ootama, et teada saada, kas ta on seda tüüpi tagamängija, kes aitab neil ületada tõrkeid mängu teistes valdkondades. meeskond.

Garoppolo pole see tagamängija ja sageli on tema osa probleemist. Kui ta on tsentri all, üritavad nad väga peenikese nõelaga niidistada, et võistelda NFC-s sügavale jõudmiseks, ning nad ei saa endale lubada 7. nädalal tehtud vigade tüüpi ja arvu.

Nõrgas NFC-s on 49ersil nimekiri Super Bowli eest võitlemiseks, kuid seisuga 3-4 muutub nende vingerdamine üha väiksemaks ja nad ei jõua oma ambitsioonide saavutamise lähedalegi, kui nad ei suuda kõrvaldada vigu, mis nad hukule määrasid. meeskond, kes paistab kindlasti võistlevat hooaja lõpus Lombardi Trophy eest.