San Francisco 49ersi mugavuspuhkav Deebo Samuel on suurepärane märk play-offidest

San Francisco 49ersi puhul pole põhjust julgustada, sest nad valmistuvad nelja hooaja jooksul kolmandaks play-off kampaaniaks.

See on meeskond, kes tulistab kõigi silindrite pihta mõlemal pool palli, olles võitnud kaheksa järjestikust mängu esimest korda pärast 2019. aasta hooaega, mil 49ersil oli Super Bowlis jäänud seitse minutit eduseisus, et seda raisata ja piinavat valu kannatada. lüüasaamist Kansas City Chiefile.

Tundub, et nii rünnak kui ka kaitse on muutumas selliseks vormiks, mis seab Ninersi järjekordseks põhjalikuks play-off-sarjaks. Meeletu kaitse, mida juhib tõenäoliselt aasta kaitsemängija Nick Bosa, on võib-olla 49ersi suurim tugevus, kuid nende hiljutine ründeedu peaks olema sama murettekitav San Francisco play-offi rivaalidele, arvestades, et nad on Ninersi hiljutise muljetavaldava mänguvormi tõttu puudunud. sellel pool palli.

49ersi rünnak on jätkanud suurepäraseid tulemusi koos tänavuse drafti viimase valikuga Brock Purdyga tagamängijana pärast jalavigastust, mille Jimmy Garoppolo sai 13. nädala võidumängus Miami Dolphinsi üle esimesel veerandajal.

Ehkki neil oli eelmisel laupäeval probleeme Washington Commanderi kaitses punktide kogumisega, leidis 49ers teisel poolajal rünnakul edu, saavutades Levi staadionil 37:20 võidu.

Purdy on aidanud Ninersil järjest võita Seattle Seahawksi – kelle nad alistasid, et saavutada NFC West – ja Commandersi üle ilma mängijata, kellele paljud uskusid, et ta peaks San Francisco Super Bowli püüdluste säilitamiseks lootma. All-Pro laia vastuvõtja Deebo Samuel lõi Purdy esimeses stardis värava Tampa Bay Buccaneersi vastu, kuid lahkus sellest mängust hüppeliigese ja põlveliigese nikastusega, mille tõttu jäi ta kahest viimasest välja.

49ers pole ilma Samuelita rünnakul peaaegu ühtegi lööki vahele jätnud. Selle kahenädalase perioodi jooksul on 49ers rünnakul mängu kohta lisatavate oodatavate punktide osas neljas. rbsdm.com.

San Francisco peab 17. nädalal taas ilma Samuelita seda ründeefektiivsust säilitama. Samuel naasis sel nädalal harjutama, kuid 17. nädala kohtumisest Las Vegas Raidersiga ei saanud.

Kyle Shanahan märkis, et Samuel võib naasta 18. nädalal enne playoffi. Kuigi oli lootust, et Samuel võib varem naasta, ei pea Ninerid teda tagasi kiirustama, arvestades, kui hästi on nende muud relvad viimasel ajal toiminud.

Christian McCaffrey on tõstnud NFL-i rünnaku üheks parimaks NFL-is – nad on NFL-is EPA-s mängu kohta kolmandal kohal alates 8. nädalast, McCaffrey teisest mängust San Franciscoga –, samal ajal kui Purdy on loonud suurepärase suhte nii Brandon Aiyuki kui ka George'iga. Kittle, kes on viimase kahe mänguga kogunud 213 jardi ja saanud neli touchdowni ning näeb välja oma parimas füüsilises vormis alates 2019. aasta kampaaniast.

See kolmik, mida täiendavad näiteks Jauan Jennings ja Ray-Ray.McCloud, peaks andma 49ersile enam kui küllaldaselt tulejõudu, et olla edukas Raidersi kaitse vastu, mis on NFL-is 31. kohal. Football Outsiders DVOA ja tõenäoliselt ei saa ta palju toetust Las Vegase rünnakust, mida juhtis Jarrett Stidham pärast Derek Carri pingil istumist.

Kuigi 49ers on ettevaatlik, et vältida enesega rahulolu, on nad kindlad, et pikendavad oma võiduseeria üheksale mängule ja hoiavad end vähemalt NFC teise positsiooni jahil, kusjuures Philadelphia Eaglesi jaoks on see võimalus endiselt olemas. vigastusprobleemid tagamängijal.

Sõltumata sellest, millist seemet 49ers väidavad, on nende oma Samueli järelhooajal veelgi ohtlikum rikkumine.

Kuid erinevalt eelmisest hooajast pole Samuel rünnaku vaieldamatu keskpunkt. 49ers ei sõltu temast täielikult nagu aasta tagasi ning nende relvastuse rohkus koos tavahooaja soodsa lõpuga tähendab, et San Francisco saab keskenduda Samueli värskena hoidmisele, kui tema mõju kõige rohkem vaja läheb.