Võimalik enneaegne Pedri naasmine Athletic Clubi kokkupõrkeks Bilbaos

Aruannete kohaselt võib FC Barcelona mängujuht Pedri nädalavahetusel teha üllatuse, enneaegse vigastuse naasmise.

Hispaania koondislane põrutas enne poolaega veebruari keskel Camp Noul toimunud Euroopa liiga playoffi esimese mängu 2:2 viigis Manchester Unitediga.

Pärast analüüside läbiviimist järgmisel hommikul oli ta diagnoositud koputus "parema reie rectus femorisesse" ja pole pärast seda Blaugrana jaoks esinenud.

Barca on ilma 20-aastase meheta selgelt hädas olnud. Pärast seda, kui United langes mainitud kontinendivõistlusest välja tagasituleku 2:1 võiduga teises kohtumises, said nad võõrsil Almeriast 1:0 kaotuse, mis andis neile võimaluse kaotada Real Madridist 10 punktiga. La Liga tippu.

Järgmises mängus, Copa del Rey poolfinaali esimeses mängus, võitis Barca Bernabeus vapra 1:0 oma kibedate rivaalide üle, kuid kannatas taas ilma Pedri tavapärase tempokontrollita, võideldes kogu aeg seljataga.

Pärast Ronald Araujo teise poolaja algusest loobumist ilmnes sarnane stsenaarium ka eilsel 1:0 võidumängul Valencia üle. Barcal suutis seekord oma edu Madridi seitsmelt üheksale punktile suurendada pärast seda, kui Los Blancos viigistas Real Betisega, kuid 35-minutiline võitlus Raphinha pealöögist saadud eduseisu hoidmiseks veerandtunnil lõppes ja Xavi jättis Xavi. et surra mänge maha lüüa.

Mänedžerile annab aga tõuke Robert Lewandowski naasmine tema enda reie koputusest ja Gavi mängukeelust Blaugrana järgmisel väljasõidul. Ja järgi AS, Pedri võiks ka pühapäeval Bilbaos Athletic Clubi vastu rivistada.

Pedri pidi oma number 8 särgi selga panema alles 19. märtsil Camp Noul peetud liigas Clasico ja Madridi vastu, mis võis tiitlivõistluse otsustada, kuid riietusruumi allikas on öelnud, et San Mamesis mängimine on raske, kuid mitte võimatu. ”.

Xavi ja tema töötajad ei ole selles küsimuses lõplikku otsust teinud, mis peaks valmima lähipäevil. Igal juhul, isegi kui ta peaks koosseisu kraapima, alustab Pedri pingilt ja saab hiljem maksimaalselt 20-25-minutilist kameet.

See on tark teguviis, mis on Hispaanias tavaliselt üks raskemaid väljakuid mängimiseks, ja seepärast ei riskiks mängijat uuesti segada enne ülitähtsaid kohtumisi Madridiga nii liigas kui ka Copa del Rey's, kus võlu "Pedri Potterist" läheb kõige rohkem vaja.