Mängijate reitingud ja mida me õppisime

FC Barcelona jäi La Liga tipus Madridi Realist kaheksa punkti kaugusele pärast seda, kui alistas pühapäeva õhtul Camp Noul Sevilla 3:0 tänu Jordi Alba, Gavi ja Raphinha väravatele.

Siin on mõned mängijate hinnangud ja see, mida me viigiseisust õppisime.

Marc-Andre Ter Stegen

Suure osa mängust polnud tal midagi teha, välja arvatud see, et oli valvas paaril vasturünnakul, mis ei tähendanud midagi, ja pidi Barca mängu taaskäivitama, kui pall talle tagasi söödeti. Sai vaevalt testitud hilise pealöögiga, kui Barca oli juba tublisti ees. 7

Jordi Alba

Lõikas Raphinhale ilusa palli pärast seda, kui Busquets oli ära toonud ja ta oli võtnud endale kaptenipaela. Kui veerand tundi mängitud, ei õnnestunud tal Lewandowskit kaitstud tsenderdusega kastist leida ning tekkinud nurgalöögist ähvardas järjekordne tema pall. 35. minutil nuhkis ta ohtliku löögi, kui ta tundus ohtu, et Sevilla paremalt äärelt tulnud läbisööt tabas teda. Üks tema hilinenud poolaja tsenderdustest oli Nemanja Gudelj peaaegu omavärav ja ta teenis täielikult oma avalöögi umbes tunni piiril. Andis Raphinhale resultatiivse söödu ja annab Alejandro Baldele sellel esitusel palju positsioonilist rivaliteeti. 9 – MATŠU MEES

Andreas Christensen

Järjekordne soliidne esitus alati laheda ja komponeeritud taanlannalt. Aitas säästa Pedri võimalikke põsepunasid, kui '8' kaotas esimesel poolajal palli keskväljal. 8

Ronald araujo

Lõi 17. minutil nurgalöögist pealöögiga värava. Jälgis hästi, et tõrjuda poolajale lähenedes ohtlik Sevilla sööt üle kasti, kuigi heisati suluseisu lipp. Sai aplausi Ivan Rakitici topeltsukeldumise eest. Teiseks poolajaks tuli vaatamata vastikule löögile ja oli tugev kuni lõpuni. 8

Jules Konde

Õige tagasimäng võimaldab prantslasel edasi liikuda ja olla seiklushimuline. Ta oli Barca ühe kõige lootustandvama esimese poolaja käigu arhitekt, mis ühendas hästi Raphinhaga, kuid Lewandowski oli liiga aeglane, püüdes Gavi tegevusse tuua. Leidis Raphinha pika palliga, mis võimaldas tal Gavi üles seada. 8

Sergio Busquets

Franck Kessie sai pärast vastikut varajast viga varakult ära, nii et tal polnud piisavalt aega, et kohtumist mõjutada. Loodetavasti ei ole tema koputus liiga tõsine, arvestades Barca tihedat kalendrit. Vastavalt Cadena SER, tema laager on öelnud, et kipper võib väljas olla kaks kuni kolm nädalat. N / A

Frenkie de Jong

Algus oli särav, kontrollides tempot, kuid kaotas Sevilla poolkaitselahingu hea 10 minuti jooksul, kui kellaaeg oli umbes 35. Pärast vaheaega oli parem ja mängis Albat Raphinhat abistama. 7

pedri

Otsisin alati mängu ühendada ja lõpupalli läbi lüüa, kuid oli esimesel poolajal üsna anonüümne. Oli palju parem teine ​​45 ja avaldas mängule rohkem mõju. 7

Gavi

Elus, andes esimesel poolajal Lewandowskile peaaegu resultatiivse söödu. Oli oma lühikesest kasvust hoolimata õhuduellides harva kaotajate poolel. Avas kenasti väljaku ühel pausil, mille lõpetas Raphinha kehv otsus. Loic Bade tegi pea peaaegu maha, kuid tegi selle maha. Oli pidev oht ja tasu oli tema värav 70. minutil, mis oli tema esimene särgis "6", kui Raphinha ta tagapostist leidis. 8

Robert Lewandowski

Avas vaikselt 15 minutit, enne kui Alba ja Gavi ta mängu tõid. Peaaegu realiseeris 18-aastase peaga söödu, kuid kukkus siis uuesti alla, kuni Bonost läks peaaegu tema vasaku posti sees mööda rakett, mille 2022. aasta Maroko Katar staar kallutas. Oleks pidanud paremini hakkama saama, kui sai ohjad ohtlikul hilisel esimese poolajal käigul ja Gavi varem üles leidma. Sama loogika kehtis pärast intervalli ka teise Alba krossi kohta. Kuigi ta oli lähedal hilise madalal löödud karistuslöögiga, polnud tema esitusest palju kirjutada. 6

Raphinha

Brasiillase enesekindlus on taas kasvamas, kui on vaja opositsioonimängijaid kaasa lüüa, kuigi tal oli varakult vähe edu. Xavi oli tema peale vihane, kui ta tegi Gavile vähe tähelepanu keskväljal pargi avamisel ja poole tunni möödudes selle temalt paremalt äärelt maha löömas. Tuli teiseks poolajaks välja vedruga sammul ja liikus rohkem keskele, kui Kounde kattis paremat, kuid tabas taas Xavi, kui raiskas järjekordse Alba tsenderduse tagumise posti juures. Lunastas end Gavi kasuks nutika resultatiivse sööduga ja oleks võinud olla kangelane, kui mängiti peagi pärast seda, kui poleks oma jõupingutusi hüpanud. Võitis ohtliku karistuslöögi löögi lähedal ja sai värava, mida tema vastupidavus vääris. Tõsteti Ferran Torrese aplausi saatel. 8

Asendajad

Franck Kessie

Kiired jalad ja lahe sööt Raphinhale äratasid rahvahulga rõõmu. Peatas oma trahvikastis ohtliku löögi, kui poolajale lähenedes oli Sevilla parem meeskond. Andis Albale armsa ja nutika abistava löögiga, mis ületas tema parima esituse Barca eest pärast liitumist AC Milanist tasuta üleminekuga. 8

Ansu Fati

Vasakul äärel ei õnnestunud oma meest võita, kuid tal oli vähe aega mängu sisenemiseks. 6

Ferran Torres

Mängis 90. minutil kasti kehva palli, mis oli üks väheseid puudutusi lühikese kameega. 6

Marcos Alonso, Alejandro Balde

N / A

Mida me õppisime…

Busquetsi puudumisel võib vägesid juhtima usaldada kapten Jordi Alba, kuid Xavi peab nüüd otsustama, kas ta saab oma neljamehelise keskväljaga jätkata ja tal on luksuslik kaheksapunktipadi, et vajadusel uusi asju proovida.

Kessie andis talle selles osas mõtlemisainet ja Raphinha väitis, et ta oli fikseeritud paremäär ja et Xavi ei kasutanud Gavit kui valet rejigis.

Barca mängijatel on nüüd võitis Xavi poolt neile antud väljakutse ja naudin kahepäevast puhkust. Pärast seda on Villarreal nädala pärast eemal.