Pittsburgh Steelers peab peatama Brownsi tormava rünnaku, et saada playoffi lootust

Kui Pittsburgh Steelers ligi neli kuud tagasi Brownsiga vastamisi läks, oli mängu otsustav tegur selge.

Browns tormas 171 jardi, alistades Clevelandis First Energy Stadiumil 29. nädalal Steelersi 17:3. Nick Chubb kogus sel septembri neljapäeva õhtul 113 jardi 23 jardi ja Kareem Hunt lisas 47 katsega 12 jardi.

Tavapärane tarkus viitab sellele, et Steelersi (8-8) võti pühapäeval kodus Acrisure'i staadionil Brownsi (7-9) võitmiseks on jooksmine peatada. Lihtsam öelda kui teha, sest Browns on NFL-is kiirustamises kuuendal kohal, keskmiselt 147.3 jardi mängus.

Sellegipoolest peavad Steelers leidma viisi Chubbi ja Hunti tandemi ohjeldamiseks, kui nad tahavad play-offi pääseda.

Järelhooaegadeni jõudmiseks peab Steelers võitma ja New York Jets võitma Miami Dolphinsi ja Buffalo Bills New England Patriotsi. Kaotus kaotaks Steelersi, kes on pärast hooaja algust 3:7 võitnud kuuest mängust viis.

"Kui valmistute Clevelandiks, peate austama nende jooksumängu ja eriti Nick Chubbi ja Kareem Hunti," ütles Steelersi treener Mike Tomlin selle nädala alguses oma iganädalasel pressikonverentsil. "Nad peavad olema jalgpalli tipptandem ja nad ei vaja minupoolset toetust. Nende lint ja CV räägivad sellest. Peame seal head tööd tegema.

"Nad võitsid viimati, kui me mängisime, kaotusmängu. Väsimus sai mängu edenedes teguriks. Võite lihtsalt vaadata, kui palju võimalusi neil teisel poolajal oli. Ma arvan, et nad läksid teisel poolajal viis korda kolmandaks ja 1. Ja see lihtsalt räägib sellest, kuidas mäng läheb.

Browns realiseeris vaid 6-16-st kolmanda languse, kuid neljandal kukkumisel oli 3/4. Tomlin ütles aga, et Clevelandi suutlikkus sellistesse olukordadesse sattuda oli olulisem kui konversioonimäär.

"See räägib tõhusast jooksumängust, mis viib teid juhitavatesse kolmandatesse langustesse," ütles Tomlin. "Kellelgi on poolaja jooksul viis kolmandikku ja 1, sul ei ole head poolaega. Teil ei ole mängust head poolaega väljakuvälise, pallivaldamise aja vaatenurgast ega ühestki neist aruteludest, sest jällegi, iga kord, kui nad sellele õuele jõuavad, saavad nad uued mõõnad ja nii kolmas alla on selle komponent.

"See, mis neid kolmandaid langusi tõstab, see kulumiskomponent mängus, saab olema suur komponent. See on alati nii, kui mängite Cleveland Brownsiga ja neil on Nick Chubb ja Kareem Hunt. Kui nad saavad kolmanda ja -1 ja -2, oled sa surnud. Nad saavad seda juhtida, nad võivad seda visata, nad saavad teha mida iganes, mida nad sellistes oludes teha tahavad, ja see tõmbab meie tähelepanu.

Steelers on kiires kaitses 106.5 jardi mängus liigas seitsmendal kohal. Nad on oma praeguse kolmemängulise võiduseeria ajal eriti hästi suutnud jooksumängu peatada.

Pärast 215 jardi loovutamist 14. nädalal Ravensile kaotades hoidis Steelers jõululaupäeval Carolina Panthersi 21 jardi ning Las Vegas Raidersi ja NFL-i esireketi Josh Jacobsi 58 jardi kaugusel.

Ravensi kogusumma eelmisel nädalal peetud korduskohtumises oli jõukohane 120 jardi, kui Steelers võttis Baltimore'is Sunday Night Footballil 16:13 võidu. Ohutus Minkah Fitzpatrick juhtis kaitset üheksa tabamusega, sealhulgas nelja soolopeatusega.