Ousmane Dembele kahtleb El Clasico pärast pärast teatatud aeglast taastumist

FC Barcelona ründaja Ousmane Dembele kahtleb 19. märtsil Madridi Reali vastu mängiva El Clasico naasmises pärast seda, kui teatati, et tema vigastusest taastumine edeneb oodatust aeglasemalt.

Number 7 on olnud kasutuseta alates 28. jaanuarist, kui ta tõusis 26. minutil La Ligas Gironas löödud reiele ja asendati 1:0 võidumängus lõpliku väravalööja Pedriga.

Esialgu teatati, et prantslane võib olla mängust väljas viis nädalat, millest saab kuus nädalat, kui ta naaseb pühapäevasele reisile Bilbaos asuvasse Athletic Clubi.

Aruanded AS ütles esmaspäeval, et Pedri, kes samuti üritab oma reie koputusest üle saada, võiks ka sõita San Mamesi ja talle antakse mängu lõpu poole 20-25-minutiline kamee.

Vigastuste nimekirjas oleva paariga liitub Robert Lewandowski ja kuigi kõik kolm meest olid ühiselt don Blaugrana ees. 19. märtsi Clasico jaoks La Ligas, mis võib otsustada tiitlivõistluste üle, RAC1 ja Mundo Deportivo nõudma et Dembele kahtleb ka selles mängus.

RAC1 ütleb et Dembele taastumine läheb aeglasemalt, kui algselt arvati, kuna Barca eelistas tegutseda ettevaatlikult.

Kui Dembele on Athletic Clubi kohtumisel kindlasti välistatud, siis tema osalemine Madridi vastu pole samuti enam kindel.

Kui Dembele tõepoolest El Clasico koosseisu nimekirja ei pääse, võiks ta kasutada koondisepausi edasiseks puhkamiseks ja seejärel 1. aprillil lõpuks Elche vastu tagasi tulla.

Mõni päev hiljem kohtub Barca oma hooaja ühes suurimas mängus taas Madridiga ning üritab neid ummikseisus hoida või Copa del Rey poolfinaali teises mängus veel korra võita, võttes arvesse 1:0 saavutatud edu. Bernabeu eelmisel nädalal esimesel kohtumisel.

Dembele puudumisel on Xavi tiibadel proovinud Raphinhat ja Ferran Torrest erinevate tulemustega.

Pühapäeval lõi Raphinha aga Valencia vastu peetud mängu ainsa värava, mis viis Barca tabeli tipus üheksapunktiliseks edumaaks.