Kyrie Irving naaseb, aitab Brooklyn Netsil katkestada 3-mängulise kaotusteseeria ja ütleb, et eesmärk on konkureerida NBA tiitli nimel

Kui see läbi sai ja Kyrie Irving oli oma esimeses NBA mängus alates eelmise aasta juunist visanud 22 punkti, võttis ta seljast oma valge nr 11 Brooklyn Netsi särgi, astus väljakul istuva isa Dredericki juurde ja ulatas talle särgi, kui nad kaks embasid. .

"Mees, ma igatsesin seda. See on 11. aasta 11. aasta jaoks, kallis, nii et see on minu jaoks eriline,” rääkis Irving Michael Gradyle YES Networkist pärast seda, kui ta viskas 22 minutiga 4 punkti, võttis 3 lauapalli ja andis 32 korvisöötu, aidates Netsil 3 mängu. kaotusseeria ja alistada Indianapolise 19:129 võiduga 121-punktiline kaotus.

"See olukord ei ole ideaalne, kuid me jätkame võitlust selle üle."

Olukorra põhjustas muidugi Irvingu keeldumine Covid-19 vaktsineerimisest ja see tähendab, et ta saab väljaspool New Yorki ja Torontot mängida ainult maanteemängudes. Seitsmekordne Tähtede turniiril on õigus Brooklyni järelejäänud 22-st mängust 46-s osaleda ning järgmine on esmaspäeval Portlandis.

Nets on nüüd võõrsil 24:12 ja 14:3. Irving ütles, et eesmärk jääb NBA meistritiitli nimel heidelda. Brooklyn on olnud tiitlivõitmise favoriit terve aasta ning Irvingu erinevad staatusevahetused on vaevu tšempionikoefitsientide nõela liigutanud – isegi kui jääb ebaselgeks, kui palju teda järelhooajal kaasas on.

"Oh, see oli hämmastav," ütles Irving. "Siin on lihtsalt kogu organisatsiooni usaldus, alates juhtkonnast ja lõpetades treenerite meeskonnaga ja lõpetades meeskonnakaaslastega, me kõik lihtsalt hoiame kursis.

"Meil on hooaja lõpus eesmärk, mida tahame täita, ja tahame olla üks neist meeskondadest, kes mängivad meistritiitli nimel ja teame, mida selleks vaja on. See olukord ei ole meie jaoks ideaalne, kuid me võitleme selle üle ja teeme kõik endast oleneva, et koos püsida.

Oma esimeses mängus pärast eelmise hooaja NBA idakonverentsi poolfinaali 4. mängu, kui ta viskas hüppeliigesevigastuse tõttu vaid 11 mänguminuti jooksul 17 ​​punkti ja andis kaks resultatiivset söötu, alustas Irving aeglaselt – nagu ka Brooklyn. Irving eksis peatreener Steve Nashi loodud mängus oma esimese hüppelöögiga.

"See oli teretulnud kingitus," ütles Nash kavandatud näidendi kohta.

Brooklyni oma Lance Stephenson viskas esimeses veerandis 20 punkti, et viia Pacers poolaja 73:60 juhtima. "Born Ready" nime all tuntud mees sai 30 punkti, viie korvisöödu ja kolme lauapalliga naastes Indianasse, kus meeskonnas oli kolmas kord.

Kuid Irvingu, Kevin Duranti 39 punkti, kaheksa lauapalli ja seitsme korvisöötu ning James Hardeni 18 punkti, kuue korvisöötu ja viie lauapalliga mängitud Nets võttis teisel poolajal juhtpositsiooni ja teenis võidu. Irvingu kolmepunktivise lõi kolmanda veerandaja lõpus kaotusseisu 3:101-le. Nets alistas kolmanda kolme viimase minuti jooksul Pacersist 94:13.

Neljandas tegi Irving liikluses ilusa lõpu, viies Netsi 120:113 juhtima. Ta lõi oma 14-st 22 värava teisel poolajal.

"Ta näeb välja nagu ta ise," ütles Nash. «Pole suur üllatus, kui teda treeningus jälgin. Ta on nii andekas ja oli näha, et rütm oli olemas. Aga see on ikkagi kohanemine. Peame talle siin ruumi andma, kui ta läheb tagasi mängima.

Durant ütles: "Korvpallimäng on õnnelik, et ta tagasi sai. Ta tegi mängu Pacersi jaoks palju keerulisemaks, eriti neljandal veerandajal annab ta meile teistsuguse rünnaku. Ja me peame lihtsalt sellele edasi ehitama."

Irving osaleb nüüd meeskonna kahes järgmises mängus enne Portlandi naasmist. Nash peab koosluste ja rotatsioonidega žongleerima ühe seadistusega kodumängude jaoks ja teisega maanteede jaoks.

"See võtab veidi aega, sest me peame harjuma sellega, et ta on teel, mitte kodus ja muu selline," ütles Harden. "Kuid me oleme olnud terve aasta vastupidav rühm ja lõpuks saame selle välja."

"Oleme veteranide juhitud seltskond ja teame, et võiksime üksteisega veidi rohkem vastu tulla, olenemata sellest, kes on rivistuses," ütles Irving. "Meil on poisid, kes tahavad seda mängu mängida väga kõrgel tasemel, mängida suurepärast korvpalli ja jätavad selle kõik välja.

"Meid jälgib nii palju inimesi, nii palju inimesi kahtleb meis samal ajal, nii et koefitsiendid on meie vastu, kuid me tahame siin välja tulla ja panna oma pitseri igale mängule, mida mängime ja kui suudame seda teha, siis ma tunnen, et meil on hea võimalus hea tulemuse saavutamiseks.