Kemba Walker keeras Dallas Mavericksiga esmalt kella tagasi

Dallas Mavericks mängis hasartmängu, kui sõlmis novembri lõpus lepingu Kemba Walkeriga. Endine neljakordne All-Star, kellel on olnud põlvevigastusi, jäi liigast välja. Kuid Dallas otsis meeleheitlikult täiendavat punktikaitsjat ja Walker oli saadaval.

Laupäeva õhtul Clevelandis sai Walker oma esimese reaalse võimaluse mängida. Kui Mavericks kaotas Cavaliersile lisaajal 100:99, siis Walker alustas mängu, mängis märkimisväärseid minuteid ja näitas sähvatusi, nagu ta kunagi oli.

"Tundsin end päris hästi. Vaatame, kuidas ma end homme tunnen,” ütles Walker pärast mängu meediale. "See on olnud pikka aega. Tundsin end seal väga hästi, väga hästi. ”

Walker tempos Mavericksil terve öö, mängides peaaegu 42 minutit. Ta lõpetas õhtu mängurekordi 32 punkti, viie lauapalli ja seitsme resultatiivse sööduga ning tabas 12 oma 25 viskest. Tema mängu suurim tabamus tabas 3.5 sekundit neljandal veerandajal, Dallas jäi kahega maha.

Kui Cavaliersi tsenter Jarrett Allen teda paremal äärel valvas, tegi Walker paar tilgutust ja pääses Allenist kergelt mööda. Tal oli sel hetkel tee ääreni selge ja ta pani palli sisse, et viigistada seis 96. Tema ämber sundis lõpuks lisaaega.

"Ma arvasin, et Kemba tegi ründejuhtimisel uskumatut tööd, kaasates poisse ja avaldades survet nende kaitsele," sõnas Mavericksi peatreener Jason Kidd. "Tal oli pall hilja, ta jõudis vabaviskejoonele."

Enne laupäeva õhtut oli Walker pärast Mavericksiga liitumist mänginud vaid kahes mängus, kokku mängides veidi rohkem kui 32 minutit ja visates 14 punkti. Tema 32-punktiline löök oli enim, mida ta mängus on löönud alates 23. detsembrist 2021, kui ta viskas New York Knicksi meeskonnas Washington Wizardsile 44 punkti.

"Ma tõesti teen lihtsalt seda, mida mult palutakse," ütles Walker. „Selleks ma siin olen, et täita mis tahes rolli, mida nad vajavad. Alati, kui mu nime hüütakse, püüan lihtsalt valmis olla.

Walker oli laupäeva õhtul valmis. Kas tema esitusest piisab mänguaja lisamiseks, otsustab Kidd, kuid vähemalt üheks ööks suutis Walker kella tagasi keerata, teha silmipimestava esituse ja muuta Mavericksi hasartmäng riski väärt.