Kansas City Chiefs mõtleb endiselt AFC meistrivõistluste kaotusele

See oli 2022. aasta minilaagri teine ​​päev 15. juunil, kuid Kansas City Chiefsi kaitseliinimees Chris Jones oli endiselt hõivatud 2021. aasta AFC meistrivõistluste mänguga.

Enne kui Chiefs lõpuks 27:24 Cincinnati Bengalsile kaotas, oli mäng neljandal veerandajal viigis 21. Ja 3. ja 7. Jones näiliselt suri Bengalsi tagamängija Joe Burrow.

Kuid kui Jones Burrow õlast kinni haaras, kükitas tagamängija, et ta õlgu kehitada, ja siis tantsis Burrow välja Jonesi hüppeliigese löögi katsest, enne kui esimesele tabamusse jõudis.

"Ma jätsin vahele mõned mängu suurimad mängud," ütles Jones. "(Ma) kasutasin seda kogu hooaja vältel motivatsioonina. Ma tunnen, et (kui) oleksin need kotid teinud, oleks mäng olnud teistsugune.

Chiefsi peatreener Andy Reid ütles, et on hea, et kõik mängijad, sealhulgas Jones, ja treenerid võtavad selle playoffi kaotuse enda kanda ja kasutavad seda inspiratsioonina.

"Ma tean, et Chris võttis selle südamesse," ütles Reid. „Kui me kõik suudame peeglisse vaadata ja olla vastutavad ning mitte näidata näpuga teise mehe peale, muutub see oluliseks... See teebki sind paremaks. Sa lihtsalt kasvad sellest."

Muidugi poleks Chiefs ilma Jonesita kunagi neljandat korda järjest AFC meistrivõistluste mänguni jõudnud.

Nende parim kaitsemängija juhtis eelmisel aastal Chiefsi üheksa kotiga – kaks korda rohkem kui Frank Clark, kes oli meeskonnas teine. Ja Jones teenib 22.4. aastal 2022 miljonit dollarit – peaaegu kaks korda rohkem kui järgmine kõrgelt tasustatud kaitsja, turvamees Justin Reid.

Jones, kes sööstis Bengalsi vastu kurikuulsatel 3. ja 7. mängul sisemaalt pärast seda, kui mängis 2021. aasta alguses enamasti äärel, ütles, et soovib, et kaitsel oleks sel aastal rohkem teravust.

Rünnak oli aga AFC meistrivõistluste mängu kaotuses ilmselt süüdlasem kui kaitse.

Chiefs viskas teisel poolajal vaid kolm punkti ning Chiefsi tagamängija Patrick Mahomes sooritas 8/18 söötu vaid 55 jardi ja kaks vaheltlõiget teisel poolajal ja lisaajal.

Nagu Jones, oli ka Mahomes, kes teenib sel aastal meeskonna tipptasemel 29.5 miljonit dollarit, minilaagri ajal mängu üle arutledes stand-up mees, pannes kaotuse enda õlgadele.

"Teisel poolajal ei mänginud ma üldse väga head jalgpalli, ilmselt minu halvim playoffi jalgpall, mida ma kunagi mänginud olen," sõnas ta. "Ma pean lihtsalt paremini võtma seda, mis seal on, ja panema lauale teatud tüüpi punkte, et tulla ära ja pääseda Super Bowli."

Kuna Chiefsi sihiks on Mahomesi ajastu kolmas Super Bowli esinemine, teavad nad, et peavad meeskonnad ära panema. Nad juhtisid Bengalsi poolajaks 21:10 ja oleks võinud olla isegi rohkemate punktidega, välja arvatud ühe jaardi joonelt värava löömine ebaõnnestus vahetult enne poolaega.

"Sa kasutad seda teatud tüüpi motivatsiooniks, " ütles Mahomes, "kas proovite seda lihtsalt õppimise eesmärgil kasutada. Kui mul on raskusi või meeskonnal on raskusi, leidke lihtsalt viis positiivsete mängude saamiseks, sest alati, kui teil on selline edumaa, ei taha te seda eduseisu kaotada."

Chiefs saab kättemaksuvõimaluse, kui sõidab 13. nädalal Cincinnatisse, et 4. detsembril Bengalsiga mängida.

Vahepeal ütles Jones, et vahelejäänud kotti on talle jäänud "1,000%.

"Minu jaoks on see praegu minu liikumapanev jõud," ütles ta.