Juventus võitis Bolognat, kuid järgmisel nädalal on AC Milani külaskäik suur

Surve Juventuse ümber kasvas kogu koondisepausi ja Bologna pühapäevane visiit Torinosse oli esimene kord, kui Bianconeril oli võimalus tõeliselt vastata kriitikale ja vitriolile, mis neid viimase kahe nädala jooksul oli valanud.

Enne kui kodujalgpall viimaseks vaheajaks peatus, olid Max Allegri mehed kaotanud Serie A uutele poistele Monzale, mille tulemusel said nad meedia ja nende endi toetajate löögi. see eelmine veerg selgitatud.

See tähendas, et nad võitsid seitsme liigamängu avaringi jooksul vaid kaks korda, samas kui meeskond oli kaotanud ka mõlemad UEFAEFA
Meistrite liiga kohtumised esimest korda klubi ajaloos.

Asja tegi hullemaks see, et Juve ultrarühmad vihastasid Leonardo Bonucci tegevust Monzas, kus klubi kapten sundis oma meeskonnakaaslasi minema võõrsil ja vabandama oma esituse pärast.

"Bonucci ei ole kunagi olnud liider ega saa olema kunagi: ei Trevisos, ei Pisas, ei Baris ega Milanis ega kindlasti mitte Juventuses," loetletakse. Ultra rühmade avaldus (h/t Football Italia).

"Professionaalsete mängijate nagu ohvritalled Curva jõllitama viimine, saades samal ajal pilke ja solvanguid, andes protestidele õiguspärasuse vaid kuu aega pärast hooaega, on LIHTSALT ABSURD. Ainus tulemus võib olla nõrga meeskonna loomine, mida painab negatiivsus ja ohvrikompleks.

"See on täpselt vastupidine sellele, mida sellel spordialal vaja on. Sa kahjustad oma meeskonnakaaslasi ja meeskonda rohkem kui ükski ebakompetentne treener või direktor.

Kõiki neid tegureid silmas pidades ei olnud üllatav, et pühapäeval Juventuse staadionil oli palju tühje kohti, kusjuures ametlikul publikul oli 34,662 41,507 pealtvaatajat vaid XNUMX XNUMX pealtvaatajat.

Kohe Bologna vastu peetud avalöögist oli aga selge, et meeskond oli otsustanud väljakul asju parandada, mängides positiivsuse ja sihikindlusega, mis varasematel väljasõitudel oli märgatavalt puudu olnud.

Elulist esimest poolaega katkestas 24. minutil toimunud kiire vasturünnak, mille käigus Dušan Vlahović lõi kaasmaalase Filip Kostići esimese Juventuse värava ja viis Bianconeri 1:0 juhtima.

Teisest poolajast kulus kõigest 15 minutit, et Juvel selle eelise kahekordistada. Seekord Kostići, Manuel Locatelli ja Weston McKennie suurepärane töö andis Vlahovićile võimaluse koduteele suunduda.

Arkadiusz Milik tegi mõne minuti pärast seisuks 3:0, kuid Bianconeri sööstis siiski ette, tahtmata ühelgi hetkel tulemusega leppida. See oli suur muutus mentaliteedis, mida nad on näidanud pärast seda, kui Allegri veidi üle 18 kuu tagasi naasis, ja näitas, milleks see meeskond on võimeline, kui nad mängivad kavatsusega ja intensiivsusega.

Need omadused on selles meeskonnas nii pikka aega silmatorkavalt puudunud ja nende nii kindlalt kontrolli all hoidmine – isegi kui sellised võtmemängijad nagu Paul Pogba, Federico Chiesa ja Ángel Di María on vigastuse tõttu kadunud – on tuleviku jaoks hea.

Muidugi tuleb meeles pidada, et see oli ainult Bologna, meeskond, kes istub ühe punkti võrra väljalangemistsoonist kõrgemal ja kes on enne viimast kaotust juba mõnda aega kurvalt kehv olnud.

Kuid pärast seda, kui Juve viigistasid Salernitana ja Sampdoria enne Monzale kaotamist, vajasid nad hädasti positiivset tulemust ja boss Max Allegri ei olnud kindlasti sellest vaimustuses.

"Me ei olnud kuu aega võitnud, seega oli hea selge ja ülekaalukas võit saada," ütles treener DAZN-ile varsti pärast lõpuvilet. "Nüüd peame hoidma madalat profiili, pidage meeles, et oleme veel tagasitee ja ennekõike peame oma Meistrite liiga õigele teele viima."

Kesknädalal peetav mäng Maccabi Haifa vastu võimaldab neil just seda teha ning pärast PSG-le ja Benficale kaotust tuleb seda näha kui kohustuslikku võitu. Seejärel tuleb järgmisel laupäeval palju raskem katse, Juve sõidab San Sirosse, kus astub vastamisi Serie A tšempioniga AC Milaniga.

See on mäng, mis näitab, kas Juventus, mida pühapäeval nägime, oli tõeline ja käegakatsutav edasiminek või oli tegemist lihtsalt suurepäraste mängijatega meeskonnaga, kes saatis tõsiselt alla vastase.

Vana Daami ootab ees suur nädal, on aeg teada saada, kas ta on lähivaates valmis.