Jordi Alba eitab Xavile sõnumi saatmist pärast FC Barcelona Sevilla meistriklassi

FC Barcelona vasakkaitsja Jordi Alba eitas pühapäeva õhtul Sevilla vastu peetud meistriklassi järel sõnumi saatmist oma mänedžerile Xavi Hernandezile.

Võttes kaptenipaela pärast Sergio Busquetsi vigastusega varakult matšist lahkumist, oli Alba sensatsiooniline aastal võideti Camp Noul 3:0 See viis Barca Madridi Realist kaheksa punkti kaugusele La Liga tabeli tipus.

Pidev oht lõputute ohtlike tsenderdustega kasti, avas 33-aastane teenitult andaluuslaste vastu skoori ja andis seejärel Barca kolmandaks Raphinhale resultatiivse söödu.

Pärast mängu intervjueeritud Alba aga eitas, et tema väljapanek oleks olnud sõnum Xavile, kes on ta hiljuti La Masia toote Alejandro Balde kasuks loobunud.

"Ma ei ole see, kes sõnumeid saadab," Alba rõhutas. "Kui mängin, kasutan minuteid ära ja kui mitte, siis pühendun noorte julgustamisele ja aitamisele, et nad teaksid, mis on selle klubi eest mängimine," lisas ta. meeldib Baldele.

Balde asendas Alba mängu lõpus. Saanud peaaegu 80,000 XNUMX pealtvaataja ovatsioonid, veendus Alba, et ta kallistas noorukit julgustavalt.

Matši enda kohta ütles Alba, et esimesel poolajal oli Sevilla kaitsva lähenemise tõttu "keeruline ruume leida".

"Kuid teises saime mängust paremini aru ja väravad tulid," selgitas ta.

Barcaga kursil rekordilise 100 punkti eest kampaania ja mis oleks Alba kuues La Liga kroon pärast liitumist 11 aastat tagasi, ei suutnud Alba jätta märkamata lõhet tema meeskonna ja Madridi vahel, hoolimata sellest, et ees on veel palju mänge.

"Meil on väga hea hooaeg – mängime hästi, surume hästi ja paned vastased meile võimalusi mitte andma," märkis ta.

"Barca ja Madridi vahel on kaheksa punkti ja kuigi liigat on jäänud palju, on see väga hea vahemaa."

Alba juhitud kaptenina toimub Barca järgmine matš pühapäeval Villarrealis pärast mängijaid. on premeeritud paaripäevase puhkusega Xavist.