James Harden üritab lüüa kahte lööki, kuid ei löönud Philadelphia 76ersi hooaja lõpu kaotuse teisel poolajal väravat

Veebruaris, kui Philadelphia 76ers vahetas James Hardeni vastu, lootis frantsiis, et veterankaitsja võib viia meeskonna sügavasse play-offi. Kuid nüüd, kolm kuud hiljem, on 76ers tuttavas olukorras, nende hooaeg on pettumust valmistaval viisil lõppenud ja ühe nende eeldatava staarmängija ümber on küsimusi.

76ers kaotas neljapäeva õhtul oma koduväljakul idakonverentsi poolfinaali 99. mängus Miami Heatile 90:6. See on 21. järjestikune hooaeg, mil 76ers ei pääse hooaja teisest ringist edasi. Frantsiis on nüüd viimase viie hooaja jooksul neli korda teises ringis kaotanud, sealhulgas eelmisel aastal, kui nad kaotasid Philadelphias 7. mängus Toronto Raptorsile, kus Ben Simmons ei üritanud neljandal veerandajal väravaid lüüa ja nägi pelglik välja. . Simmons on nüüd lahkunud, kuna tal on kogu hooaeg vahele jäänud ja ta on olnud osa Hardeni kaubandusest.

Sellegipoolest saab seekord just Harden 76ersi hooaja lõpu kaotuse pärast kindlasti palju kriitikat. Kunagi vigade tõmbamise poolest tuntud Harden ei proovinud terve neljapäeva õhtu ühtegi vabaviset. Ja teisel poolajal jäi Harden väravateta ja üritas vaid kahte lööki (mõlemad läksid mööda), hoolimata sellest, et mängis rohkem kui 22 minutit.

"Meie rünnak, tundsin, et pall liikus ja see lihtsalt ei tulnud mulle tagasi," sõnas Harden.

Rivers aga keeldus Hardenit kaotuses süüdistamast.

"Ma ei tee sellest Jamesi referendumit," ütles Rivers. "Oleksime võinud paremini mängida. Pall oleks võinud rohkem liikuda. Kas meil oli piisavalt aega oma asjade sisse toomiseks? Ma ei tea seda. Ma arvasin, et tegime, ausalt. Ma tõesti tegin. Aga ilmselgelt me ​​seda ei teinud.

76ers jäi poolajaks maha vaid ühe punktiga, kuid teisel poolajal eksisid nad esimesest 13 viskest 15 ja jäid kolmanda veerandaja keskel maha 16 punktiga, kui Heati tsenter Bam Adebayo blokeeris ühest otsast Joel Embiidi hüppaja ja triblas. kohus laiaulatusliku dunki eest. 76ers jäi suurema osa teisest poolajast kahekohalise jäljega. Ja mängu lõpus vilistasid kodufännid 76ersit ja mõned kohalviibinud Miami fännid hüüdsid: "Let's Go Heat!"

"Minu arvates ei saanud me kogu mängu jooksul kordagi ründerütmi," sõnas Rivers. "See oli midagi enamat kui lihtsalt teine ​​poolaeg, kuid teine ​​pool (9) pallikaotust, lohakas tasu lihtsalt tappis meid. See tõesti oli, aga ma arvasin, et see kõik on mäng. Mulle lihtsalt ei meeldinud, kuidas me mängisime. Mulle ei meeldinud, kuidas me viimast mängu mängisime (35-punktiline kaotus 5. mängus Heatile). Mulle ei meeldinud, kuidas me täna õhtul mängisime. Ma tean, mis neil on. ma saan sellest aru. Seda on sportlikult visuaalselt näha ja need on suured. Ma lihtsalt arvasin, et meil on rohkem. Ma tõesti tegin."

76ers oli ebasoodsamas olukorras, sest alustas ründaja Danny Green lahkus mängust juba kolme minuti pärast vasaku põlve vigastuse tõttu ning Embiid mängis parema pöidla orbiidi luumurru ja sideme rebendiga.

Harden on tegelenud ka näriva reielihase vigastusega pärast seda, kui mängis selle hooaja alguses Brooklyn Netsis.

"Ma jõudsin sinna (peaaegu 100% tervena)," ütles Harden, kes mängis hooajal 44–2020 ka Netsi ja Houston Rocketsi eest vaid 21 mängu. "Ausalt öeldes on see minu jaoks olnud pikk kaks aastat. Lõpuks hakkab mul jälle kõik korras olema. Minu jaoks saab olema suurepärane suvi, et saada oma keha korda ja olla valmis järgmiseks aastaks. Need kaks viimast aastat on aga olnud keeristorm.

Siiski märkis 76ersi ründaja Tobias Harris, et meeskonna hooaja lõpetasid rohkem kui lihtsalt vigastused.

"Tõesti, see oli lihtsalt meiepoolse pingutuse puudumine," ütles Harris. "Pöörasime palli ümber. Me ei saanud sellist välimust ega kaadreid, nagu oleksime tahtnud. Kogu teise poolaja voog, välimus, mida me saime, ei olnud lihtsalt see, mida vajasime playoffi mängu võitmiseks. Kui ma ütlen, et pingutuse puudumine, siis nad löövad meid klaasile, võitsid meid 50-50 korvpalliga, tõuklevad, kõik ümberringi. Kindlasti ei tahtnud me mängu kaotada.

Nüüd astub 76ers vahehooajale rohkete küsimustega. Harden kordas omalt poolt, et kavatseb järgmiseks hooajaks valida oma 47.4 miljoni dollari suuruse optsiooni, mis tähendab, et tal on õigus pikendada meeskonnaga neli aastat ja 222.8 miljonit dollarit alates 10. augustist. nimekirja ka.

"Peame kindlasti paremaks saama," ütles Rivers. "Peame tegema asju, et oma meeskonda paremaks muuta, selles pole kahtlust. Me nägime, et see tuli sisse. Vaatasime kahte meeskonda ja ütlesime: "Kuulge, me vajame inimesi." Kuid proovisime teha seda, mis meil oli, ja see on kõik, mida saate teha. Ja jälle, ma armastan meie poisse. Arvasin, et igaüks neist, olenemata sellest, kas nad mängisid hästi või mitte, tulid mängima ja see on kõik, mida saate kunagi küsida.

Pärast neljapäevast mängu küsis kauaaegne Philadelphia televisiooni- ja raadionägu Howard Eskin Riversi käest ka tema töökindluse kohta. Riversi leping kehtib hooajani 2024-25.

"Ma ei muretse oma töö pärast, Howard," ütles Rivers. "Ma arvan, et teen suurepärast tööd ja kui te seda ei tee, siis peaksite selle kirjutama, sest ma olen pingutanud, et see meeskond siia tuua. Kui ma esimest korda siia jõudsin (oktoobris 2020), ei valinud keegi meid sel aastal kuhugi ja uuesti, sama asi. Kui keegi nii tunneb, siis kirjutage ja ma tunnen end selle pärast kindlalt.