Kuidas Xavi premeeris FC Barcelona mängijaid oma eriväljakutse võitmise eest Valencia võidu kaudu

Xavi Hernandez autasustas oma FC Barcelona mängijaid pärast seda, kui nad võitsid väljakutse, mille nende peatreener andis neile pühapäeval Valencia 1:0 ette.

Blaugrana võitles Camp Noul 89,000 XNUMX pealtvaataja ees, kui ka Xavi vaatas mängukeelu tõttu tribüünilt.

Näis, nagu oleks neid oodata päikesepaistelise talve pärastlõuna pärast, kui Raphinha viis nad 15 minutiga juhtima, kui Sergio Busquetsi geniaalse palli kuulipeaga kasti viimistles.

Ent katalaanid nägid taas vaeva, et oma võimalusi ära lüüa ja Xavi hiljem kritiseeris neid selle eest, et nad ei tea, kuidas mänge maha lüüa.

Teise poolaja alguses saadeti Ronald Araujo mängust välja, kuna oli viimane mees, kes Hugo Duro kukutas. See tegi pingeliseks järelejäänud 35 minutiks, mil Barca pidi neljapäeval mängima tagajalgadel pärast kaitsemeistriklassi meistriklassi Madridi Reali vastu Bernabeus Copa del Rey poolfinaali esimeses mängus neljapäeval.

Barca võitis ka seal sama skooriga 1:0 ja kuigi tal oli mõlemas kohtumises oma kaebusi mängustiili suhtes, kiitis Xavi oma meeskonna tugevat iseloomu La Liga kokkupõrkes, mis andis neile 10-punktilise edumaa. tabeli tipp langes üheksale, kui Madrid viigistas Betisega.

Xavi peab ka oma sõna ja premeerib oma mängijaid pärast seda, kui nad võitsid väljakutse, mille ta neile Valenciat alistades esitas.

As AS näitab Esmaspäeval on Xavi teinud teisipäeva ja kolmapäeva puhkuse, mis tähendab, et neil on täna pärastlõunal treeningu lõpust kokku 72 tundi puhkust ja kui nad peavad neljapäeval uuesti tööle ilmuma.

Xavi ja tema hoolealused käsitlesid Valencia mängu "finaalina", kuna Madridi matši tulemus Sevillas Benito Villamarinis tekitas väidetavalt segaduse mängijate Whatsappi grupis, mida pommitati pidulike emotikonide ja meemidega.

Üheksapunktiline eelis on suurim, millega Barca on sel hooajal oma kibedate rivaalide ees uhkeldanud ning kui nad võidavad Athletic Clubi ja alistavad seejärel 19. märtsil Camp Noul El Clasicos Los Blancos, võib puudujääk ulatuda 12-ni. annab Barcale esimese Hispaania tipplennu krooni alates 2019. aastast.

Xavi on siin taas näidanud suurepäraseid juhtimisoskusi oma mängijate premeerimisel, kuid ka oma lubaduste täitmisel, hoolimata sellest, et kõik pole roosiline.