Raevukas Xavi sõimas FC Barcelonat poolajal, kuid tema kaks "revolutsiooni" Galatasaray vastu ei töötanud

Xavi Hernandezi kolmikvahetus poolajal FC Barcelona 0:0 koduse viigimängus Galatasarayga Euroopa Liiga viimase 16. mängu esimeses mängus näitas, et Camo Noul ei läinud kõik hästi.

FC Barcelonal avanes juba varakult oma võimalused, mida nad ei suutnud ära kasutada, kuna Ferran Torres oli taas eriti raiskav. Kuid siis võtsid nad jala gaasilt maha ja kaotasid intensiivsuse, mida on vaja, et võita karm vaenlane, kes on õnnelik, et mängida viigile, ja viia puhta lehega tagasi koju Türki, kus Barca peab nüüd edasipääsuks neid vaenulikus keskkonnas alistama. veerandfinaalid.

Järgi El Chiringuito, oli Xavi vaheajal oma süüdistuste peale raevukas ja andis neile kõrva, süüdistades samal ajal keskendumisvõime ja ambitsioonide puudumises, mis on viimastel nädalatel näinud neid nautimas oma hooaja parimat hetke.

Treener üritas kokku teha kaks "revolutsiooni", mis ei avaldanud mõju. Esiteks oli tema nokitsemine rivistuse kallal, mis võis mõnele tunduda tarbetu, arvestades, et katalaanid olid lõpetamas neljamängulist võiduseeriat.

Sergino Dest, Eric Garcia, Nico Gonzalez, Adama Traore, Memphis Depay ja Ferran Torres olid kuus uut nime stardiklassis, kes nädalavahetusel La Ligas Elche vastu ei mänginud.

Siiski ei mõjutanud nad nii kollektiivselt kui ka individuaalselt, sest Nico, kes oli pallil liiga aeglane, haaras poolajal konksu, enne kui Depay, Ferran ja Adama talle hiljem pingile järgnesid.

Xavi drastiline kolmekordne vahetus Gerard Pique, Sergio Busquetsi ja Ousmane Dembele toomisel tõi Barca mängu veidi sujuvamat mängu. Kuid siiski ei paistnud nad väravale lähedal, mis sundis taktikat Memphise eest Pierre-Emerick Aubameyangi ja Luuk de Jongi Adama kulul tutvustama.

Täisajal purustas Barca soovimatu rekordi, jäädes esimest korda 93 päeva jooksul väravateta ja peab nüüd järgmisel neljapäeval väravavõrku leidma, välja arvatud juhul, kui nad soovivad väravat hoida ja seejärel tormaka rahvahulga ees penaltiseeriasse suunduda. Istanbul.