Snoop Doggist Cooper Kuppini pidi Los Angeles Rams võitma Super Bowli

Millegipärast veetsid Los Angeles Rams pühapäeva õhtu Californias Inglewoodis SoFi staadionil Lombardi Trophyga kallistades.

Neil polnud valikut.

Kuna Cincinnati Bengalsi kahel eelmisel hooajal võidetud kuue võidu järel võib-olla viis minutit ebatõenäolise maailmameistritiitli saavutamisest, tegi Rams seda, mida nad pidid tegema.

Noh . . . vaevu, kuid "vaevu" loeb Super Bowli võitude puhul sama palju kui "löögid". Selle tulemusel ei saanud Rams hoolida sellest, et neil oli vaja ellu jääda Joe Burrow'st ja iseendast, saavutades nende asjade 23. versioonis 20:56 võidu Bengalsi üle.

Rams tootis sidurisse mitu kangelast.

"Jah, need poisid tegid lihtsalt suurepärast tööd. Nad lihtsalt võtsid selle mängu üle,” ütles Ramsi peatreener Sean McVay hiljem oma igavesti käheda häälega, viidates duole, kes kujundas Ramsi 79 jardi maandumise.

Tegelikult oli see kolmik.

Seal oli palju tagamängijat Matthew Staffordi. Seal oli palju laia vastuvõtjat Cooper Kuppi, kes oli lõpuks Super Bowli kõige väärtuslikum mängija.

Seejärel kasutas McVay seda aega – alates hetkest, mil ta läks oma 30 jardi joonelt neljanda ja ühe peale, kuni Staffordini, kes leidis Kupi sekundiks ja saavutas viimase 85 sekundi jooksul touchdowni – andis piisavalt X-i ja O-sid. näita, et ta on tõesti mänguguru.

Ei Stafford ega McVay ei saanud midagi vähemat teha.

Kupp, mitte nii väga.

Kas ma mainisin, et Rams pidi võitma, punkt?

• Nendest sai lihtsalt teine ​​meeskond, kes kunagi oma staadionil Super Bowli mänginud, ja mõni mees nimega Tom Brady kehtestas eelmisel aastal Tampa Bay Buccaneersiga, et alati, kui sa oled sellises olukorras, oled sa kohustatud võitma.
  • Rams koostas 5.5 miljardi dollari suuruse plaani, et ehitada maailma kõige uhkem spordisaal, SoFi staadion. Kui see enne eelmist hooaega avati, oodati kodulinna meeskonda mitte ainult Super Bowli võõrustama, vaid ka neid jäädvustama.
  • Kuna Rams naasis enne 2016. aasta NFL-i hooaega St. Louisist Los Angelesse, pole nad olnud inimeste valikust kaugel. Nad on neljandal kohal ForbesNFL-i meeskondade hinnangute loend 4.8 miljardit dollarit. Isegi kui lähete läbi Super Bowli, kus on Ramsi kodumängul veel 50–50 publikut (kogu selle mängu jooksul kõlas Bengalsi jaoks pidev annus "Who Dey?"), peavad Rams võitma mitu maailmameistritiitlit, näiteks Lakers ja Dodgers muutuvad LA-ks oluliseks.
  • Kas nägite seda Super Bowli poolajasaadet läbi aegade? Long Beachi enda Snoop Doggi juhtimisel oli enamik laval olevaid hip-hopi ikoone nii Lõuna-California kui võimalik. Nii et Rams teadis täpselt, mida nad peavad tegema, kui nad vaatasid, kuidas vaheaja 13:10 eduseisul 20:13 kaotusseisu tõusis kolmanda veerandi esimese viie minuti jooksul. Esiteks andis Burrow esimesel mängul Tee Higginsile 75 jardi maanduspommi ja pärast seda, kui Stafford järgnes tema kahest vaheltlõigest teise, lõi Bengals väljakuvärava.
  • Rams oli ka umbes 4 punktiga favoriit Bengalsi ees.

Sellegipoolest oli see Staffordi ja McVay kohta väga halb.

Kuigi Stafford veetis oma esimesed 12 NFL-i hooaega Detroidis, peeti teda Pro Football Hall of Fameriks, kellel oli haletsusväärne frantsiis. Ta ei võitnud Lionsiga kunagi ühtegi play-off mängu, kuid Rams vahetas enne seda hooaega eelmise alustaja Jared Goffi Staffordi vastu ja nad eeldasid, et Stafford ei teeks midagi vähemat kui tema.

Vastasel juhul saab Staffordist võib-olla Dan Marino, suurepärane tagamängija, kes oli oma ainsal Super Bowli reisil kaotaja.

McVay sai vaid paar nädalat 36. sünnipäevast, kuid see oli tema teine ​​Super Bowl Ramsi peatreenerina. Ta andis mõista, et lämbus kolm aastat tagasi oma esimesel mängul, kui üritas liiga kõvasti New England Patriotsi Bill Belichicki kavaldada ja kaotas 13:3.

Seekord vaatas McVay pealt, kuidas Odell Beckham juunior lahkus mängust jäädavalt põlvevigastuse tõttu teisel veerandajal pärast seda, kui veteranist laiukaitsja ähvardas esitada väljakutse Super Bowli MVP autasu saamiseks (kolm sihtmärki, kaks tabamust, sealhulgas üks löögi eest). McVayl oli Staffordi viskele täienduseks ka null jooksev mäng (43 jardi sööstu), kuid ta plaanis nendest probleemidest mööda minna.

McVay kutsus isegi Kupi jaoks välja jooksva mängu selle neljas ja üks hasartmängus mängu lõpus. Pärast seda, kui Kupp sai esimese mahajäänust veel kuus jardi varuks, liikus Los Angelese Rams oma esimese Super Bowli võidu poole.