Esimesel kevadisel nädalavahetusel toimuvad treeningsaated, mis on peaaegu 30-minutilise mänguvaba

Kui Major League Baseballi väljakukella rakendamine oli mõeldud mängu rohkem tegutsemiseks, näib see toimivat hästi.

Reedest pühapäevani mängiti kokku 35 Kevadtreeningu mängu keskmise mängupikkusega 2 tundi ja 37 minutit võrreldes 3. aasta kevadkoolituse keskmise 1 tunni ja 2022 minutiga.

Oluline on see, et isegi suure arvu jooksude ja tegevustega mängude puhul ületas vaid väike arv mänge vaevalt 3 tundi. 35-st vaid kuus mängu ületasid 3 tunni piiri ehk 17% koguarvust. Pikim oli kolm geimi, mis läksid seisuga 3:06 ja nendel juhtudel olid kokku jooksud 19 ja 18 (kaks korda). Pühapäevane Diamondbacks-Padres mäng, mis lõppes 6 jooksuga 18:34, lõppes seisuga 3:03. Enamasti jäid kahekohaliste arvudega mängud alla kolme tunni. 20-st mängust 35 sai kokku üle 10 jooksuga, mis lõppesid vähem kui kolme tunniga.

Alates sellest aastast on viskajatel aega 15 sekundit viskamiseks, kui pall on püüdjalt vastu võetud, kui alused on tühjad ja 20 sekundit, kui jooksjad on baasil. Taignad on sama kella all ja peavad olema karbis valmis, et kella lõppedes kõikuda. Kui viska rikub kella, antakse lööjale pall. Kui lööja rikub rikkumist, antakse talle streik.

Liiga ametnikud on teadlikud, et see uus süsteem seab mängijad täiesti uue surve alla ja soovivad, et kõik sellega kaasnevad kaosed jõuaksid kevadise treeningu algusesse. Mängijad tunnetavad süsteemi selgelt.

35 mängu jooksul tehti 69 kella rikkumist, keskmiselt 1.97 mängu kohta.

• Reedel (2 mängu) – 4 rikkumist
  • Laupäev (17 mängu) – 30 rikkumist
  • Pühapäev (16 mängu) – 35 rikkumist

Nagu mainitud, loodab MLB kella rikkumistest tingitud kaose suures osas ära hoida. Laupäeval tehti ajalugu, kui vaprad ja võimalus sellelt koormatud alustega maha kõndida, kuid Cal Conley ei jõudnud õigel ajal kasti, sai kolmanda välja ja mäng lõppes viigiga (Kevadtreeningu mängud lubada sidemeid).

See on vaid üks nädalavahetus. Andmed kehtivad ainult üheksa inningu mängude kohta ja lisaringid kestavad kindlasti kauem. Aga kui plaan oli süstida pesapalli kiiremat tempot, kus kastist välja astuvad lööjad ja kummist maha astuvad viskajad on lükanud mängud laisema tempoga, on väljakukell näidanud kevadise treeningu alguses, et suurendada tegevust ja langeda alla. aega. MLB ametnikud on öelnud, et peaaegu 9,000 vähemalliigade kurikate kella kasutades saadud õppetunnid kogusid andmeid, mis näitavad, et mängutempo paraneb ja see näib kindlasti nii olevat.

Võib-olla on tõeliseks proovikiviks esimene tavahooaja Yankees-Red Sox tilt. Kes teavad, need teavad. Need mängud jooksevad nagu melass sumedas talves.

Selge on see, et 3.5–4-tunnised üheksa inningu mängud lähevad kohe Dodo linnu teed. Ajal, mil MLB ei soovi mitte ainult meelitada uusi fänne, vaid ka säilitada huvi (vaadake, mida eelseisev Bally Sportsi pankrot RSN-i mudelile teeb), eriti ülekannete puhul, viib see käik mängu tagasi 1970. ja 1980. aastate positsiooni poole. Tead… vanad head ajad.