Federico Staksrud kukutas Kitse Carvana Arizona suure slämmi professionaalide hapupalliliidu üritusel

3. aasta hooaja sündmus nr 2023 Carvana professionaalne hapupalliliit (PPA) ringreis külastas uuesti hõivatud saiti professionaalseks hapukurgipalliks; a Bell Banki park Mesas, Arizonas. Bell Bank Park on massiivne spordirajatis, mis laiub üle 300 aakri ja millel on vähemalt 41 hapupalliväljakut koos 2,000-kohalise hapupalli staadioniväljakuga. See oli sama sait, kus mõni nädal tagasi toimus MLP esimene üritus, see korraldab hiljem hooajal APP Event ja see oli ka möödunud nädalavahetuse üritus. Carvana Arizona Grand Slam.

Teeme tegevuse kokkuvõtteks, sest möödunud nädalavahetusel PPA ringreisil see “business as usual” polnud.

--------

Meeste profi üksikmängu kokkuvõte:

Hoolimata suure slämmi auhinnarahast Mesas, jäid mitmed parimad 10 meest üritusest eemale. #2 McGuffin jääb kerge vigastusega välja, kuid Arizona viigimängul jäid esikümnest puudu ka #5 JW Johnson, #7 Frazier ja #9 Hunter Johnson. See avas oluliselt loosi mõnele madalama asetusega proffidele. ja mõned kasutasid ära.

Teisel järjestikusel turniiril häiris Travis Rettenmaier kahte kõrgema asetusega mängijat, et pääseda veerandisse. Ta langes sel hetkel eelmise nädala finalisti #4 Federico Staksrudile. #1 Ben Johns, kes otsis hooaja avamiseks oma kolmandat järjestikust Triple Crowni, surus kaks korda poolfinaali, kus ta kohtus Scottsdale'i finaali korduskohtumises Staksrudiga. Ta ei suutnud kolmandal järjestikusel murdmisel võitu saada, kaotades oma uue hooaja esimese üksikmängu kolmandas mängus Staksrudile 12:10. Staksrud tuli viigimurdes tagasi seisult 3:8 ja päästis matšpalli, et pääseda edasi fantastilises tagasitulekus. Sel nädalavahetusel Johnsile kolmikkrooni pole.

Loosi alumine pool läks rohkem kriidiga, kuigi kolmanda koha Ryan Sherry varajane ärritus #3 Gabriel Josephi käe läbi avas #14 James Ignatowichile ukse poolfinaali. Seal kohtus ta stabiilse nr 6 prantslase Jay Devilliersiga, kes jagas teel oma poolfinaali kolm sõõrikut. Devilliers edestas finaalis Ignatowichi ja jõudis finaali. Ignatowich päästis oma nädalavahetuse pronksmedali võiduga, kui Johns ei ilmunud.

Johnsi lohutusest loobumine tõi nädalavahetusel meesüksikmänguproffide poolt üheksa kaotajate hulgast kaotajate hulka, mis on PPA jaoks väga halb välimus. Rääkisime sellest eelmisel nädalavahetusel ja postitasime sotsiaalmeediasse pikalt selle põhjused (lihtsalt ei ole stiimuleid mängida palju kaotajatega üksikmänge), kuid probleem muutub olulisemaks, kui teie number 1 mängija vabastab. võimalus medalile saada. Mängijad ja fännid maksavad professionaalide mängu vaatamise eest tasu ning palju mänge ei peeta, mille eest fännid maksavad. Tõenäoliselt peab PPA selle struktuuriga tegelema varem või hiljem, sest iga nädalaga muutub optika halvemaks.

Kuldmedalimängus … jagasid mängijad matši esimesed neli punkti ja seejärel veeretas Staksrud 20 järjestikust vastuseta punkti, mis viib matši ootamatult 2,0. Staksrud hoidis Devilliersi tasakaalust väljas järkjärguliste rünnakute, suurepärase pallikontrolli ja vankumatu survega. Jayl polnud sel päeval loendurit.

Kuldne: Federico Staksrud. Silver: Jay Devilliers. Pronks: James Ignatowich

--------

Naiste profi üksikmängu kokkuvõte:

#7 Mary Brascia tegi vallaliste neljapäeval suurima uudise, häirides #2 Catherine Parenteau veerandajal ja kõrvaldades varakult Scottsdale'i hõbemedaliomaniku. Muidu läks naiste üksikmängu loosimine peamiselt seemnete peale, kusjuures ühes poolajas oli Anna Leigh Waters 1. kohal Salome Devidze ja teisel pool 4. Lea Jansen ärritunud Brascia.

Eelmisel nädalal APP-i hõbemedalist Devidze võitis Brascia pronksmedali eest 6,11. Kaotaja vahemiku võttis #23 Lacy Schneemann ja ta nägi mõningaid samu tagasivõtmise probleeme, mis meeste loosimisel (üksikmängijate neli loobumist 5. kohal).

Kuldmedalimängus, ürituse viimases matšis, pani Waters välja oma MLP meeskonnakaaslase Janseni, kes võitis suhteliselt kergelt 5,5. Waters sai hooaja 8 katsega kaheksanda kuldmedali ja suurendab oma eduseisu edetabeli tipus.

Kuldne: Anna Leigh Waters. Silver: Lea Jansen. Pronks: Salome Devidze

--------

Professionaalse segamängu kokkuvõte: 7

Selle nädalavahetuse mängu nimi Mixed Pro-s oli ärritused. Domineeriv Johns & Watersi 1. seisuga meeskond oli veerandajal šokeerivalt ärritunud JW & Jorja Johnsoni vend-õde meeskonna poolt, kui ta lõpetas (4), 8,9. Johnsoni duo ei jätnud jonni ja pääses edasi kullamatši. Poolfinaalis edestati veteranpaari nr 5 Wilson & David, kes paar tundi hiljem võitis pronksmedali.

#2 seemned Wright & Kovalova (kaks nädalat tagasi hõbemedalistid) löödi Bar & Megan Fudge'i #18 meeskonna käe läbi veelgi varem. Sündmusel olid ka 4., 6. ja 7. seemned oodatust varem ärritunud ning nelja poolfinalisti seemned olid 3,5,8 ja 18.

Üks osa nendest varajastest ärritustest on tõsiasi, et paljud neist madalama positsiooniga meeskondadest koosnevad tipptalentidest, kellel lihtsalt pole edetabelis punkte, et olla kõrgemal. Näiteks Julian Arnoldi ja Catherine Parenteau 7. asetusega meeskonda häiris esimeses voorus 26. paigutusega meeskond, mis kõlab tohutult, kuid see 26. asetusega meeskond olid Zane Navratil & Jade Kawamoto. Seega piisab, kui öelda, et segapaarismängu loosimisel on praegu palju sügavust.

Üks peamisi külvajaid, kes suutsid ärritumist vältida, oli kahe nädala tagused pronksmedaliomanikud Newmani ja Brighti meeskond #3, kes navigeerisid loosimise alumise poole maamiinidega, et pääseda edasi kuldmedalimängu. Kuldmedalimängus saavutasid Anna Bright ja Riley Newman kahe mänguga 2 alla, et võtta kurnav 1-geimiline matš õdede-vendade Johnsoni vastu.

Kuldne: Bright/Newman Silver: Johnson/Johnson. Pronks: David/Wilson

--------

Meeste profipaarismäng

Kreem hakkab tõusma meeste pro-paarismängu tippu, nagu on näidatud selle nädalavahetuse loosimises. Kaheksa parimat meeskonda pääsesid kõik veeranditesse ja isegi varasemates voorudes ei juhtunud olulisi häireid. Veerandfinaalis juhtus vaid üks ärritus, kusjuures 5. asetusega meeskond AJ Koller & Dekel Bar alistas 4. Tyler Loong & Callan Dawsoni 14:12 kolmandas.

1. asetusega vennad Johnid pääsesid kuldmedali matšile viigi ülemisest poolest, võites poolfinaalis Koller & Bari. Alumisest poolajast mängisid 2. asetusega Riley Newman ja Matt Wright, kes saavutasid kuldmedalimängu, võitsid ülekaalukalt 3,6 JW Johnsoni ja Dylan Frazieri üle. Johnson & Frazier võitis tuuril teise järjestikuse 3. koha pronksmedalimängu.

Kuldmedalimängus on meil kolmas järjestikune finaalkohtumine kahe esinumbri meeskonna vahel. Kaks meeskonda vahetasid geimivõite edasi-tagasi ning Wright/Newman raiskas mängupunkte 4. mängus, et pikendada matši otsustava viienda geimini, enne kui vennad Johnid võtsid neljanda geimi ja matši. Lõppskoor: 7,(7),4,12. Ben ja Collin Johns alustasid 2023. aasta PPA hooaega kolm järjest ja poodiumikoht vastas täpselt kahe nädala tagusele Desert Ridge'i poodiumile.

Kuldne: Johns/Johns. Silver: Wright/Newman. Pronks: Johnson/Frazier.

--------

Naiste profipaarismängu kokkuvõte:

Partnerite segamine naiste professionaalide paaristurniiri tippmängijate seas jätkub, kuid iga selle hooaja turniir on toonud sama võitja. #1 Anna Leigh Waters võttis Mesas oma partneriks tagasi Anna Brighti, sama partneri, kellega ta võitis hooaja avamängu Rancho Mirage'is. Nad võitsid poolfinaalis 4. asetusega Lea Janseni/Allyce Jonesi (Scottsdale'i hõbemedalivõitjad), et pääseda kuldmedali mängu ülemisest poolajast. Jansen & Jones päästsid pronksimatši võiduga poodiumikoha.

Catherine Parenteau, kes tegi koostööd Watersiga, et kaks nädalat tagasi kulda teenida, tegi sel nädalal koostööd noore proffi Jorja Johnsoniga, et moodustada 3. seemned, kuid neid ärritasid 6. Jessie Irvine ja Jackie Kawamoto. Seejärel võitsid Irvine & Kawamoto finaali pääsemiseks hooaja esimese võistluse hõbemedali võitnud Lucy Kovalova/Callie Smithi.

Kuldmedalimängus jagasid kaks meeskonda kaks esimest geimi, enne kui Waters & Bright läks rebenemisele, andes erinevaid positsioonipilte ja ründepalle, mis tundus Irvine'i & Kawamoto segavat. Nr 1 seemned sõitsid läbi kolmanda ja neljanda mängu, et võita 7, (7), 1,3, XNUMX ja võita kulda. See on Watersi kolmas naispaarismängu kuldmedal sel hooajal sama paljude katsete jooksul ja ta on Brighti kahel korral kaasa võtnud.

Kuldne: Waters/Bright. Silver: Irvine/Kawamoto Pronks: Jansen/Jones

--------

Seeniorprofessionaalide võistluse kiirkokkuvõte

· Meeste seenior-üksikmäng: #1 Mattias Johansson võitis oma 3. aasta PPA meeste seenioride üksikmängu kolmanda järjestikuse tiitli.

· Meeste seenioride paarismäng: Dayne Gingrich domineerib jätkuvalt PPA meeste seenior paarismängu ringrajal, võites oma 3. järjestikuse tiitli. Ta lõi koos Scott Crandalliga Mesas kuldmedali nimel.

· Professionaalse segapaarismängud: Gingrich tegi seeniorpaarismängu, saavutades koos partneri Kara Williamsiga Mixed Senior profipaarismängu, edestades ringmängus nelja teist meeskonda.

--------

Järgmisena PPA ringreisil? Vastavalt PPA ajakava, järgmisel üritusel liigub ringreis kahe nädala pärast Minnesotasse, kus toimuvad siseriiklikud sisemeistrivõistlused.