FC Barcelona staar Raphinha ja Torres riietusruumis tülitsesid hispaanlase eeliskohtlemise pärast

Aruande kohaselt põhjustab FC Barcelona peatreeneri Xavi Hernandezi poolt Ferran Torrese tajutav "sooduskohtlemine" Camp Nou riietusruumis pingeid ja "armukadedust" positsioonilises rivaalis Raphinhas.

Isegi pärast seda, kui ta oma kodustaadionil 15. minutil võidukas värava lõi, viidi Raphinha taas varakult maha ja tal ei lastud pühapäeval Valencia vastu 90:1 võidumängus 0 minutit lõpuni mängida, mis viis Barca lõpuks üheksa punktini. juhib La Liga tipus.

Viimati juhtus see, kui Raphinha andis eelmisel kuul Manchester Unitedi vastu peetud 2:2 viigimängus resultatiivse söödu ja viigivärava, teatas brasiillane. lõi jalaga jookide külmkappi mis põhjustas tema puudumise 2:0 võidumängus Cadizi üle, kus tema asendaja Torres säras ja talle anti MVP auhind.

Ründaja Robert Lewandoswki vigastus on võimaldanud mõlemal mehel mängida samal meeskonnal, kuid väidetavalt jäi Raphinha vahetusest õnnetuks, mistõttu ta tundis end põlatuna. järgi El Nacional.

Kataloonia digileht ütleb, et Raphinha "tahab kasutada ära iga minutit, et teenida järjepidevust" põhimeeskonnas ja "ei saa aru", et Xavi tõi ta välja, kui ta on olnud väljaku parim mängija – eriti kui see on kasu teistele mängijatele, nagu Torres, kes on mänginud alla par.

Torres mängis Valencia kokkupõrkes kogu aeg ja väidetavalt on üha süvenev tunne, et ta saab "eeliskohtlemise", mida pole paremini näha kui ebaõnnestumises, mis viis ta teise poolaja alguses penalti vahele, mis oleks Barca eduseisu kahekordistanud.

Tõsi, Lewandowski ei olnud väljakul. Ent endises klubis AC Milanis penalteid löönud Franck Kessie oli ja oleks võinud teha, samas kui Ansu Fati oli teine ​​​​võimalus.

Kaklus palli üle toimus Fati ja Torrese vahel, kes lõpuks oma löögi ära lõhkus ja pani 10-mehelise Barca olukorda, kus nad pidid 35 minutit tagajalgadel kannatama, et eduseisu puutumatut hoida.

Xavi proovis rida maha mängida selgitades, et seal on treenerimeeskonna koostatud nimekiri penaltite sooritajatest. "See on okei," ütles ta ka, kui viidati sellele, et Raphinha julgustas Fatit üles astuma. ” Sul peab olema isiksus ja soov penalteid lüüa. Aga meie otsustame ja meil on käsk.

Kuna silmapiiril on Ousmane Dembele naasmine ja võimalik naasta neljamehelisele keskväljasüsteemile, mis nõuab ainult ühte puhast äärekaitsjat, viiakse Raphinha ja Torres tõenäoliselt selle kuu lõpus tagasi pingile.

Sobimatu paar võidakse ka maha müüa, kuna Barca peab rahalise ausa mängu tasakaalustamiseks palgaarvest maha võtma 200 miljonit eurot (212.5 miljonit dollarit) ja võib-olla on võimalik tagasi saada osa nende eest eelmisel aastal makstud kopsakatest üleminekutasudest.

Kui Torres maksis Manchester Citylt 55 miljonit eurot (58.6 miljonit dollarit), siis Barca maksis Leeds Unitedile Raphinha eest 60 miljonit eurot (64 miljonit dollarit).

Siiski on küsitav, kas Raphinha on tõesti armukade. Ta on kahtlemata jahmunud, et tal ei lastud mänge ikka ja jälle lõpetada, kuid ta püüdis pärast Manchester Unitedi kaotust Torrese ees avalikult vabandada ja tundus, et nad on alati üksteisega hästi läbi saanud.

Kui riietusruumis oleks tõesti lõhesid, poleks Barca suutnud tõusta oma kõrgele positsioonile La Ligas, mis seab nad kursile, et võita oma esimene Hispaania esiliiga tiitel nelja aasta jooksul.