Euroopa liiga playoffide tulemused, mängijate reitingud, mida me õppisime

FC Barcelona astus neljapäeval Euroopa liiga play-offi teises kohtumises Manchester Unitediga. Siin on tulemus, mõned mängijate hinnangud ja see, mida me viigist õppisime.

Manchester United 2:1 FC Barcelona

Fred, 47′ Lewandowski, 18′

Antony, 73′

Manchester United võidab 4:3 ja pääseb 16. hulka.

Marc-Andre ter Stegen

Tegi varakult olulise peatuse Bruno Fernandesest, kuid Unitedi mõlema väravaga ei suutnud ta midagi teha. 7

Alejandro Balde

Fernandes tabas teda, kuna portugallased tegid varakult peaaegu 1:0, kuid paranesid järk-järgult edasi. Võitis penalti, Lewandowski realiseeris ja paljud kiitsid laitmatu esimese poolaja eest. Pärast vaheaega võis teda süüdistada oma positsioneerimises Fredi ja Antony väravate pihta, aga ka teisi. 6

Andreas Christensen

Esimene poolaeg oli stabiilne ja oli otsustava tähtsusega Antony löögi tõrjumisel teisel poolajal, kuna noormees näis Unitedit juhtima viivat. Enne kui ta seda lõpuks tegi, see on. 7

Ronald araujo

Fantastiline läbisaamine Marcus Rashfordiga, kui Euroopa heas vormis ründaja esimesel poolajal keskpunkti juhtis. Ta ei saanud mõõna peatamiseks midagi ette võtta, kuna United võttis oma 100. klubiesinemisega üle. Tegi 80 minutile lähenedes suure väljakutse, et peatada miinuse suurenemine. 7

Jules Konde

Tundsin hirmu pärast seda, kui Luke Shaw ta jalale trampis. Haldas Rashfordi paremas tagaosas palju paremini kui esimesel osavõistlusel, kuid oli algul veidi raiskav oma sööduga. Peaaegu viis Barca 2:1 juhtima, kui David De Gea kukkus üle lati. 6

Franck Kessie

Üritas Casemirole oma kohalolekust teada anda, kuid vigastas brasiillast 10 minuti jooksul ohtlikus piirkonnas. Vajadusel oli alati füüsiline, kuid jättis jämedad asjad selja taha, et tõusta arenenud ründerollis esiplaanile. Seoses alati mängu oma parimas esituses Barca särgis esimesel poolajal. Testis De Geat teisel poolajal kasti äärelt, kuid langes ära, nagu ka Barca üldiselt. 7 – MATŠU MEES

Sergio Busquets

Naases vigastusest ja kuigi sageli edestas, tegi vajaduse korral pargi keskel suurepäraseid esimese poolaja tõrjeid, kasutades asjatundlikku positsiooni. Mida vähem tema teise poolaja algusest räägitakse, seda parem, kuna Fred ja Casemiro hakkasid teda uputama. 6

Frenkie de Jong

Kaitses esimesel poolajal hästi, kattes selliseid Balde-sarnasi, kui nad kõrgelt ründasid. Hakkas koguma naeruväärseid söötude, duelle ja triblamise statistikat, et näidata, miks United teda suvel nii väga tahtis. Alustas teisel poolajal lõdvalt ja võib-olla peab Fredi viigivärava süü enda kanda võtma. Kuid ainsa poolkaitsjana oleks see karm. Oli alati kohal, kui United ründas, kui oli nende kord teisel poolajal domineerida. 7

Sergi Roberto

Paigutatud valesse vasakääre rolli, kus meeskonnalehel tavaliselt elab Gavi. Tuli kesksemaks ja kuigi tal polnud noormehe tempot, püüdis ta oma intensiivsust sobitada, püüdes alati vajutada ja tagasi jälgida. Vaieldamatult esimese poolaja parim mängija koos Kessiega ja noppis teise poolaja ava10 minutil kollase oma osalt mõlema meeskonna vahelises kakluses. Toodi välja Ferran Torresele 70 minutiga. 7

Robert Lewandowski

Ei teinud midagi kuni penaltini, mis viis Barca 1:0 juhtima ja veidi hiljemgi. Korvas võimalus viigistada vigastusajal. Üldiselt järjekordne murettekitav esitus tema MM-i madalseisu repertuaaris. 5

Raphinha

Lõikas oma esimese puutega kasti serva sisse, kuid ei suutnud oma lööki maha hoida. Samuti ei suutnud ta Robertoga poolajale lähenedes hästi ühendust saada. Fernandes lõi palli löögist välja Antony väravale, mis tegi seisuks 2:1 ja tõi Ansu Fati kiirelt peale. 5

Mida me õppisime

Olenemata sellest, kes on saadaval, vigastatud või mängukeelu all, on Xavi jaoks selgelt õige tee neli poolkaitsjat ühe puhta äärekaitsjaga.

Kui Pedri ja Gavi olid väljas, olid nende asendajad Kessies ja Robertos esimese poolaja parimad mängijad, kuna Barca domineeris täielikult oma võõrustajaid.

Teiseks 45. aastaks tulid nad siiski veidi loiult välja ja lubasid Unitedil mängu tagasi tulla, kuid ei võtnud enam kunagi enda üle kontrolli, kuna Premier kiusas neid.PINC