Erik Ten Hag tervitab Jadon Sancho tagasitulekut

Manchester Unitedi peatreener Erik ten Hag on tervitanud Jadon Sancho taaselustamist pärast seda, kui ta tema poolele naasis.

Inglismaa koondislane ei mänginud Unitedi esimeeskonnas üle kolme kuu, kuna töötas tema jaoks välja töötatud individuaalse füüsilise programmi Ten Hag kallal.

Kuid pärast naasmist veebruari alguses on Sancho olnud muljetavaldavas vormis ja löönud Premier League'is kaks korda värava, sealhulgas pühapäevases 3:0 võidus Leicester City üle Old Traffordil.

"Ta on õiges suunas, kuid ma arvan, et ta ei saavuta praegu oma piire," ütles Ten Hag pärast mängu. "Temaga on palju arenguruumi."

"Nüüd on ta juba kõrgel tasemel ja ma olen kindel, et kui ta jalgpallirõõmu säilitab, siis see parandab tõesti tema sooritust ja täna on näha, kui ta tuleb keskväljal, teeb suurepäraseid jookse, suurepäraseid sööte. Tal on hea positsioon. Kuid mis mulle ka palju rõõmu pakub, on tema kaitseüleminek."

Sancho lõi Unitedi kolmanda värava, kinnitades oma võitu ja kindlustades positsiooni Premier League'i nelja parema hulgas.

"Oleme tulemusega rahul, see on suurepärane tulemus," ütles Ten Hag. "Ma arvan, et kui sa mängid igal kolmandal päeval, ei saa sa alati oma esitust mängu piiridesse viia ja täna oli esimene poolaeg tõesti raske. Esiteks mängis Leicester hiilgavalt, kuid teiseks olime me jaburad.

"Olime oma mänguviisis tõesti ebajärjekindlad ja distsiplineerimatud oma põhimõtetes ja mängureeglites ning siis tekkisid probleemid. Ainult tänu David De Geale hoidsime poolajale puhta paberi. Meil vedas ja lõime suurepärase värava, see oli Bruno suurepärane sööt, Rashy suurepärane sööt 1:0 juhtima."

"Poolajal saime mõned asjad ära parandada ja ma arvan, et teine ​​poolaeg oli geniaalne. Tulime tagasi ja arvasime, et see oli viis, kuidas ma tahan meie meeskonda mängimas näha.

"See oli suur rõõm, kuid see on seotud õigetele positsioonidele saamisega. See on seotud lihtsa jalgpalli mängimisega, liinide vahel mängimisega, selja taha jõudmisega ja see oli nauditav, kuidas me nii palju võimalusi lõime ja suurepäraseid väravaid lõime.

Marcus Rashford lõi Unitedi kaks esimest väravat Leicesteri vastu, viies tema senise hooaja kokkuvõttes 24 väravani, mis on juba tema karjääri kõrgeim tulemus, kuid Ten Hag jagas kiidusõnu kogu oma meeskonnale.

"Ta on õigetel positsioonidel, kuid ärge unustage meeskonda. Sest need on meeskonna eesmärgid. Seega tahan esile tõsta Brunot, taaskord kahe suurepärase resultatiivse sööduga, üks Rashyle ja üks Jadon Sanchole. Rashford peab pallid vastu võtma, muidu ei saa skoori. Ka Fredi resultatiivne sööt oli ilus.

United on nüüd tabelis kolmandal kohal liidrist Arsenalist, kellel on mäng käes, viie punktiga maha, et tekitada üha enam kõneainet, et nad on tõelises tiitliheitluses.

"Me ei mõtle sellele," ütles Ten Hag. "Aga kõigepealt arvame, et järgmine mäng ja neljapäev [Barcelona vastu] tuleb suur õhtu, see peab olema meie jaoks."

"Peame oma fännidega võitlema vastasega ja tegema Old Traffordist tõeliselt kindluse ja sellele me mõtlemegi. Seega peab mänguplaan olema õige ja siis peame järgima oma mängu reegleid ja põhimõtteid.

Unitedi kolm järgmist mängu on kõik karikavõistluste raames: neljapäeval Euroopa liiga play-off'i kordusmäng Barcelonaga, pühapäeval Wembleys toimuva Carabao karikafinaal Newcastle'iga ja järgmisel kolmapäeval FA karika viienda ringi viik West Hamiga.