Lugupidamatu Pedri-pilkav pidustus Manchester Unitedi Garnacho Angers FC Barcelona fännide poolt

Manchester Unitedi ääreründaja Alejandro Garnacho ajas FC Barcelona fännid raevu, sest nad mõnitasid oma poolkaitsjat Pedrit pärast seda, kui katalaanid langesid neljapäeval Euroopa liiga play-offidest.

Brasiilia duo Fred ja Antony teise poolaja väravad tähendasid, et Punased kuradid võitsid Old Traffordil 2:1 ja kokkuvõttes 4:3.

Barca domineeris esimesel poolajal ajutise keskväljaga, kuid jäi seejärel matši teisel 45-minutilisel osal hoo sisse.

Ilmselgelt jäid nad vahele mängukeeluga Gavist ja vigastasid Pedrit, keda argentiinlane Garnacho täismängu vilel mõnitas.

Kaamerasse jäädvustatud Garnacho otsustas võitu tähistada Pedri värava tähistamisega.

Seal on näha, kuidas Hispaania koondislane teeb prille ja hoiab neid silmade ees austusavalduseks oma prillidega, kõva Barca fänniisale tagasi Tenerife saarel.

Garnacho ütles ka: "Suur meeskond pääses järgmisse ringi," Instagramis ja on kogu maailmas tõstnud Culersi viha, kuna tegi nalja mehe üle, kes polnud seal oma klubi au kaitsmas ja on üks kõige lugupidavamaid provokatiivsed tegelased selles spordis.

"See, et Alejandro Garnacho teeb Pedri üle pärast Barca kõrvaldamist nalja, näitab tema kadeduse ja ebaküpsuse taset," ütles üks populaarne Twitteri konto.

"Kui oluline on teada, kuidas võita, ja veelgi enam, kui proovite nalja teha mängija üle, kelle saapataldadele te isegi ei ulatu."

"Garnacho teeb väljaspool väljakut ja Instagramis rohkem kui mängijana, me teame, kuidas need [tüübid] lõppevad," kommenteeris jälgija.

"Pole asjata, et Garnacho iidol on CR7 (Cristiano Ronaldo) ning Pedri [Andres] Iniesta ja [Lionel] Messi iidol," märkis teine.

Garnachot nimetati ka "klouniks" ja "ebaküpseks". "Kui see mängija oleks minu meeskonnas, oleks mul piinlik," öeldi ka.

Kui Barca lakub nende haavu järjekordse katastroofilise läbikukkumise tõttu kontinendil, loodavad paljud nende fännid Unitedi allakukkumisele 16-liikmelises või mujal võistlustel, et nad saaksid noorukit mõnitades Garnachole tagasi anda.