Chicago Bullsil oli 2021. aastal üks suurimaid vahehooaegu hiljutises frantsiisiajaloos, ostes nii Lonzo Balli kui ka DeMar DeRozani kulukate lepingute sõlmimise ja vahetamise teel, muutes ajaloolise meeskonna taas aktuaalseks.

Aasta hiljem, pärast esimest play-off'i esinemist pärast 2017. aastat, tuli Bulls vabaagentuuris Andre Drummondi ja Goran Dragiciga, mis oli paljudele fännidele ebatavaline võrreldes eelmise aasta eelmainitud tegudega.

Siiski võib Drummondi omandamisel olla mõningaid pikaajalisi eeliseid, mis ei pruugi olla kohe äratuntavad.

Rolli stabiilsus

Meeskond vahetas 2020. aasta NBA kaubavahetuse tähtaja jooksul välja Drummondi, kes on tuntud oma päevade poolest Detroit Pistonina. Sellest ajast peale ei ole endine Tähtede mängija veel 50 mängus osalenud üheski neljas meeskonnas, kus ta on pärast seda mänginud.

Ta mängis 49 mängus Sixerina, 33 mängus Cav'ina, 24 võrgus ja 21 Lakerina. See on kahe ja poole aasta jooksul palju ebastabiilsust, mis annab talle võimaluse lõpuks pikemaks ajaks frantsiisiga leppida. Kui Bulls hoiab teda kogu hooaja 2022–2023 ja ta jääb terveks, esindaks Chicago kõige stabiilsemat meeskonda pärast seda, kui Drummond kandis Pistonsi särki.

Miks see asjakohane on, võite küsida.

Kuna korvpallurid on inimesed, on elu stabiilsus ja töökindlus objektiivselt hea. Sage teisaldamine ja teadmatus, kus järgmisena töötate, ei ole just meeldiv. Et Bulls sõlmiks Drummondiga kaheaastase lepingu, mille väärtus on väga tagasihoidlik, 6.6 miljonit dollarit, peaks andma veteranile võimaluse end kindlalt paika panna, mida hakatakse treeninglaagris täpsustama.

Märkimist väärib ka tõsiasi, et Drummondil on väga ilmne tugevus. Karjääri 718 mängu jooksul on 6'10 tsenter võtnud 9,519 lauapalli, 13.3 mängu kohta 29.6 minuti jooksul. Drummond, kes varustab Nikola Vucevicit, saab tõenäoliselt umbes 16-18 minutit öö kohta ja peaks vaatamata minutite vähesele arvule jõudma kahekohalise tagasilöögi lähedale, esitledes end samal ajal kui sihiku ja prügi. mees, kes lööb maha tagasilöögid.

Viimase kolme hooaja jooksul on Drummond saavutanud ka Per36 keskmised 2.0 vaheltlõiget ja 1.7 blokki, mis on üsna kõrge toorstatistika tase.

Jah, tal võib olla raskusi pick and rolle valvamisega ja ta saab lüüa, kui ta läheb üle kiirematele valvuritele, kuid varukeskuse jaoks, kes teenib vähem kui 3% palgalaest, on tema lepinguga seotud risk väga väike. märkimisväärne tõus, kui võrrelda vastaste pingimängijatega.

Algusalternatiiv

Drummond, kes on karjääri jooksul alustanud 630 mängus, on harjunud avamisotsas põrandal olema, mistõttu on temast parim kandidaat, kui Vucevic kukub alla. Eelmise aasta varumehed Tristan Thompson ja Tony Bradley ei olnud Drummondiga samal tasemel, mistõttu oli ta kohe uuenduseks olukordades, kus Bulls võib vajada täitmist.

Drummond saab hakkama ka pikemate mänguminutidega, kui alustajatega on probleeme, mis on järjekordne sulg tema mütsis ja annab Chicagole luksuse omada mängijat, kellele saab loota, et ta võtab rohkem väljakuaega.

Drummondi omandamine aitab Bullsi ka muul viisil. Chicago dunks 23. kohal eelmisel hooajal (321), mis viitab sellele, et nad jätsid punkte lauale, kuna lihtsalt ei konverteerinud. Ainuüksi Drummond, kes mängis vaid 19.7 minutit mängu kohta, sai 93 dunki ja temast saab kohe mängija, kes avaldab rünnakul survet.

See ei tähenda, et Drummond oleks täiuslik. Ta oli selle hinnasildiga saadaval põhjusega. Tema 280-naeline raam ei võimalda palju liikuda, eriti perimeetril. Tal on ka hetki, kus ta jääb kaitseks põrandale, otsustades mitte vaidlustada ääre lähedal sooritatud lööke, mille ta võib hüppevõime ja pika haarde tõttu mõneti kergesti minema lüüa.

Lihtsamalt öeldes tundub Drummondi 7'6 tiibade siruulatus alakasutatud, eriti tilkade katvuse korral. Ta veab tonni (4.3 36 minuti kohta) ja näib sageli kaitset mängivat käte, mitte jalgadega, mis piirab tema mõju põranda selles otsas.

Alustuseks ja oluliseks ehituskiviks on Drummond oma olemuselt ülekoormatud. Varumehena, keda saab piiratud minutitega vabaks lasta ja kellele on omistatud selge roll, on lepingu sõlmimises tagurpidi.

Kui pole märgitud teisiti, kogu statistika kaudu NBA.com, PBPStats, Klaasi puhastamine or Korvpall-viide. Kogu palgateave kaudu Spotrac. Kõik koefitsiendid kaudu FanDueli spordiraamat.