Ansu Fati on Xavi juhtimisel FC Barcelona elus pettunud ja pettunud

Kataloonia raporti kohaselt on Ansu Fati jätnud elu FC Barcelonas Xavi Hernandezi juhtimisel "pettunud ja pettunud".

19-aastasel noormehel ei õnnestunud aastatel 2022/2023 La Ligas ainsatki starti teha. Tema viimane kaader mängis laupäeval Camp Noul 31-minutilist mängu Elche vastu, võitis 3:0, mis viis Barca ajutiselt tippu. lauast.

Tema seni ainsaks vahetusest esimeses XI-s esinenud kohtumises oli Meistrite liigas Viktoria Plzen. Ja kuigi Tšehhi kääbuste 5:1 marsruudi peategelaseks oli kübaratriki kangelane Robert Lewandowski, veeti Fati 65. minutil minema, kuid ta ei suutnud mõju avaldada.

Barca senises hooaja suurimas mängus Müncheni Bayerni vastu anti talle vaid 10 minutit pingilt ja skoor oli juba 2:0 baierlastele.

Populaarse Mas Que Pelotase Youtube'i kanali andmetel on Fati praegu oma loos pettunud ja pettunud.

Luis Enrique Hispaania koondisse reedel kutsumata jätmine lisas vigastuse solvangu ning tal on raskusi väljakul oma parima taseme saavutamise nimel, nagu näitas 2019/2020. aasta läbimurdehooaeg, kui ta vallutas maailma. 16-aastane ja purustas mitmeid noorimaid välimuse looja ja väravalööjate rekordeid.

FC Barcelona treener Xavi Hernandez kaitseb eriti oma noort hoolealust, kui talle räägitakse Fati mänguaja teemal, ja väidab, et tema esituste kohaselt pole käepärast vaimseid probleeme.

"Ta on korras," vastas Xavi oma reedesel mängueelsel pressikonverentsil pärast seda, kui Ansu Hispaania koondisest välja jäi. "Jälgime temaga plaani, kuid oleme väga ettevaatlikud. Läheb hästi.»

"Ta saab olema oluline. See on teistsugune olukord, raske on hakkama saada, sest ta läks kaua aega ilma mängimata. Selle rütmi ja intensiivsuse taastamine nõuab aega. Peame olema ettevaatlikud,” rõhutas Xavi.

«Eelmisel hooajal liikusime võib-olla temaga liiga kiiresti ja tal tekkis tagasilangus (…) See pole vaimne ega füüsiline probleem. Lihtsalt meil on temaga konkreetne plaan. Ta tuleb tasapisi sisse. Praeguseks oleme otsustanud tema osalust juhtida, kuid see pole vaimne probleem,” väitis juht edasi.

La Ligas 150 minuti jooksul löödud kaks väravat ja kaks resultatiivset söötu on Fati tagasitulek siiski muljetavaldav.

Kuid arvestades tema vanust ja vaieldamatut kvaliteeti, on normaalne mõista, et noormees soovib kiidelda rohkem silmapaistva rolliga Blaugrana koondises.