Amazoni neljapäevaõhtune jalgpall debüteerib mõne tõrkega

Amazon Prime's Neljapäeva jalgpall Telesaade Kansas City Chiefsi ja Los Angeles Chargersi vahel algas mängijate visandite ja siluettidega, loetledes samal ajal TNF laiendus valatud nii, nagu oleks see film – kõik välismaalase filmi "Feels Like the First Time" järgi.

See tundus nagu suure eelarvega kassahiti algus – ja seda mõjuval põhjusel.

AmazonAMZN
sõlmis 11-aastase 13 miljardi dollari suuruse lepingu aasta märtsis NFLiga.

"Oleme nii põnevil Neljapäeva jalgpall olla osa Prime Videost,” ütles Lisa Leung, Amazon Prime'i liikmete kasvu ja äriteabe direktor. "Üks meie peamisi prioriteete on see, et loome parima voogesituskogemuse, mis kliendil olla võib."

Voogesitusvaatajatel oli valida nelja kasti vahel: Rahvusringhääling, TNF ja Espanol, Peamine nägemus järgmise põlvkonna statistikaga ja TNF koos Dude Perfectiga.

Peamine telesaade sai kaebusi heli on välja lülitatud, pildid on udused ja puhverdusprobleemid, eriti esimesel poolajal. Teised ütlesid, et saade oli nukker ja probleemid olid tõenäoliselt selle tagajärg kehv tehnika vaataja majapidamises.

Nimelt ei olnud Amazonil ilmset ikooni, mis näitaks iga meeskonna ajalõppude arvu. See muutus asjakohaseks, kui Chiefs võttis esimese poolaja 53 sekundiga juhtima.

Amazon näitas aga toredaid visuaale, sealhulgas fotot, mis kõrvutasid Chargersi peatreener Brandon Staley ja Chiefsi peatreener Andy Reidi 1999. aastal. Staley oli veel keskkooli jalgpallur, samas kui Reid oli juba Philadelphia Eaglesi peatreener.

Veel üks terav löök näitas, et Chiefsi kaitsemängija Chris Jones imes paagist hapnikku pärast seda, kui Austin Ekeler tabas neljandal veerandajal üliolulist kolmandat lööki.

Amazon sõlmis ringhäälinguorganisatsioonidega Al Michaels ja Kirk Herbstreit lepingute sõlmimiseks, mille väärtus on väidetavalt üle 10 miljoni dollari aastas iga diktori kohta.

Michaels, kes on võib-olla kõigi aegade parim mängu-mängija, ei andnud liiga sageli verbaliseerida, mitu jardi ründemängija igal mängul salvestas. Ühes näites jättis ta mainimata, mitu jardi Chiefsi laiuründaja Mecole Hardman kaotas, kui mäng õhku lasti, lõpetades avasõidu.

Herbstreit oli terav. Ta pakkus tugevat analüüsi, kiites algaja Zion Johnsoni Jonesi blokeerimist.

Ta kirjeldas osavalt, kuidas DeAndre Carter neljanda veerandi seisuga 12:34 liikuma läks. Carter sai lõpuks esimese vastuvõtmise, kuid Herbstreit juhtis tähelepanu sellele, et kui Chiefsi kaitse oleks mees-mehe skeemis, oleks Chargers Carterile loovutanud.

Ja ta juhtis kavalalt tähelepanu sellele, et gaasiga löödud Chargersi kitsas otsas Gerald Everett andis märku väljaminekuks ega võitlenud palli pärast Jaylen Watsoni 99-jardi valikul 6.

Herbstreit ja Michaels polnud ainsad vaatamisvõimalused.

Lisaks Hispaania ja Prime Visioni valikutele oli Amazonil vastuoluline Dude Perfect. Oma 30,000 XNUMX-ruutjalasest peakorterist Texases Friscos püüdis meeskond ennustada, mis juhtub, tervitades dunktankide paraadi.

"Meile väga meeldisid nende isiksus ja iseloom," ütles Leung.

Et rühm kohtus esmakordselt kolledžis Texase A&M ülikoolis. Tyler Toney, kaksikud Cory ja Coby Cotton, Garrett Hilbert ja Cody Jones asutasid seejärel 2009. aastal Dude Perfecti, kasvatades nende spordi- ja koomilise sisu 58 miljonini YouTube'is, 16.4 miljonini TikTokis ja 11.6 miljonini Instagramis.

Erinevalt ManningCast, grupp tegelikult ei arutanud, mis toimub, ja tegevust oli raske jälgida. Teised aga, kiitis, kui väga nende lastele Dude Perfect meeldis valik.

Omapärane oli see, et Dude Perfectil polnud poolaja etendust. Selle asemel näidati põhivoogu.

See poolaeg, mängueelne ja mängujärgne saade Charissa Thompsoni, Tony Gonzaleze, Ryan Fitzpatricku ja Richard Shermani juhtimisel oli üks õhtu tugevusi.

Endine tagamängija Fitzpatrick andis kergemeelsuse, öeldes, et ta ei andnud kunagi söötu Gonzalezile, endisele Chiefsi kitsamale otsale, kuid tegi seda palju kordi endisele nurgakaitsjale Shermanile ja ütles Gonzalezile, et "Travis Kelce oli parim range ots. Chiefsi ajaloos."

Sherman täheldas poolajal targalt, et Chargers ei kartnud esimesel poolajal Chiefsi teisejärgulist, kus oli kolm uustulnukat. Chiefs aga paranes teises, hoides Mike Williamsit kahe tabamuse juures ja saades ilmselgelt 6. valiku.

Mängueelses saates olid väiksemates rollides ka Michael Smith, Taylor Rooks ja Andrew Whitworth.

See on suur osatäitja, mis näitab, kuidas Amazon läheb kõik sisse.

"Me näeme seda võimalusena registreerida Prime'i kliente," ütles Leung, "kes muidu poleks registreerunud ilma TNF laiendus. "